Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a hollandok meg oktatják a magyarokat szánalom játék... 6:1
96 óta nem hagyott ki versenyt?
fasz kivan.... Rossi szezonjának vége... nyíl t síp- és szárkapoccsont törés

Na mi van elmúlt az extázis?
Ezen a képen jól döntöm?(Mester?)
Kiülni nem tudok
Én előbb értem Egerbe, 2 vizsgám valszeg meglesz , úh citadellát kihagyom.
Citadellára jön valaki?
Megvárjuk míg elmegy a menet és gurulunk valamerre
Hát bazzeg ez tényleg durva, én valszeg nagyon bepánikoltam volna ha minden leáll
Nekem a 3. etapról átküldhetnéd a videjót emailben!
Igen gopro, de mivel nem a hd verzió, ezért 512x384-es a felbontása.
Arra elég, hogy megörökítsem magamat, de az elöttem haladóról már nem lesz jó kép. Mivel halszem optikás, ezért kerék a keréken kéne ahhoz menni, hogy jól látszon az elöl lévő. Most a tankon volt közel a fejidomhoz, így nem lett olyan kóser a felvétel, de ha az első kerék fölé raknánk, akkor sokkal több látszana belőletek. A ringen ezt a rögzítést még nem forszíroztam, de majd ha fasza idő lesz legközelebb, azt is kipróbáljuk.
Hali!
Akrát szerettem volna, de amit adnak hozzá az egyszerűen pocsék és drága:
AKrapovic_f800r
oksa, köszi
de elötte te lecsiszoltad nem? nekem azt mondták h 500-as vizes dörzspapirral szép fényesre, vagy te csak simán rá fujtad és nem csiszoltad le?
Ez a gopro hero, nem? És nem csinál jó képet?
Ezzel már lehet villantani Kicsi a bors ,de erős . Pixelszám - felbontás ,optika?Tényleg hogy tudod rögzíteni?Csavaros vagy tapadókorongos?
Igen az látható ! Én a helyedben le nem szedném !Minek csinálni csinálni ebből a kis melóból egy több órás tortúrát?
Nagyából maszkold körül ,hogy máshová ne menjen... és cca. 30-40 cm ről fújd át szép vékonyan egyenletesen több rétegbenk b.2-3 . Meglátod majd a száradások után milyen szép lesz
Hi!
Ilyen!
Milyen kamerád van?
mivel még nem csináltam ilyet lehet hülyeséget kérdezek, mindenkép le kell szednem a mociról? mert akkor tömitíést is kell vennem. a képeidnél már az van amit te fujtál z750?
Nem látszik - de mit mutat az óra ? -de hol az óra? Írd le a többit úgy is elhisszük...
igen igen gondoltam!
Lehet,hogy nekem is le kéne cserélném a kicsit valami hasonlóra.Csak nem akarok ilyen hamar hűtlen lenni hozzá! Szerintem a z-nél is kicsit hamar avatkozik be az ABS-Ez van ,de azért jóóó.
Azért időnként referálj a bömbiről.Egyébként milyen csővel szemezel ?
Örvendek, tényleg kiba..... jól mentél, a videóim egy kalap szarok, mert ez a kamera egy fos , de majd megmutatom őket.
Nem tudom mi volt velem tegnap, de 10%-15%-al rosszabbul mentem még annál is mint szoktam, pedig hát még a jó menetem is egy csőd.
Viszont ilyen képet tuti senki sem tud fotózni a célegyenesben 2ből 3ba, remélem látszik a lényeg...
kösszi
megpróbálom akkor
Még nem tudom (járatom), de papírforma szerint igen (199 kg teletankolva és 86 Nm a forgatónyomatéka, míg a kawa 226 kg és 78 Nm)
A fékek nagyon tutik, de az ABS hátul túl korán avatkozik közbe.
Viszont a hangja, hát .
Csővel jobb lesz...
Naqyon sajnálom,hogy nem tudtam elmenni a Kawaestre,de nálunk 17.00után állt el az eső.Jó lett volna Veletek személyessen is találkozni,és gurulni egyet!Na majd legközelebb!Remélem mindenki épségben hazatért.....
És sokkal jobban gyorsul mint a kicsi z?
Szép ,de inkább érdekes moci!Egyedi pofája van .Tecccik!Sok- sok vigyorgós élményt ...! Gratula!