Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pffff...húzás a bmw topicba, ott lehet kisköcsögözni
Nem is térek magamhoz, nyilván poénkodsz, ami nem baj, de mondjuk nem is merjük egymást nyilván nem próbálnál be ilyen hangnemmel, ha pedig nem viccelsz akkor óriási paraszt vagy, dehát ugye mit is várhatnék.

Én mondjuk nem ismerlek, nem is akarlak ezek után, uh ha valamit írok, megnyugodhatsz kurvára nem neked szól hanem azoknak az embereknek itt akiket személyesen is ismerek.

Ha pedig seggbe akarsz dugni előtte ki kell hogy nyald a seggem faszkalap!
gyere és rakjál seggbe te főmajom. állok elébe bármikor? itt nem vagy ám G.I. joe. Gondoltam szólok.
Nem fojt eleget, bitang hangos. 3000-4000 ezerig morog, aztán üvölt.
Pardi-éknál, még a Váci úton vettem Leo-t FZ6-ra. Most 40 km után is tökéletesen muzsikál.
Amúgy Pardi-ék Pesten a Vasút utcában székelnek most. Vettem egy protektormellényt náluk, korrekt áron. Neten 5000-rel több lett volna, és azt fel is illik próbálni.
hi
nekem Leo V van
ovális, rövid és carbon összekötővel együtt volt 55 újonan
és szerintem bitang jó a hangja, és érezhetően jót tett a motornak
de igazság szerint pont olyan dobot kerestem ami neked van,
szerintem jó mi a gondod vele túl hangos
FIGU
Melyikre? A motoros akadémia? kakukcsringes? nekem most jeleztek vissza a motoros akadémiáról, nagyon korrektek.
Durva célzás. Csak viccelek. Én még nem voltam, de szívesen mennék...
Kár, hogy amikor a jogsit szerzi az ember, még a kötelező díjra is sokallja a pénzt. Jó lenne, akár pár hónappal a jogsi szerzés után, egy tréningen részt venni. Aki elbukik, az kezdje elölről...
Szevaszám!
Tegnap a páromtól Vezetéstechnikai képzésre való részvételt kaptam ajándékba!
Volt már köztetek valaki ilyen tréningen?
Csak (Ja...különben nagy gáz lenne kanyarok előtt. )-ben.
Szerintem a Muzzy-ért sok az 55!
Kör keresztmetszetű. Meg az a baj, hogy a tiéd is Z1000-re való, ha jól emlékszem azt írtad. Akkor a tiéddel is ordít a Z750. Enyémet ZX10R-re tervezték.
+Nincs Z750 összekötőd. A dobot én is odaadnám olcsóbban, de akkor úgy érzem elkótyavetyélném. Z750-re minden nekem szimpi gyártó(Akra, Leo V., Bodis), hosszú dobot készít. Ezért vettem meg ezt rá.
Használható első fékbetétje van valakinek?
A dobbal semmi baj, csak az ára húzós.
Ha sportdobod van sokkal sűrűbben kell majd tömni.
Köszi a tippet,de a durrogás bejön csak attól parázok hogy beégnek a szelepek ,mivel a kipuff.-ban ég a benya!
Köszi a tippet,de a durrogás bejön csak attól parázok hogy beégnek a szelepek ,mivel a kipuff.-ban ég a benya!
Köszi a tippet,de a durrogás bejön csak attól parázok hogy beégnek a szelepek ,mivel a kipuff.-ban ég a benya!
Ja ezt is írni akartam 80E-ért odaadom! Augusztusban felrakom, és majd próbálok úgy manőverezni, hogy minél több Z-sel összefussak. Lesz fertőzés rendesen. De lehet kockáztatok és itt kint felrakom, mert úgy néz ki ez a dob csak nekem jön be.
A légszűrőház és a motor között van egy cső, dugózd le. Nekem bevált!
Az árát leszámítva nekem tetszene!
Hát nem tolonganak a dobomért! Senki nem szeretne Bodis kiput?
Bocsi a reklámért!
bammeg, most már nem tudom, hogy buzi vagyok-e.... ma má motoroztam, csajom is van, éjszaka meg alszok.... akkor már csak nem...
Buzi aki éjszaka dolgozik és nem alszik.
Akkor en az vagyok, de Te leszel az elsö, akit seggberakok, kisköcsög!
nono, még nincs vége a napnak, este kawarás lesz:)
mentem ma már simoval akkor én nem vagyok buzi