Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksa
rakom majd fel köv héten
nem nagy trükk panyotól kaptam egy olyan bőr tartót(utas kapaszkodó) ami az újabb z750 en van mert át lett huzva egy ülés és onnan megkaptam és a hátsó ülés alatt, legvégén a farok idomot 2 csavar tartja felülről és oda csavartam neki
Szia!
Ez a megoldás engem is érdekelne!
Várom a képeket!
hello
én csináltam hátra egy kapaszkodót az ülés alatt van a farokidom 2 csavarjához, ugyan abból az anyagból mint ami a hátsóülés kapaszkodó van majd tolok fel képeket köv héten csak nincs itt adattkábelem
Jó reggelt, ne is mondd... Én is megáztam párszor mostanában és azóta sem volt türelmem normálisan lepucolni a mocit...
Tavaly amikor hazaértünk horvátból megfogadtam, hogy többet nem megyek egy nap 500km-nél többet. Reggel fél 6-tól este 7-ig (két személlyel felcuccolva) az a majdnem 1000km elég kimerítő volt hazafelé...
Erdély: az utakról annyit, hogy a főutak hibbátlan minőségűek. Viszont rövidíteni, tervezés nélkül elindulni öngyilkosság. Egy egy látványosság miatt viszont nincs mese le kell térned a főútról 10-20km-eket és itt aztán lehet váogatni a szarabbnál szarabb utakból.
Egy ismerősöm tavaly volt mocival a transzfogarasi úton és nem panaszkodott sőt, azt mondta, hogy ilyen élményben nem volt még része. Mondjuk Ő csak annyira függő, mint amennyire a képen látszik... (A kép nem akkor készült amikor fogaras felé mentek, oda el lehet jutni normális utakon...)
Oda kell figyelni, kicsit jobban mint pl a mátrában, de az élmény amit ott kap az ember az nem semmi...
Gyapi mielöbbi jobbulást!
Cső!
Csak most van időm olvasgatni,3 napja nem volt rá időm!
De most,hogy mondod
hali
nem tudsz aludni vagy korán keltél
Vazze Gyapi!
A stopizást gyakoroltad vald be!
Jobbulást!Remélem az új sisakot nem karcoltad össze!
Ricsi bontó
http://www.sportmotor.hu/tagok...
Tompul: a kipufogó leömlők színe.

Jobbulást Gyapi!
Én eddig az esőtől is féltettem a motorom, de eláztam párszor rendesen mostanában. El is kezdett barnulni (tompulni) a színe.
Ilyen úttalan köves utakat meg nem vállalnék be Z-vel. A képeiden messziről jó út van, de az útibeszámoló amit Reemus beszúrt...
Mikor kifelé jöttünk esőben Münchenbe, 500 km után már nem figyeltem 100%-osan az utat (víz, párásodás, vízátfolyás...). Gondolom ez Romániában egyenlő az öngyilkossággal.
Na jó nem kell egy nap 1000 Km-t menni.
Bammeg Gyapi!
Jobbulást, holnap felhívlak, hogy hogy vagy.

Újra fekete lesz lehet?
Hali Csabi!
először is jobbulást ,
van egy spanom aki jár a digókhoz motorokért, meg bontóba,
holnap megkérdezem megy e mostanában
ha tudok valamit segíteni szólj
FIGU
Szevasz Gyapi! Jobbulást és mielőbbi gurulást!
Jobbulást!
Ha valami kell a motorhoz, van ebay regisztrációm és haza is tudom vinni a cuccot...
Jobbulást...
Gyapi,
Először is jobbulást mindkettőtöknek!
Másodszor meg van egy srác, akinek bontója van, azt hiszem itt Bontós-Zsolti néven szokták emlegetni és biztos vagyok benne, hogy a telefonszáma is közkézen kering. Próbálj meg rákeresni itt a fórumon, vagy a többiek talán meg is tudják mondani neked, ha olvassák ezt
Ő valószínűleg fog tudni segíteni
Meg persze az E-bay, mint másik lehetőség
jobbulást
Ez gyönyörű ! Amit én néztem az Valter Moto és fekete, de ez az arany jobban bejön.
ÁÁ nem vagyok beszólós fajta, kinőttem. De ez a Krav Maga érdekes... Azt sem gondoltam, hogy itthon tanítják...
Jobbulást ! Remélem te és motorod is hamar felépül.
Pihenj!
Jujuj, a lényeg, hogy nincs "nagyobb" bajod! Jobbulást mind a kettőtöknek!
JoBullást!


(Bull, a másik becenevem)
Jobbulást
Nem mentem gyorsan,de későn vettem észre,hogy a zebra előtt hirtelen megállt egy toyota.Erős fékezés után megállt az első kerék a lökhárító elött,a motor velem együtt átfordult az első keréken.Nekem kulcscsont törésen és térdszalag nyúláson kívül semmi bajom.