Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok köszi!
Oaj: én régóta Agip 10-60 illetve 15-50 est nyomok a motorjaimba szerintem nagyon fasza, és occoé veszem
illetve a lánc spréjük is jó, bár kicsit szóródik,
Én pedig a Repsol 10w-50-re esküszöm!
Próbálta valki már a repsol láncspray-et?
Csak ajánlani tudom!Nem verődik le,tartós védelmet biztosít,árban sem veszélyes és az ülés alá is befér,mivel kis kiszerelésben is kapható!
Oks. Holnap este felteszem a képeket a felfogatásról. Nem egy nagy"was ist das"! Hengeres gumi távtartóval van rögzítve!A rezgések miatt.A hűtő felöli oldalon merőleges,az idom felöli részen pedig a megfelelö szögbe van csiszolva.Kicsit aprólékos meló,mert sokat kell méricskélni."de megéri" Ha nem szakad le az ég,pénteken
a ringen megnézhetitek!
Szia Én castrol power1 10w50 használok, 2005-ös z1000-hez
Sziasztok
Elérkezett az idő az olajcseréhez.2005-ös z750.Kinek milyen tapasztalata van?Esetleg valami oldal ahonnan tudok rendelni?Ajánlották nekem a MOL Dynamic 10w40-et.
Előre is köszönöm.
Üdv:Robi
Szia Panyó ! Huh hunyó vagyok, nem írtam vissza mailre. Időközben megoldódott, találtam rá mestert, Gibbon személyében, meg zselés kellett volna. Pénteken lesz ismét kawa est?
Lehet, még utána járok annak is. Most a fék dolog kezd nyugtalanítani. Állítólag legjobb fékei a Kawáknak vannak... Az enyém meg háát. Mihelyst jó idő lesz, viszem megnézetni Vagy egy régi ismerős szerelőhöz, vagy a ceglédi kawáshoz, telón beszéltem vele, nagyon rendes.
Értettem
nekem is inkább időjárás függvénye meg másoké de az remélem kiderül hamarosan
ha kiderül, hogy mint leszen, értesítelek
Hi
ha jó az idő én megyek
ezt JELZEM drágaságnak is
és él az előző alkalomra megbeszél randi is ha jó
FIGU
Hali skacok!
ne emailra küld , ez közérdekű
küld ide a forumra engem is érdekel,
fél éve szarozok hogy rakjam fel,
már Tömeg komához is bejelentkeztem, hogy megnézem az ő módszerét, csak sajnálom kifúrni
FIGU
Szia!
Persze ... mivel a villa vastagsága nem változik azon a 20 centin belül , gondolom igen hacsak nem tett csodát a szerelőm Bármire képes
A kormány felfogatása a régi, de hogy hogyan oldotta meg, azt nem tudom. Feltételezem, hogy menetet vágott a villahídba
de nincs nálam a motor, úgyhogy még megnézni sem tudom
Lehet, hogy a kitámasztónál lévő kapcsoló szivat.
Ló estét
Pénteken kire lehet számítani aki ki is jön a ringre?
Köszi, írd már le azt is, hogy milyen megoldással rögzítetted. Nekem a szerelő haverom azt mondta, hogy valami speckó (vagy ügyes barkács) alátét kell hozzá, sajnos nekem csak a pofám nagy, műszaki dolgokhoz úgyahogy értek...
Szia.
Készítek róla képeket,és küldöm!
Szia! Tudnál küldeni képeket, meg kis leírást, hogy hogy tetted fel a gyapis hűtőtakarót? Köszi előre is:? miskeri@colonial.hu
Borso ! A te Kawádon alul is felül is ninja villahíd van ? hogy lehet a felső villahíra rárakni a cross kormányt ?
szia körfa,
a gyakorlatban, hogy nézett ki ez a "majdnem lekapták a rendszámomat"? Milyen kipuff van fent és hogy győzted meg őket, hogy mindenkinek jobb, ha békében tovább mehetsz?
Köszi, akkor marad fent mégegy darabig, pályázni nem nagyon akarok vele.
Köszi Zsolti!
Hát lehet az lesz a vége, ha te meg tudod ígérni, hogy olyan lesz mint a gyári. A színe ennek a vsanak ami nagyon sokat dob rajta...:-)
Nekem road attack van hátul, 9500km van benne, még 3,5mm minta. A tempósabb túra nem tudom mit jelent, de 90-110 között biztos nem fog megcsúszni, simán le lehet dönteni peremig, én meg vagyok vele elégedve.
Szia!

Ha nem jutott a festöd dülöre hozd le a fényezömmmel megoldjuk!
Köszi a tanácsokat megfogadtam! Visszaolvastam, telefonáltam, barátkoztam a googleval ahogy mondtad, eddig jutottam:
Szín neve: Candy flat raw plasma blue, gyári színkód: 10E
Kérdésem: Ebből, hogy állítható elő a szín, mert ez állítólag nem mond vmi sokat a festőnek...
Van ennek vmi szabványosított megfelelője?
45000-ért csinálnak ilyet felénk
Ok. Jelzek ha már végleges a menetrend!