Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Sőt még a köbcenti is stimmel, csa kettővel kevesebb henger

Ez volt az eddigi legjobb Kawaest!
Alig voltak, a pálya az elején néhol vizes, aztán teljesen felszáradt.
Teljesen extázisba vagyok!
Én már csináltam !Nálam fekete hőálló spray kellett!Sima ügy . Megtisztítod és utána több vékony rétegben lefújod.Persze közbeiktatva a megfelelő száradási időt.Akkor nem folyik meg...Tök jó lett nem látszik semmi..
Ne aggódj, felénk is esik. Remélem vasárnapra eláll... Bár már semmiben nem hiszek...
Most az voltam itt még most is esik...
Most nem volt kedvem elázni... meg melo is volt
Mázlista....
Aham. Zuglóban lakok, itt elég határozottan süt...
Pesten süt? Nálunk (Kiskunhalas) még mindig borús. 1-kor voltam irodán kívül akkor még esett...
Gyapinak is az van. Teljesen jó.
És végre.... SÜT A NAP
Szia ha nem jó, akkor nekem is baj van , de már kétszer voltam és nagyon jól szuperált. Kicsit melegítgetni kell az elején de tapad rendesen!

Gyere nyugodtan, majd vigyázunk!

Üdv: Mater
Road Attack jó oda? Hogy szokott lenni a Kawa nap? Van egészen kezdő csoport is? Tudjátok újrakezdő vagyok, ráadásul eddig csak örkényring-Kecskemétringen voltam, Hungaron csak gyalog f-1 után....
Köszönöm, igyekszem
fekete Z1000
Már tudom hol van nem lesz gond, csak a város van szétesve ilyenkor de időben elindulok

Köszönöm, Üdv: András
Megvárunk!
Egy shell kút van az Árkád mellett, nem lehet eltéveszteni...
Ohh a helyet már látom, hülyeséget beszéltem! Akkor ott nekem jó lenne! Csak érjek oda időben!

Üdv: Mater
Sziasztok, lehet csatlakozom, csak nem tom nem érné-e meg nekem innen dél Budáról M0án menni?! Van aki arra jön? Ha nem akkor én is csatlakoznék hozzátok, csak akkor át kell pofozkodnom magam pénteken négykor a városon! Jah és az árkád melletti parkolóra gondoltál délről?
Mi páran fél 5kor találkozunk itt páran: Shell kút az Árkád mellett

Aki jön jön, aki nem az meg lemarad.
Jólvanna múltkor én se mentem... Vasárnap jön valaki erre a Mol-os rendezvényre? Hungaroringre?
Janika ne legyél papírkutya!
Itt 2 órája süt a nap!
Sajnos nem hülyéskedek... elszomorító idő van, reggel óta megállás nélkül esik, és be van simulva... no és a 14 fok az sem vmi sok, pálya is hideg...
A multkor csak zivatarok voltak, az más mert az csak egy két helyen volt... nem az egész országban
Szia Soma!

nagyon szép a gép GRATULA,ja és fehér-fekete a legjobb!
Szasztok! Valaki aki a H.ring felé lakik!Milyen az időjárás?Felénk szakad az eső! Még mindig!
mert hőálló spray-m van de attól félek h az meg fog folyni és csúnya lesz
sziasztok
aki csinált már ilyet mondja meg légyszi h az olajdeklit le lehet fújni normálisan vagy inkább el kéne vinni fujatni? vagy ki tud erről valamit?
Nekem még első betét garnitura van a mocin, 12e kmvan benne,, szerivznél megnézték első bet 50% , hátsó 80%
Ne hülyéskedj! Eddig ahogy olvastam Te vagy a hardcore kawa napos! 2 hete nagyobb zuhé volt, nem?