Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A moci 2004-es és már át lett fújva,azért fekete a váztakaró is fújva van ezüsttel,mert ugye az sem olyan gyárilag ezen az évjáraton.
Hali Mindenki!
Kicsit Off-topic:
Cégünkben egy programozói pozícióra keresek új kollégát Visual Basic, MS SQL ismeretekkel vállalatirányítási rendszer fejlesztéséhez.
Ha van valaki ismerős, aki munkát keres, irányítsátok hozzám további részletekért: tom@eniac.hu
Köszönöm!
Neked mikori a mocid , vagy már te festetted át a blokkot meg dekliket feketére? vagy így is jöttek ki Z-k

Az első képen kévő kék nagyon szép, meg a mellette lévő fekete, jó ez a fekete-arany-karbon párosítás.
Ja tényleg hogy vagy? Jobban már? Mocid? Mennyibe fáj egy ilyen átépítés? Zx6 villa, radiális fékek... nyami. Nekem csak a fékekkel van bajom, a futómű tudásom felett van még...
A régi Z futóműve köztudottan fejlesztést igényel, van aki a rugó és olaj cserével, és vannak akik a teljes futómű cseréjével oldják ezt meg. Egyébként kint még a Z1000 futóművével is elégedetlenek és leginkább a ZX6 futóművére cserélik, ami már mindenfelé állítható és radiális fékfelfogatással bír.

Határozottan én is elkezdtem a futómű cseréjén gondolkodni....

Nekem az első képen lévő (kék) motor tetszik, de mint látszik, vannak elvetemült irányzatok is....

Z.
nem az ocsmány zűdblokkos fekete....mielőtt izlésficamosnak gondoltánatok
Háát érdekesek. Mondjuk úgy vannak bennük lehetőségek, de a fekete mocin kívűl a többi nem nagyon tetszik, nekem... Érdekes az egyoldali lengővilla, meg jó a z1000 villa rajtuk, de...
Fekete is nagyon szép szín egy motornak, és kis karbonnal nagyon igényesen feldobható. Nálam itt a kék-fehér uralkodik, de nem akarom nagyon csiriráréra csinálni, láttam egy-két olyat háát túlszaladt a fantázia..
Támogatom ezt a véleményt!
Sziasztok!

Elkezdtem olvasgatni külföldi fórum oldalakat (http://www.riderforums.com), iszonyat, mik készülnek... és most meg sem találom, amit igazából meg akartam mutatni....

Z.
Ennek fülei vannak.
Találtam egy ilyet, hogy tetszik?
Tényleg szép a mocid, igazi szép kék, de szerintem feketében sem rosz:)
vegyél visszább egy kattanást öreg jóóóó
ne Te én
éééén? rólad van szó, teeeeeeeeeeeeeee
Tőlem kaphatsz egy nyakast
http://youtu.be/WVcx2dVDp5w
és honnan tudod hogy jó vagy ééé
Hehe... majd mondom... egy srác meglátta az enyém és totál belezúgott. Mond meg mail-be, hogy mennyire gondoltál, megvan a címem.
ha jó leszel, kaphatsz egy sört
mondjuk, elmegy jöhetnél te is egyel...
az egynek jó lesz, nem
tegyél már velem jót vedd meg a motorom