Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali
én a láncot ecsettel, gázolajjal mosom és egy hip-hopra fém tiszta,
utána kompresszor és kész
nekem bevált és gyors
FIGU
Már mindegy.......
osztom a véleményt...viszont a jó fékolaj és a fém fékcső sokat segített.
A lánc ápolással kapcsolatban,nekem a sok trutyiból elegem lett és azóta a szárazat részesítem előnyben(Z1000) 25000km már futott a láncszett.Igaz,hogy sűrűbb ápolást igényel(2-300km).
Én is most vettem castrol lánctisztítót. Gondoltam kibírok egyszer 2000ft-ot, hátha tényleg annyira jó. Tényleg marha jó csak kellene két flakon egy tisztításhoz. Úgyhogy marad a brigi...
egyépként mint néző én tuti kinézek pénteken a ringre
ha fúj, ha esik
na és mi a helyzet az olajszűrővel?
remélem azt is cserélitek
hali!
Fuchs comp4 15w-50,ha nem a büféig mész,ha igen 10w-40!
Imádják a zöldek
...én megmondtam
Ne is mond.lattam en is.egyebkent itt kint nagyon komolyan fel vannak keszülve a rendörök,es minden kis aprosagert all a bal...komolyan hihetetlen...
"Pénteken erősen felhős lesz az ég és többfelé valószínű újabb eső, zápor. Az északnyugati szél megerősödik."
Engem csak egyszer szívatott meg rendőr direkt, akkor is visszavonattam velük a büntit, potom fél év levelezés után. A postájuk többe került, mint az az 1000 Ft, amit visszakaptam, de úgy kell nekik...
az eső meg csak esik! Péntek?
3. téma: Egy fószert mutattak be a műsorban, aki a 4. esése után elveszítette a lábát, de művégtaggal pályázni jár, és az 5-6 éves gyerekének már vett is egy motort. Ezért vagyunk marhának pecsételve. Ennyit a német médiáról.
Lehet, hogy csak engem lehet könnyen megfélemlíteni? Hogyan nézhette végig az, aki még sose ült motoron?

Egy kis "pozitív" dolog a végére: Voltam Pardiéknál hétfőn. Az eladósrácnak volt egy balesete, kb. 40 km/h-val kisteher hátuljába csapódott (nem előre nézett). Farmer+protektor, csimma, motoroskabi, Shoei bukó. Legkomolyabb sérülés 1 csigolya károsodása, túl nagy nyomás miatt sérült.
De látszólag teljesen rendbejött a srác. Mondta, hogy a bukó életet menetett. Kuka, de az új is Shoei lett.

Így amúgy már én is jártam. Általában több hiba is kell egy ilyen manőverhez:
- tükörben néztem, miután úgy döntöttem, jó lesz a kisteher előttem 50 km/h-val. (ezért előzök akkor is ha gyorsabban kell mennem).
(ja és nem vagyok hülye, 2 mp.-re néztem tükörbe)
- index nélkül kisteher lefékez, mert nem tudja, hogy az út jobb vagy bal oldalán álljon -e meg...
Két személlyel/barátnőmmel jobbra el a füvön. Végig ovatosan fékezve. Jó, hogy nem szedte rám a kormányt, és nem volt semmi az utamban.
Múlt héten a VOX-on volt egy műsor a motorosokról:
- mekkorákat esnek (műtőasztal, vércsík...)
- ill., hogyan basztatják őket a rendőrök (mindenhol bünti...)
Mindkettőtől hányinger...
Rögtön arra gondoltam, hogy motorozzak -e tovább. Még a motorra se tudok felülni, hogy immunis legyek a demagóg baromságok ellen (új gumi a csomagtartóban van).
Mikor motorra ülök, úgy érzem az autósoknak kéne továbbképzésre járniuk. Miért nem őket kamerázzák, hogy vezetnek? Na mind1...
én ma akartam a mocit rendbe dobni, 12 fok volt
nem bírtam neki állni
A péntek nekem is roger!
jaaaa, ok
Nem,dehogyis.Van egy luxos éttermük én ott melozom
3éve.
Hali
ha most azt mondod, hogy polisz vagy a labancoknál
mingyá beszarok
Mondjuk ugy ,h Ő is a cégnél dolgozik,csak pár szintel
feljebb...
Hali!
A vízbázisú nem bántja a gumit.

A hétvégémet egy új Transalpon töltöttem, mivel az enyém csak holnap jön meg. Kényelem magasfokon, főleg az utasnak, az alsóbb rendű utakon kimondottan kellemes, viszont sokat járt a bal lábfejem és 160-nál megállt kétszeméllyel a tachométer
És most akcióban megkapod a szerelési instrukciókat képpel, szöveggel, nádi hegedűvel:)
Háát én nem tudom, lehet, hogy nem bántja, de én szinte semmit sem szeretek a gumimon. A mosás legvégén, külön vízzel mindig lemosom, aztán száraz tiszta (nem koszos, nem használt) ronggyal letörlöm... Lehet, h túlzás, de láttam már szaros gumi miatt kicsúszni havert:(
köszöntem, ha lezs zsém jelentkezek.