Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lényeg, hogy olyan gumishoz menjen, ahol tudnak centírozni is.
Mert most én is olyan gumist keresek. De ahol centíroznak, ott nem vállalnak motorszerelést, ahol meg motort szerelnek ott nem tudnak centírozni (elviszik valahova, így elég Borsos az ára).
Gábor Münchenből
nem célzatosan neked írtam, lásd közös megszólítás
inkább a reemussal folytatott elmélkedésre,
és kicsit összemostam a két hozzászólást, bocs
Minden igaz amit írsz, csak köze nincs ahhoz amit én írtam.
de ennek mi köze a centirozáshoz,
a trutyit a szerelés miatt kenik rá,
ha nem centiroztatod akkor is,
és kb 1 nap alatt maximum megszárad,
a centirozás pedig azért kell hogy kiegyensúlyozza a gumi esetleges
hibáit, ami a készítésből esetleg szerelésből adódhat
milyen trutyival? tudod te, hogy az mire való
vagy csak láttad, h ezt csinálják
Én hiszek a Motorrad-os tesztnek!
Mikor felrakják, a gumit bekenik trutyival...
hali skacok
gaga, reemus ne szórakozzatok
az a gumis aki sose szokott centirozni HÜLYE
vagy csak nem ért hozzá, első és hátsó keréken is centir kötelező,
aki nem tudja megcsinálni, ne vállaljon motor gumi szerelést
max krosszon nem centiroztatok de avval nem is megyek 100 fölött
és hogy elfordul a gumi sportmotoron ,
ha rendesen fel van fújva nem hiszem ,
még gyorsulási versenyen sem láttam
FIGU
Nekem a használt gumit is ki szokták. Milyet és kitől vettél végül is?
Egy gumitesztet olvastam, ott írták, hogy amikor pályáztak az ezresekkel (centírozás után), kanyarból kijövet, nyélgázon elfordul a gumi a felnin. Erre a rezonanciából lehet következtetni. Azt már nem írták, hogy utána mit csinálnak, de gondolom újra centírozás. De ezt bajai gumis is mondta. Mármint, hogy pár km-ig figyeljem, hogy elfordul -e... (de itt új gumiról van szó)
Gondolom csak tökéletes használt gumira igaz, amit nem fékeztek még állóra.
De a gumis csak ért hozzá...
Szia.
Én is használt pályázott gumival gurulok,de mindig kicentíroztatom.
Azon már ne múljon. -szerintem
Sziasztok!
Üdv mindenkinek.
Visszatértem Kawások táborába!
OK, köszi, hogy szóltál
remélem sikerül összerakni rendesen a motorodat
Hali!
Aki használt gumit rak fel azokat kérdezném , h szoktátok centiroztatni a gumitokat vagy felrakják és kész, mert nekem most azt mondta az egyik gumis h felrakda de nem kell centirozni sosem szokta pedig már régota gumizik
Miért nem csináltatsz martin dobot. TÜV engedélyt is kapsz hozzá Igazit. Mehetsz vele külföldre is, és ha kiveszed a dB killert, akkor durva hangja lesz. És 45-65 között megúszod. 4000 a TÜV papír.
Szia! Köszi az ajánlatot de én azért bepróbálkozok fenyő mesternél,tényleg szép dobot tud csinálni.
Sziasztok!
Of : nem tud valaki olcsón salgó polcot (10m hosszban, kb 2m magasan).
Előre is köszi.
Szia!
Nem akarok a kollágák ellen ajánlani s valószínű, hogy nem a megcélzott ár töredékéért, de van egy elfekvő dobom:
Muzzy
Azonban ha érdekelne, akkor tudunk az árról beszélni, hogy a bőven a rászánt összeg alatt maradj.
Borso! ugy néz ki hogy nem kell mégsem az első teló ... sajna:S

mivel ma kiderült hogy elég nagy kár lett a gépembe , nem csak a telószárak görbültek hanem a villahídakat is cserélni kell. + a felnit is.

reménykedtem hogy csak a te telószáraidat berakjuk és már kész is .

Dnor , ajánlott fordított telót , ő tud hozzá villahidakat is adni meg valószínű felnit is .

Ja és lehet a váz nyaka is hajlott picit de azt csak akkor derül ki igazán ha összevan rakva ... addig is reménykedek hogy nem .

am köszi az ajánlatot
Múlt héten voltam a Poloban. Bejött egy 70 év körüli motoros koma és Held kesztyűt vásárolt. Az eladó csajjal beszélgetett, és előrántotta a régi kesztyűjét. Azt mondja, hogy ez kibírt 12 évet, reméli a következő is ki fog. Az is Held volt. Kell ennél jobb reklám? :)

Nekem IMET van, lassan kb. 5 éves, és főleg az elázások tettek be neki, mert utána megkeményedik...
Hali! csatlakoznék a szomszéd hozzászólásához!
nem fogod megbánni ha benevezel egy hasonlóra! a fenyő a Mester
csak külföldre ne menj vele!
Én is dobtam egy mailt emberünknek hogy mennyiért tuna egy ilyen dobot összedobni nekem
pest megye pilis
Merre felé laksz?