Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Én hiszek a Motorrad-os tesztnek!" -> rosszul teszed
Szityyyyu-nak igaza van
azzal járnál a legjobban valószínűleg. Itt max. fotót tud neked csinálni az, akinek kéznél van a gépe , de fejből biztosan senki nem tudja.
Kb mennyiért csinálja a kipudat? összekötöt is csinál vagy csak a végdobot
Szia!
Amikor vettem a mocimat kb 1 honapja akkor ezt is felhivtam, de mondta a pali h borult meg küldött rola 3 képet ezt belinkelem ide, de mivel borult igy már nem foglalkoztam vele, mást nem tok rola
kép1
kép2
kép3
Nekem is volt kawám, nekem is kellett színkód. Én bementem Fehérváron az Ivanicshoz, készségesen megmondták.
Sziasztok! Nekem egy nagy segítségre lenne szükségem, de aki ebben tud segíteni, annak ez apró lehetőség! Van egy Kawasaki GPX 600 as mocim, és leszakadtak a feszültség szabályzó vezetékei. (A szabályzó típusszáma: SH555-12) Tehát van egy feszültség szabályzóm és van 6 db. vezeték (ami leszakadt a stekkerről) szeretném őket visszakötözgetni a megfelelő sarukhoz. Egymás alatt van 3 - 3 saru, beépítve a szabályzóba, meg tudná e nekem valaki mondani, hogy melyik színű vezeték melyik saruhoz csatlakozik? A feladat végül is egyszerű, csak mag kellene néznetek a színes vezetékeket, hogy pontosan hová csatlakizik. Nekem viszont hatalmas segítség lenne! Kérlek titeket segítsetek!
MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!
Üdv: SIBU
Sziasztok!
Gyors segítségre lenne szükségem. Fejidom festéshez, holnap keverné a festő a szint. Honnan tudhatom meg a szinkódot?
Moci képe a fényképeim közt...
Üdv! Bocs hogy nem reagáltam a kérdésedre!"mostanába ritkán ülök a gépem elé netezni"!
Szerintem nem fogod megbánni hogy nála csináltatod !

Más: jövő pénteken,megy valaki veszprém környékéről a hringre?!
Hali!
Nekem is néha előfordúl,de csak nagy fordulaton kuplung nélküli váltásnál!Olyan mintha nem tudná a motor eldönteni,hogy 5.vagy 6.ba kellene menni inkább üresben tiltásig forog
Látom nem laksz messze tőlem,ha ráérsz gyere ki a ringre ma(és ez mindenkire vonatkozik!)18-20 is esti motorozás lessz(10.500-)
Sziasztok...

Tud erről a masináról esetleg vki valamit? Az egyik cimbimet lehet, hogy érdekelné.

http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok!
Nemrég vettem egy Z 750-et (2000km-el, jelenleg 2500km van benne).
Először is űber a gép
Viszont szeretném megkérdezni, hogy azt hogy sikerül elérnem, hogy néha 5. és 6. között találok egy üres fokozatot?
Km-ből adódóan szerintem a kopásokat kizárhatom. Csak félek hogy szegény szétesik, mert amikor felhúzom 6-ba és engedem a kuplungot érzem hogy ajjaj baj van, akkor felhozm megint a váltókart és akkorát csattan a váltó mint állat!
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdv: Ati
legalábbis ahol ezt csekkolják :)
itt angliában pl a rendőrök eléggé leszarják a motorosokat , nagyjából bármit megcsinálhatsz, normális kipuff itt is csak műszakira kell
Úgy néz ki én tartom a rekordot 360km (Tátra túra,végig kb. 100al tötymörgés).
Helyes! Már most előre szólok, hogy az első pár napban nagyon hangosnak fogod találni, de pár nap után elhalkul (vagy hozzászoksz )
jaja, nekem is 200 körül villog általában...
Nekem ma a 200. km után kezdett el villogni hogy tankoljak.De Janika szerint onnantól még elmegy 80km-t.Tehát a 280-at én is megtudod erősíteni bár tényleg csuklófüggő.De a 300 sem lehetetlen
Szia!köszi már megtaláltam a számát, le is adtam a rendelést!Kb 1 hónap és kész, már nagyon várom
akkor vedd meg az enyém
Nem számít a fogyasztás csak nagy túrákon szoktam részt venni ;)
Ha meg a fogyasztás számít, akkor ne vegyél naked-et.
Igaza van Janikának, de végülis mindgey, max 50 km-en belül van kút.
Vannak akik szerint 300 km-ig is, de 280 az már elég jó csuklófüggő
Üdv!

Elhatároztam, hogy veszek egy Kawasaki z750 - et. Arra lennék kíváncsi, hogy a maga 18,5 literes tankjával milyen messzire jut el?
Figyeljetek arra, hog ynéhány gyökér rendőr a kipuffogón kívül arra is vadászik, hogy a rendszám elhelyezésér vonatkozó jogszabályt, betű szerint be akarja tartatni. Ma kaptunk emiatt büntetést.
Így szól:
28. §
(2) A hatósági jelzést, illetőleg annak tartószerkezetét ... az oldalkocsi nélküli motorkerékpárra és a pótkocsira hátul, ... a jármű hosszirányú függőleges felezősíkjában, vagy attól balra, ... a motorkerékpáron hátul úgy kell elhelyezni, hogy a hatósági jelzés síkja a jármű hossztengelyére merőleges és megközelítően függőleges helyzetű legyen, a járművön túl ne nyúljon, legalsó pontja az úttest szintjétől legalább 0,30 méter, legfelső pontja az úttest szintjétől legfeljebb - amennyiben a felépítmény szerkezeti kialakítása ezt lehetővé teszi - 1,50 méter magasságban és olyan helyen legyen, ahol könnyen leolvasható.”

Szóval ha gyökér a zsaru, akkor megbüntet, ha a rendszám nem függőleges. De a másik rendőr nem foglalkozott vele, csak annyit mondott, hogy olvasható legyen.