Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zolinak jobbulást!
Szevasz mester!
Ennek egy végtelenül egyszerű oka van, Egerben volt a motorom, én meg Pesten és nem akartam megázni
Legközelebbin tuti ott leszek
bazz tényleg!
máskor szólj rám! mert bamba vagyok és nem ismerek meg mindenkit!
én képeket nem csináltam, majd videó lesz vmikor
de engem láthattál
nemtudjátok h képek valahol pályanapról ? nem tudtam menni, de megnézném a képeket . aki csinált képeket tegye fel a közösbe had lássuk .

már csak 2 hét és következő kawa est... eső nemkell
te fiú te! nem láttalak tegnap a ringen!
Köszi,
igen a hoszabb változat. Egy picit túllóg a műszarfalon.
hali!
én is jobbulást kívánok Zoli!
robis,nagyon über az gyapi féle flexi!
ez a hosszabbitott változat?(5cm hosszabb mint a gyapinak fent van,ha jól tudom?!)
nekem is férre van téve egy ilyen fajta,nemsokára fenn lesz nekem is!
Persze, mert abbál jó lekvárt főzni....
Bazz vmi überbrutál hangja volt

Illésnek meg jobbulást! Hol és hogy esett el el? Tudja vki?
Jaja, a motor le van baszva, ő épüljön fel minél hamarabb
Örülök, hogy nektek jobban sikerült a kawa-est, mint nekünk
Illés-nek meg jobbulást és remélem, hogy a motorja rosszabbul néz ki, mint amennyi baja ténylegesen van amíg "csak" a műanyagok sérültek, meg elkopott esetleg a dekni, addig nincs olyan nagy baj
Ahogy láttam a faridom az leszakadt teljesen róla, olaj is kifolyt úgyhogy vmelyik dekni is sérülhetett, fátsó kerék defekt is volt, úgyhogy van baj rendesen....
Panyo ma viszi neki haza, nagyon rendes tőle, hogy segít neki sztem ő csinál róla képet...

Igy van mielőbbi gyógyulást a motor meg majd meggyógyul az ráér...
Fasza király, odabaszós a gép
Azért vannak még bátrak, úgy látszik elismerésem, hogy bevállaltátok
Illés barátunknak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok! Remélem a motorját is meg tudja javítatni, mert így képen nagyon frankón nézett ki
jobb lett volna a kávé
Szeva!
18-án legyártották, ma pedig szóltak reggel a szalonból, hogy megjött. Átvétel csak júni 2-án. Akkorra lesz rendszám, illetve megyek haza fizikai meg eü. alkalmasságira és csak elsején jövök vissza az nagy poroszföldre.
Láttam a motorját, sajnálom, remélem hamar felépül. Le is intették 3 kör után a menetet.
A Kutya nem, de a Matska igen!
Mázlitok volt. Nekem szakadó esőben kellett volna elindulni. Nem füllött hozzá a fogam. Ráadásul a szemem is be van gyulladva (kötőhártya). Biztos a kölöktől kaptam.
5:20ra értem a pályára, 160 km-rel a hátam mögött, az utolsó 30 km-ert mondhatni özönvízbe tettem meg...
Maglód után hatalmas esőbe szaladtam bele, de láttam h a ring felé tisztul kifelé, mire odaértem már kezdett száradni a pálya...
Regeltünk Mantas kollégával a gyors csoportba, arra építve, h úgyis a lassú kezdi és mire odakerülünk már szárazabb lesz a pálya... ez be is jött
Első 20 percben elég lazán mentünk, aztán a másik két etapban már jóval bátrabban toltuk, tök száraz pályán
Panyo kolléga barátnőjének köszönöm a táskaörzést

Sajnos volt egy szomorú eset is zoltan.illes kolléga csúnyán összetörte magát (kulccsont törést hallottam) és a motorját is mielőbbi jobbulást

Összeségében megérte eljönni, mert nem sokan voltunk és igy csak 2 csoport volt és lehetett szépen menni , haza már nem vágtam neki mert otthon még mindig cudar idő van, pesten töltöm az éjszakát
de sukár gyerek vagyol az új társ
Gyerekek olyat mentünk, majd beszartunk