Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gyógyulgassá, és majd a moci is meggyógyul.
Jobbulást kívánok!
oksi
klatty az adatlapomra
Adnál egy mail címet ? Hátsó futómű cserébe most nem gondolkozom...
Egy komplett első átalakítás kéne... Villa + villabefogó + fékek ... ( a gyári felnit illetve féktárcsákat azokat beletudom rakni a villába ?

Tehát ezekből a cuccokból kérnék árajánlatot ha lehetséges ...


sajnos kiárulni nemtudom a régi cuccokat mert kuka az egész .... szalagkorlátnak hála
Attol fugg, hogy mennyiert talalsz hozza cuccokat, de olvasd el az egyel lentebbi hozzaszolasomat...
Ha valamennyire ertesz a szereleshez, akkor szinte mindent meg tudsz csinalni magad otthon, az alkatreszek (elso telo, also+felso villahid, radialis feknyergek, hatso lengovilla, hatso fek, tengelyek) ~180e, ha csereled az elso felnit is fektarcsastol, akkor +75e.
Viszont a sajat cuccaidat ugyanugy ki tudod arulni - ha valaki megtorte a sajatjat, es gyarira akarja visszaalakitani. Tehat akar 0-hoz kozeli osszegbol is kijohet...

Ha kellenek hozza cuccok, keress meg, szinte minden van meg egy ilyen atepiteshez.
Az ERŐ legyen veled!
Én is mihamarabbi gyogyulást kivánok és türelmet az esetleges fájdalmak elviseléséhez,és fogsz még azzal a motorral gurulni biztos vagyok benne!
Jobbulást!és mielöbbi felépülést!
hát ilyent szeretnék legjobban ... de ha jóltudom egy ilyen átalakítás nem kis pénz, csak a futómű van 200e be ...
Gyors gyógyulást nekedmeg a motornak is
Először is jobbulást!
másodszor is jobbulást, mert egy ismerősöm nagyon sokáig szenvedett a lapockatörése miatt, valamint apám felesége a bordatörései miatt ezek után a többi már tényleg "apróság"
ami a motorodat illeti ... valóban nem szép látvány, de ennél sokkal nagyobb betegségből is építettek már újjá motort majdcsak elkészül a tiéd is
előbb tessék meggyógyulni
jobbulást!
Mihamarabbi jobbulást Kívánok!
Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat!
Most van gépem, így jön egy kis helyzetjelentés a kórházból.

A vállamra, karomra estem, a kulcs-csont nem, de a lapockám felső része csúnyán tört, emellett bordatörés, légmell, tüdőbevérzés, minden, ami ezzel jár... Most állandó megfigyelés, valamikor műtét...
(Emellett van pár érdekes sérülésem is, egy púp a fejemen, lila folt a bokámon és a jobb mutatóujjamon, de ezek észrevétlenek a másikhoz képest.)

Nem tudom, mi volt a bukás oka, beszitált a motor és lementem a fűre, ahol szitált még kettőt, és leestem, mindezt pillanatok alatt.
A gumiban valóban volt szög, de csak egyről tudok, tavaly ősz óta ott van, (a téli pihenő után is csak épphogy kellett ráfújni), a gumis azt mondta nem szabad bántani...
Én voltam a béna, hogy nem tudtam a csapkodást megfogni és lementem a fűre.... A szög lehet, még mindig a gumiban van, egyszer eljutok odáig, hogy megnézzem.

A pályán pedig nagyon óvatosan mentem, még ismerkedés volt, aki kint volt biztos emlékszik rám, hogy megelőzött (egy körben legalább kétszer... )

Ezek után maradok a városban..
Fájdalmas élmény, nem kívánom soha senkinek...

Most láttam csak a motort a képekről, az is szörnyű látvány, de remélem, mielőbb meggyógyul és gurulunk együtt...

Z.
Azta.... de komoly... . . és kb mennyibe van egy ilyen alakítás
Halihó!

Ma délután valaki egy Mátrázást?
Szia,

nekem van hozza Ninja eleje / hatulja, at lehet epiteni.

( Gabor utolagos engedelmevel ) ilyen lesz tole:
Szög (ek) el pályázni?
Okkéééé
Okkés, jövőhéten felmérjük pontosan a károkat , azán értekezünk
én úgy gondolom... és szeretném is
Te is szeretnéd
seggberuglak
pilyacikofa