Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az 50-60-nak a feléből megfogod úszni
Ő a mester: Fenyő

Eddig 3-an vagyunk ebben a topikban akiknek ilyen dobja van, Schnau, Stevesaki és én. Bármelyikünket megkérdezhetsz, hogy megéri-e lecserélni...
Jó kis képek. De Panyó, hány plexit szerelsz még a gépre?
Hát egy 50-60ból szeretném megúszni!
Mennyit szánsz sportdobra? Bár én nem ismerem ezeket az olcsóbb dobokat, de ha a gyári töredékébe kerül, akkor tuti jó cserét csinálsz?
Szia!Engem érdekelne egy ilyen dob,tudnál valami elérhetőséget mondani?
Köszi, megtaláltam.
Szia!
Nézd meg itt, mot tipushoz ki tudod keresni Hiflo elvileg 5280Ft nekem is ezt az oldalt ajánlották, de még nem kellett vennem semmit
Alkatrész
Hello Mindenki.Légszürőt én tavaly vettem Tatabányán a Pink Motors-nál,ott volt a legjobb áron (nem sport).Kb 5500ft ha jól emlékszem.
Sziasztok, légszűrőt kéne cserélnem, merre kapirgáljak beszerzés ügyben? És érdemes sportlégszűrőt betenni injektor állítás nélkül?
Előre is köszi.
Csoki
A.
Mutatós! És a hangja is szép!
Ha olcsón akarsz jó dobot, akkor Fenyő mestert keresd.
Ő ilyet tud, tényleg nagyon olcsón
Hali!
Valaki csináltatott már itt dobot, vagy valami info róla valakinek?
- link -
Még mindig keresek Z1000 villahidat(kifli), ha valaki tud légyszíves szóljon!
Megrendeltem a kutya.-tól, már mindegy :-) Remélem jót fog küldeni!
Honnan tudhatom, hogy jó típusú féktárcsát kapok? Amennyire látom csak az van ráírva, hogy Min. TH 5.5 MM és 77 7D
Az árai jónak tűnnek, rendeld meg szerintem nyugodtan, legfeljebb ha nem válik be, legközelebb nem tőle veszel.
Én is Feritől vettem, és fogom is venni hibátlan gumikat árul.
én egy ilyet találtam most ami egész jónak tűnik
link
Én mindig Szabó Feritől szoktam rendelni, Pirelli Diablo Corsa III-at. Mindig 5mm feletti a profilmélysége a gumijainak, és már akkor tőle vettem mikor még nem is hirdetett a sportmotor.hu-n.
Itt a linkje: link
Van valami bejáratott helyed használt gumira, vagy csak amit a képesmotoron épp találsz?
Pont ez a lényege a használt gumiknak, hogy az új ár töredékéért majdnem új állapotú gumit kapsz. Én is mindig használtat veszek, most először vettem újat, de soha többet. Teljesen felesleges.
Az jó, mert olyan használtat találtam aminek a közepe 4mm
5,5 mm
Hali!
Egy új guminak mekkora a profilmélysége kb? 120/70 és 180/55