Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja nem is mondtam, felraktam a Gyapi féle plexit. Egész jó.
Szerintem a kutya nem ment ki
M0 mellett olyan vihar volt, hogy csak na M3 mellett is esett , de nem tudom a pályán mi lehetett
nem tűnt túl biztatónak a dolog, mikor visszafordultam
Nálunk baromi nagy eső volt. Félóránként eleredt.
Aha, a többiek meg hegesztenek a ringen...
Azért új motort venni mindíg remek dolog. Irigyellek érte.

Orsi, kár, hogy nem tudtunk kimenni. Jó lett volna mindenkivel találkozni, de veled főképpen. Szervezhetnénk egy rövid Velencei tavi kiruccanást, lángossal, fagyival, microkitten bemutatóval.
Itt ez a divat, festetem szürkére. A német nők szeretik az érettebb gyümölcsöt.
Szééééép
gratulálok! de mintha kicsit beleőszültél volna, nem lehet
Szia!ment a email!
Persze, hogy jó. Leírtam a mail címem, dobj egy mailt, és küldöm az árát.
Szia!Érdeklődnék hogy hogy mennyiért adnák a kipuffot, mert én is dobvásárlás elött állok.2008as z750em van úgyhogy valószínűleg jó lenne.
Érdekes, hogy ezen minden fordítva van. A lánc a kipuff. De ettől függetlenül biztosan állat gép.
Az első találkozás...
Jah, és bocs az OFF TOPIC-ért
Úgy néz ki ennyi volt a napi limitem, nem megy fel több kép.
Helo
elindultam a ringre, de már az M0-ra kanyarodva villámlott az M5 felett, úh kis kitérővel, hazajöttem 10 perc alatt 5 centi eső esett nagy hirtelen , remek lett volna beleszaladni
ennyit a mai kawa-est-ről
se motorozás, se fotózás
Sziasztok!

Most elsősorban azokhoz szeretnék szólni, akiknek 07' utáni Z750-e van. Mivel főleg kint használom a motorom, a sportdobomnak nem sok értelme maradt. Becsomagolva várja a jobb időket. Így az eladás mellett döntöttem, persze ha valaki hajlandó rá elég pénzt áldozni.
Nem a kényszer hajt, így nem adom oda óccsón. 10 perc alatt fel lehet dobni, és tömeget oszlatni vele.

Dob: Bodis (nem azt mondom, hogy Hungarikum, de én büszke vagyok rájuk ) gyártotta 08'-as ZX10R-hez, minden Mo.-on vásárolt 1000-eshez adtak egyet. Titán/rozsdamentes anyagú. A dob váza titán, a többi (bemenő, kimenő oldal rozsdamentes). Lemértem konyhai mérlegen. Ha jól emlékszek fele súlya sincs, mint a gyárinak (ebben van a második katalizátor).

Összekötő: az összekötőt mi alakítottuk ki. Vettem egy Leo Vince leömlőt, a közepéből kivágattunk kb. 8 cm-t. Az egészet a faterom intézte, az egész egyedi. Vagyis a motor a gyártóműhelyben volt, ahol az egyedi méretek alapján/szerint lett az összekötő kialakítva.

Matrica: mivel gyárilag pont rossz helyen volt, levettem és gyárival pótoltam.

Egyedi: én irtózom mindentől, ami eltér a gyáritól. De a hegesztés tényleg profin sikerült.

Hang: ~3000-ig hasonlóan dörmög mint a gyár, csak kicsit hangosabban. Az említett fordulaton van egy nagy ugrás...
Aki szereti a hangosabb dobokat azoknak felcsillan a szeme.
Baján megállítottak rendőrök, de nem kérdeztek semmit a dobról (mikor észrevettem, hogy rendőrök vannak felváltottam, így nem voltam hangos). Megkérdeztem, hogy van -e lehetőség zajszint mérésre, de nincs a helyi erők tulajdonában erre alkalmas Gerät. Jobb híján beröffentettem a motort, és csak fordulaton (~5000 1/min) értették meg mit kérdezek.
Szóval aki csak túrázni szeret felejtse el ezt a dobot!
Csináltam videót a motor/dob hangjáról, majd megosztom.

Először csak veletek osztom meg, majd később felrakom valahova a kiput. Szóval írjon akit érdekel. Ide, vagy mail címemre (pityanszki@freemail.hu).

Felszerelni tudok segíteni. Nincs hozzá szükség semmire, csak a gyári csavarokat kell ideiglenesen oldani...

Ja és 1000 km-t mentem vele, csak most kezd a rozsdamentes rész szépen színeződni.
Teljesen karcmentes. Titán nem is lehet karcos asszem.

Képeket, vidit feltöltöm valahova.
Szerintem én voltam azaz a mocim meg a Leo vince ....
Sajnos az elég drága.Megpróbálok keresni olcsóbbat.
Szia! Újat tudok 75000ft
Aki bújt aki nem én indulok aki jön azzal összefutok biztos
Sziasztok

Én is így vagyok. Én sem mentem 320 km-t feleslegesen, de aki kimegy vigyázzon, mert a koponyeg.hu szerint jégeső is lehet közép-Magyarországon. Én remélem jól érzitek magatokat és nem akarok rossz hangulatot kelteni. Elég az nekem. Süt a nap és a motor meg otthon várja, hogy mikor megyünk ringre körözetni. Egész télen erre készülgettem. A június 4-e látom nem mindenkinek jó, de szerintem akkor jó idő lesz.. . Vagy nem, de akkor legalább addig legyen jó idő míg hazamegyek a gépért!

Mindenki vigyázzon magára, hogy legközelebb együtt nyomhassuk!

Sziasztok
Ki volt ma az, aki kb 13:30-kor ment Pestről Budára az Árpád hídon, 2009-es zöld-fekete Z750-el, és kib@szott hangos kipuja van? Az enyém is durva, de ez vmi atombrutál volt
Sziasztok
Ha tud valaki 2005-ös z750-hez első lámpát olcsón az szolhatna nekem.
Köszönöm