Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem tudom, hogy lesz, de ha korán el tudok szabadulni a melóhelyről akkor kimegyek KawaNapra.
Most nézem a naptárat, hogy a következő június 4.-én lesz. Másnap szombaton meg a lányom keresztelője lesz, úgyhogy valszeg ez is úszik Akkor majd augusztusban bepótolom
nekem is lőttek a kawa napnak , tegnap még zuhogott az eső és nem mentem haza a motorért. de mára szép idő lett .
jól jár aki ki tud menni mert nem lesz tele a pálya.
Kihagyom a kawa napot, de a legközelebbin már tutira ott leszek, és találkozok veletek, mint friss kawás, addigra remélem minden kész lesz a mocin. Itt még azért nincs napsütés se, remélem hétfőre jó idő lesz.
Ja, a takarítás az meglesz, de a pályázást most sajna kihagyom Talán a következőre fel tudok menni; viszont a Lime party-t nem hagyom ki, az biztos Csak mindig kurva sokan vannak és alig lehet elférni a pályán. Meg ha valaki kicsúszik, mindjárt kiterelik az egész brigádot a francba. Tavaly is a 3 futamból az utolsónál tudtam normális köröket futni
Úg yemlékszem, a Dunlop az jó volt közútra is, de a Battlax az nem. Rá is van írva szépen, nagy betűkkel, hogy csak versenyzésre használható. De a rendőrök még sosem nézték, csak a mintázat mélységét. Külföldre meg nem járok, hogy pl. a friccek megszopassanak esetleg Szerintem városban is megfelelő, bár hidegen nem szoktam mindjárt döntögetni, mint állat.
A Dunlop-ról én úgy tudom, hogy igen, "E"betűs, gyárilag mintás, nem pedig vágott slick. De látni még nem láttam és nem is biztos, hogy városba optimális....
és ezek is rendes E betűs gumik amik használhatóak közúton is?
takarijjad megfelé aztán este a ringen találkozunk
Tegnap 4 órán keresztül takarítottam a vasat... most mint az új...
egy hete most látok először napsütést...
Nekem is van egy ismerősöm, csak ilyet használ. Mennek vele egy-két időmérő kört, aztán a garnitúrát meg lehet venni 2Oezerért. Megy vele 4ezret, aztán ledobja. Dícséri, olcsón veszi, tapad mint az állat.
Itt egy kép a gumiról:
Jó Neked, itt már 1 hete fos-szaros-esős idő van a motor is már olyan koszos, hogy szégyellem
Mióta 2007-ben megvettem a motort és ledobtam róla a gyári Dunlop-ot, azóta csak vágott slicket használok. A gyári sem tudott többet kb. 4000 km-nél, ráadásul csúszott(nekem). Azóta volt fent Dunlop D209 GP (kurva jó ), most meg már a 2. széria Bridgestone Battlax-al nyomom. Ezek is kibírnak 3-4000 km-t és az, hogy párját 15 pénzért veszem a gyári 50-60-al szemben, szerintem nem rossz bolt. Pláne ezekkel még nem csúszkáltam kanyarban és tapadnak mint állat. Azért esőben nem ráncigálom ész nélkül, de megszokható. Én csak ajánlani tudom
gyerekek verőfényes napsütés, el se hiszem
én csak használt gumát használok, most kivételesen került fel új gumi az eladás miatt, de kár volt...
Talált, süllyedt. A csíksomlyói búcsú.......
...akarom mondani, amiben még nem szekszelt senki...
Én jobban szeretem az olyan gumit, amiben még szexelet senki
Kitudja hogyan hagysználták előtte, "csak a széle kopott..."
Hali!
Rakott már fel valaki vágott slik gumit, esetleg olyan használt gumit amit kicsit megpályáztak széle kopott de a közepe még majdnem uj?
Ha reggel nem szakad az eső, akkor mi is megyünk ketten.
nem tom mi van kint nem nagyon járok arra, max ha debrecenbe megyek
holnap legyen jó idő
Mit,mit....keveset
Arra volt fuvarom,ja ja 4 esen mentem!
Annyi motoros ment kifelé valami búcsú vagy mi van kint
mit kerestél te románba 4esen jöttél Ladány felé
Velem!
Ma is megtehettük volna,mert arra jártam felétek!BP-Oradea-BP