Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratulálok!
a sör finom
Öreg vagyok én már Borsóhoz. Még beletörne a fogam. Én már csak jó puhára főzve szeretem.
Nagybácsi lettem!
Ma 0:20-kor ~3,5Kg 52cm!
Sörrel ünnepeljük, itt mivel mással!
reméltem is
Mind2-ben voltam többször is. A kisebbik Louis mellett van egy Polo is. Ezek "csak" fun shop-ok. A két nagyobb Polo/Louis messze van egymástól. Jut eszembe: Egy szép nap voltunk a Poloban, körbenéztünk, nem vettünk semmit. Aztán átmentünk a Louisba ("nagy" shop). Itt dőltünk be semminek, de a kijáratnál egy raklapon volt vagy 500 EÜ csomag. Mondom hopp, ez nincs. Megvettem akciósan 9,9€. Hazajövök, folytatom a témát (kinyitom a Polo "Bibliát". 3,3€
Ilyen nincs! Ezt benyeltem. A sz... f... rossz végére ketültem. (Aki már hallotta, jól mosolyog.)
Minket pont a Polo-ból küldtek a 400m-re lévő "szervizbe". Ott 137€-t mondott a koma. Mondom neki az sok (nem mertem azt mondani, hogy otthon 5000Ft). Erre azt mondta, ha 1 órán belül megvan, akkor 20-szal olcsóbb...Ekkor rögtön arra gondoltam, hogy pénzé teszem mindenem és felcsapok gumisnak...
remélem is
örülök, hogy a családtervezésben ennyire jók vagytok, de a végén már megint kikapunk, hogy nem a topik alapvető témájára koncentrálunk
Csak viccelek.
Fiatal vagy, tapasztalatlan és heves mint egy betöretlen csikó. Borsónak egy kiváló nyugodt tapasztalt tenyészménre van szüksége. Aki már csak a kiváló vérvonal átörökítésére koncentrál, és nem a vágtára.
de remélem élvezek némi elsőbbséget velük szemben

de én kiváló vérvonalból származok
elég sokan vannak előtted, akik az elkészítésben segítenének
Én már minta után értékesítek. Van lány is fiú is. Mindent tudok. Néger gyereket is, csak hozzatok egy néger nőt.
ha gondolod tudok a sajátodban segíteni...
Akkor többet is eszik nem jó üzlet
Egyszer majdcsak lesz saját , majd futok azután . Neked meg nem árt a mozgás, legalább nem rozsdásodsz be
Ráadásul még tiszta új, alig két és fél éves. Keveset futott, még nevelhető. Nincs rajta semmilyen sérülés sem. Tökre újszerű.
Ja de azóta nagyobb lett és elevenebb is. Én meg öreg vagyok már hozzá. Ha jobban belegondolok, akár az unokám is lehetne.
Gondoltam Te meg még fiatal vagy.
Használtat nem veszek át
mi bajotok vele eddig mindig azt mondtad, hogy a világ legjobb gyereke
cseréld el rám de a Z-re igényt tartok néha
Tudsz valakit
cseréld be egy nagyobbra
Ja tényleg, anyu, nem kel egy gyerek? A fiam kölcsön adnám neked olyan 10-12 évre. Nagyon ki vagyok már tőle.
Anyám csinálta
de mondom, az nem zavar, hogy időről időre valaki felteszi ... ez van de azért profilképnek kicsit sok

remélem, hogy ért a srác a szép szóból
azon én mindig elalszom pedig nagyon készülök rá minden alkalommal
Ezek a fotók nekünk készültek, amikor a Borsó megvette a Microkitten bikinit. Senkinek nincs joga felhasználni. Megkeressük a legényt és megtanítjuk a tiszteletre.