Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
most neztem potsdami gumist a neten:
- garnitura sportattack szerelve 268,50 EURO
Hali Soma! Egy évig laktam török negyedben(egy kocsma feletti szinten)Düsseldorfban,na ott finoman kellett bánni még a pillantásokkal is mert könnyen repülöszönyegre tették az embert
Szia Gaga!
Nekem Münchenben 20€/db. szerelték és centirozták,igaz autógumi volt.Itthon meg Salgótarjánban van ügyes gumis 1500ért szereli és centirozza a motorgumit.
Ja, meg adott róla számlát és a vállalkozása is nyereséges, ami után természetesen adózik ő maga pedig nem minimálbéren van.
Akarom mondani 137 EURO az átbaszás, esetleg ebben már benne van a gumi is? Mert akkor baráti...
Hali! Szerintem rakasd fel a gumit centírozás nélkül. Arra figyelj, hogy a gyár megjelöli a legkönnyebb részét a guminak, na azzal szemben legyen a szelep. Gyere vele haza lábújhegyen.
Vagy próbáld meg a Csutkás verziót (kinti Kawa).
Amúgy nem valami török negyedben vagy, ahol csak repülő szőnyeget centíroznak?
A nyolcvan EURO pedig tényleg átbaszás gyanús.
137 euró max. a komplett gumicsere, gumistul... Nekem kéccázvalamennyi volt az első-hátsó szereléssel együtt (Michelin), negyed óra alatt megcsinálták.
Jó de Te a traktorgumisnál voltál, aki ránézett és csak ennyit, mondott. Janikám csak ilyen kicsi van neked? 1000-ért megcsinálom.
jól lehúznák az embert erre ezt tudom mondani,...
én ma voltam gumisnál, első hátsó csere centírral 1000HUF
Ahol én voltam a németeknél, ott volt egy csomó motorgumis, a magyar áraknál sokkal olcsóbban. Menj be egy motorkereskedőhöz, hogy kit ajánl a környéken, meg fogja mondani, hol a legjobb-legolcsóbb. Praktikusan a helyi Kawás tuti segít.
udv mindenkinek. segitsetek nekem egy hasznalt fenyszorot keresni egy kawasaki Z 750 S-hez 2004- 2007
Na van újabb fejlemény. Voltam már pár gumisnál, de a legtöbb nem vállal motorgumi centírozást. A belvárosban egy sufniban vállalják, 137€. Lehet hazamegyek a fémen. Baján 4 helyen tudom, hogy vállalnak motorkerék centírozást (2500Ft/kerék). Úgy néz ki, itt mindenki tök hülye. Valami tanács?
Péntekre elvileg már motorozható időnek kell lennie ! hát reménykedjünk.
nekem is haza kell utaznom a motorért. csütörtökön már csak biztosabbat tudnak mondani a jósok.
Ha csillapodik a szél és nem lesz folyamatos eső akkor sima ügy , menni kell...
Szia

És meg lesz tartva biztosan. tehát akkor is ha esni fog az eső? Csak azért kérdezem, mert én esőben nem merek pályázni az biztos. Tudatlan kicsikó vagyok , nem szeretném megreptetni a gépet!

Üdv:mater
simán megyünk, hacsak tornádó nem lesz
Sziasztok

És újra itt. Az lenne kérdésem a hungaroringre járó pajtásoktól, hogy mi legyen a péntekkel? Szerintetek van esélye egy jó motorozásnak. Az időjárás jelentés össze vissza mond mindent. Nekem vidéken van a motor, ha ki akarok menni, akkor azért haza kell mennem!

Ti mit mondtok, jöttök?

Üdv: mater
A nagy esőben egy kis muzsika:

Muzzy

Ha valaki esetleg kedvet kapna, hozzá pont van egy dobom...
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
szia a gyári érték első:2,5
hátsó:2,9
de én előre: 2,2 hátra meg 2,5 szoktam nyomni
ezek az értékek hideg gumikra vonatkoznak
Hali!
Ami rá van írva a matricára...
Hidegen 2.5 elöl, 2.9 hátul.
Szevasztok!
Ha már gumi téma, akkor ki milyen guminyomást használ, közúton?

Hová kellene az idom?
www.danger.hu
www.motostyling.hu
www.rockmotor.hu
koszi de en itt nem talaltam amit keresek
hello. tudna e valaki egy olyan honlapot mondani ahol egy kawasaki Z 750 S-hez tudnak rendelni plasztikokat es lampat.