Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem van ezüst hütő borítom.20000ft a pár.
Tud valaki normálisan stoppizni?
nekem azért lenne jó a kinti mert nem kellene postázni, haverom ott dolgozik kint és csak oda kellene postázni aztán ő meg hazahozná
még alsó idomot meg hütő borítót akarok egyenlőre
Grat. a Z-hez Janika! Amiket belinkelt Steve, azokközül csak a pirosat tudtam megnézni, de az is ilyen 26-ból lenne itt kb. + még festettni is kellene... ha nem sajnálod érte a 25.XXX Ft-ot, akkor sétálj be bármelyik kawa kereskedésbe és a kívánt színben ennyiért megkapod... Amúgy meg nemtudom, miért vagytok oda annyira ezekért a Laborghini szinekért... az előbb voltam egy kisebb túrán a pokolban ott még az én Silver Z-m is átment Yellow-Red lambo színbe...
ez most halál komoly?
behalok....
nagyon köszi
Itt pedig találtok lamborghini színkódokat :
link
Nekem a tankot kellett festeni narancsra, szereztem színkódot a géphez. Nem üt el a többi narancs cucctól.
Csak nektek csak most :)

Kawasaki kód (OEM) :

Pearl Blazing Orange : 470

PPG kódja:

907328

DUPONT kódja

S5771

STANDOX kódja:

778766

Ha jól emlékszek standoxból keverték az enyémet az talán a legelterjedtebb Mo.-on
köszi, holnap tolok fel jó minőségű képeket
Tényleg szépt vas, vigyázz rá!
köszi, megprobálok licitálni
csak tudnám sportmotor miért törli a linkekből a nagybetűket
talán így jó lesz
http://cgi.ebay.de/Z-1000-Bj-0...
Stev
lécci dobjál már ebayről üléspúp linket, te abban ugy is nagy guru vagy
amikor kevertettem a színt a mocira nekem is a lambo narancsot ajánlották, de akkor más színe lesz a mocinak és ha esetleg veszel rá egy gyári alkatrészt akkor azt is festetned kell :)
amúgy szép lesz :)
Hát érdemes befektetni egy mocira,mi,tök jó érzés,h állatkodik alattad a vas...
köszi
Nagyon szép a mocid,sok sikert és balesetmentes repegetést!
Hello

Jövő héten akarok légszűrőt venni. Akkor most melyiket érdemes megvenni? Mert a k&n sem lehet sokkal drágább mint a sima. Pályára nem nagyon járok. A sportszűrőnek van vmi negatív hatása a mocira? Nem tudja esetleg vki, h hol lehet venni kis műanyag "bilincset" ami az első sárvédőhöz fogja a fékcsövet? Vagy azt is rendelni kell?
köszi mindenkinek
majd a hétvégén dobok fel jó minőségű képekt is róla
vkinek üléspúp nincs eladó
vagy ebay link ahol van
És ha minden igaz, akkor egyszer az enyém is hasonló narancs lesz (lamborghini narancs), ha egyszer elkészül.

CoR
no comment
...meg mint az enyém......
gratula
ez olyan mint az enyém
széééép
14ér van ebayen K&N légszűrő