Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen, kizárásos alapon mi voltunk !

Most már tudom, merre vagy, legközelebb, ha vagyok, akkor szólok.

Dobj nekem egy elérhetőséget az albi_tkukacvipmail.hu e-mail címre!
Üzenem mindenkinek, ha tudtok gyertek Tokajba aug. 09-12. Black dragon mc motoros találkozóra. Kibaszott jó buli, van ott minden kaja pia nők zene na meg rengeteg gumifüstölés. Szombaton 28km-es felvonulás! Szeretnék az idén több Z-t látni, tavaj is csak 2-3 volt velem együtt.
Több info: www.blackdragonmc.hu oldalon

Ez a kép ott készült rólam
Az RK 520-as, még csak 3000 ment bele ,de az inkább túra volt meg ilyen kis városi csapatás csak 1x voltam pályán vele, de még meg sem nyúlt jelentősebben.Tuti olcsóbb a DID-nél de azt nem mondom h van olyan jó,meg a legminőségibb lánc gyorsan tönkremegy ha nincs tisztitva + fújva. Z
Alakul, kb 2-3 hete motorozok vele, tegnap tettem rá bukógombákat, elvileg teljesen kész lesz pár napon belül...
ahogy kész teszek fel képeket :)
:) jaok
kis suzuki swifttel tankoltam és pont mentem a motort csinálgatni
itt lakok a mol kút mellett :)
majd legközelebb, ti voltatok a zöldkawaruhások?
Én 99000-ért vettem a Parditól! Az enyém bizto hogy titán, mert a báttyámnak mindkét motorján titán dob volt és ugyan olyan az anyaga, mint ennek.

A gyári dobbal is gurgulászott 3500 alatt, most meg egy ezressel feljebb kezdi!
Amúgy sokkal erősebb lett tőle a gép!
Az én voltam a haverral!

Miért nem jöttél oda hozzánk, legalább akkor már egy embernek ismarném az arcát is a fórumról!
Steve
Hogy áll már a géped
tegnap láttam itt pécsen a mol kúton egy új z750 et egy kék triumph mellet...
na milyen színű volt? na milyen?



fekete....
Nemtom Albi Te mennyiért vetted és hol, de az enyém alu és 299EUR volt. A titán csillog villog, mint salamon töke, szal ha nem csillog (és nem látod magad benne ha belenézel ) akkor beza nem titán, de a papírjában is benne kell lennie.
Na a puffogás amit el akarok kerülni, mert az nem egészséges a gépnek, akkor már kell rá egy injektor állítás is... ha V2 lenne jó lenne a hang, de egy sor4-nek nem szabad visszapuffognia, de ha visszaolvasol akkor volt erről a témáról már szó. Az az érdekes, hogy még a szűkítővel is sokkal jobban megy érezhetően, egyértelmű a teljesítménynövekedés, szűkítő nélkül még durvább lehet, de nem veszem ki, csak ha egyszer majd esetleg lesz sportlégszűrő is és akkor utánaállíttatom az injektort is, de addig is nagyon klassz, nem szeretném szétdúratni a gépet.
Az RK lánc amit feltettél az milyen méretű és hogy bírja a strapát, lehet én is ilyet teszek rá ha olcsóbb a DIT-től. Köszi
Most olvasom, a tiéd nem titán? Én úgy tudom, hogy csak titán és alu van belőle! Vagy csak átb@sztak, hogy drágáért vegyek
Nekem tegnap ragták fel a leo gp dobot a 2007-esre!

Én meg még szűkítővel nem hallottam :), az volt az első, hogy azt leszereltem róla.
Neked is javaslom szedd ki a szűkítőt! Leírhatatlan az élmény. Gázelvételkor öblös harákol, puffogás (mint egy hörgő, űvöltő, tűzokádó vadállat)!
ja, én is csak érdekességnek raktam fel :)
Szeva! nekem is volt már 14-esem elöl ,kb8%-kal mutat többet az óra a valósnál ,ha próbálkozol kerekezni 1-be könnyü lesz, végre ugyanolyan de érzésem szerint (nem mértem) többet is fogyaszt. Z
Imi! Köszi az invitálást, úgy néz ki tudok menni! Hétfőn telcsin egyeztetek Solttal!

Steve! Érdekes az idom, nekem nem tetszik, így már szinte burkolt lenne a gép... az ár csak hab a tortán, de ízlések és pofonok, mindenesetre érdekes, hogy mi mindent lehet kapni...

Lipi! Nem tudok menni E-ringre, majd csak Brno motogp után sztem csak szeptember elején, közepén. De ha írsz az emilemre jurgenkukacfreemailponthu és adsz címet nagyon szívesen küldök dvd-t amire kiírtam, ez mindenkire vonatkozik akit érdekel egy lájtos nézelődős 25 perc az eringen, és egy 4 perc (1,35-ös normális de feltartottan teljesített kör és egy bukta, ami nem látszik miért történt a vidin...)

A kipu alu (nem titán) és igen karbonban is van, de az már ehhez képest aranyáron sajna, majdnem duplája. Érdekes, hogy a lábtartóhoz fogató rögzítés viszont itt is karbon.
Hali Jürgen .


A múltkori e-ring óta nem tudtam veled beszélni a video ügyben és sajnos telefonszámot se cseréltünk.
Ha vasárnap ki tudnád hozni kérlek ird meg és akkor kimennék érte de amúgy nem biztos hogy kimegyek elöre is köszi . ...
HELLÓ Nekem 17000 van a gépbe és cserélni kell mert szét van nyúlva mint állat, sőt kb 500km-rel ezelőtt meg is rogyott egy szem és rázta az egész gépet amíg fel nem gyorsítottam 70km/h ig, utána elállt. Azóta meglazították és így járok vele. Előre 14 fogas kereket akarok tenni. Valaki próbálta már? Ha igen szóljatok milyen!
Imi!

Neked adott pénzt a motorod renbetételéhez a Silkolene?
Békéscsaba és környéke (békéscsaba, gyula, békés, mezöberény, békéscsaba)
Hali Jürgen! Kérdésem lenne az LV kipuról h titánium v rozsdamentes a palástja ill ,h tudsz-e karbon palásttal is? Emlitetted hétvégére az E-ringet is ,én vasárnap délelőttre megyek ,ha tudnál jönni megis hallgathatnám! Z
ja, 100.000 az ára
na ilyet még nem láttam:

persze csak s-re jó
merre gurultok
Jürgen! jovohéten kedden, Solt, Neo, meg én gurulunk 1et 5 ora korul! szeretettel várunk! (meg persze mindenkit)