Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért nem raktam fel eddig mert nincs itthon a gépen és csak telósat tudok, de egyenlőre ez is megteszi, majd a hétvégén csinálok szép képet
én most hoztam haveromnak levegőszűrőt debrecenből 12500 pító volt
A piros a szervízkulcs.... Ne a minden nap használatos kulcsodat olajozzák össze...
Sziasztok!
Fel tud engem valaki homályosítani az ügyben hogy mit rejt a slussz kulcs műanyag vége? Szimplán csak érdekelne. Nincs semmi bajom vele, de nem bírok rájönni mitől tud többet pl. a piros kulcs, holott tök ugyanaz a bemarás, minden. Csak a műanyag részben lehet a diffi a fekete és a piros között. Vagy nem? De! Vagy nem?
Coro, ha te őrülsz meg mit szólnál ehhez:
Születésnapodon kirug a barátnöd a 3 éves kapcsolatból
a motorod sincs meletted, h legalabb ne a szobád büzét kelljen szagolnod egész nap
a barátaid otthagynak
plusz 3 hét mulva még van 1 szigorlatod
1 honap mulva meg mehecc ujra a szegedi darálóba

"...kívánjuk, hogy legyen még sok ilyen szép napod..."
Sziasztok! Neten lehet rendelni valahol légszűrőt a z750hez? Mennyit kóstál? És még ugyanez lenne a kérdésem a gyertyákkal kapcsolatban is.

Köszi
Sirokra nincs kedve vkinek felgurulni kb 1napra?
én is elmotoroznám inkább azt a pénzt, de a garancia.....egyébként tudtok vkiről, aki már igénybevette a garanciát a gépen, van vmi hibája a típusnak?én többektől hallottam a kilométeróra hibájáról (egyszerűen meghülyült, nem jelzett semmit, és azt pl csak cserélni tudták)
még meggondolom.....
És hol vannak az igért képek, Janika?
Már kiváncsiak vagyunk, hogy milyen vasra tettél szert!
én most vettem a gépet ma egy hete, a 6000es szervízt itthon csináltam meg mindenki azt tanácsolta h felejtsem el a szervízt jobb ha magam csinálom , amit a szervizeke lenyultak volna + pénzt tőlem azt inkább elmotorozom
En megneztem a szervizkonyvet, mikor mit kell mindenkepp ellenorizni (mondjuk hulye dolgok is vannak benne). Vettem gyertyat (autosboltban), legszurot, olajszurot, egyebeket es szepen megcsinaltam otthon. Eloszor meg bementem es adtam 5000Ft-ot a szervizben, hogy ussek be a pecsetet, de mostmar ezzel sem foglalkozom. Attol, hogy egy motor konyve tele van pecsetelve meg nem biztos, hogy ott jart a szervizben (lasd az enyem) es ha ott is jart nem biztos, hogy szakszeruen volt ellenorizve, javitva. A 12.000-es szeviz igy kb. 20000Ft volt osszesen (olaj, pecset, gyertyak, szurok stb.). Mostmar pecsetre sem koltok...
Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatom a fórumot, és gondoltam becsatlakozok, mivel én is boldog z-tulaj vagyok. Nemsokára esedékes a 6000-es szervízem, és most teljesen elbizonytalanodtam hogy hova vigyem. Kecskeméten vettem Pappéknál, az 1000-es szervízre oda is vittem, mert elengedték az első szervíz munkadíját....és most itt olvasom h pl nincs is munkadíj egy-két helyen?akkor hogy is van ez?hova a francba vigyem, h ne húzzanak le, ne 4500-ért adjanak egy liter olajat (amit 3000ért is be tudnék szerezni)ne buzizzanak órákat h a munkadíj "jól kijöjjön nekik"
Osztom azt a véleményt, h (a legtöbb helyen) róhadt lehúzósok (tisztelet a kivételnek).
Egyébként ha tud vki elfogadható áron dobot a gépemre, arra vevő lennék (Jürgenét néztem ki anno, de akkor hirtelen közbejött egy kis plusz kiadás így a kipu projekt akkor befuccsolt, most meg már lecsúsztam róla)

üdv
Jó munkához...
BaCCCameg a jegesmedve emberek! Lassan tényleg a jegesmedve fog is élvezkedni, ha a motorom ilyen ütmbe készül el... Létezik az hogy 4-5 hetet várok a hülye fényezőre?
Már 2. hete csak azt hallom, hogy a jövőhéten csütörtökre meg lesz... Mit tegyek srácok? Bele fogok őrülni az idegbe. Sajnos már 100x elhoztam volna innen a mocit, de sajnos letettem 100000 előleget a javításokra.
Most van egy új időpont hogy kész lesz a jövőhét csütörtök.

CoR
de mégis eladó. új ára 260.000. ft, a srác akié 80.000.-ért odaadja. 335 mm a csaptávolsága,igaziból sutyukihoz való,de ha a hossza jó,akkor máshoz is.
ja,az igazi zx 9 idom,csak gondoltam,hogy egy ügyes fickó az eggyező blokk méret miatt fel tudja eszkábálni,meg itt-ott kicsinosítja,aztán lehet belőle valami. egyébként igazad van,ez tényleg teknő,hogy az esetleg szétrobbanó blokk,ne fossa össze a pályát. a rugóstag nem eladó!
Hát ez nagyon ZX-9 féle idom... viccet félre... nakedeknél a hasidomra eléggé odafigyelnek a kidolgozásra/ívekre ez egy picit olyan mint egy teknő bár lehet valakinek bejön... viszont annak a WP rugóstagnak mi lenne az ára, ha eladó?
hát,valszeg alakítgatni kéne rajta,de szerintem ki lehet hozni belőle valamit.
érdekes...
megnézném ezt motoron...
Na itt a kert! Vagyis az idom.
A Big-bang-nél van munkadíj! Az 1000-es olajcserénél 3.000.-Ft volt. Én 24.400.-ft-ot fizettem az olajcserére. Viszont nagyon korrektek voltak, mindent átnéztek, megkérdezték ,hogy nincs-e esetleg vmi gondom, amit kérdezgettem mindenre korrektül válaszoltak.Lehetett választani olcsóbb és drágább olaj közül, és ez az összeg a drágábbikkal jött ki.
Én egy autószervízben dolgozom, és határozottan állítom,hogy a kötelező szervizeknél is számolnak fel munkadíjjat. A garanciális javításoknál nem.
24000
Én cegléden vettem a motort, ott is szervízektettem. 1000-es szerviz volt kb 24000Ft. Elég elviselhető banda. Mondjuk az nem tetszett, hogy két hónap múlva kaptam meg a motort, mint ahogy megrendeltem... Bár ez sztem nem az ő hibájuk.
Nem ez a lényeg. Hanem az, hogy a márkaszerviz "szakemberei" sem jöttek rá, hogy a törött főtengely hangját hallják.

Szétszerelés után egyébként arra jutottunk, hogy valószínűleg már törött főtengellyel vehette a barátom a motort, mert az enyhe kopogást mindig hallotta. Szépen újracsapágyazták aztán piacra dobták. Az egyik erre utaló jel, hogy volt már szétbontva a blokk az, hogy a jobboldali dugattyúba bele volt vésve egy "J" betű...
Ui: Még annyit tennék hozzá, hogy kell francnak az a hülye pecsét! Én már lassan ott tartok, hogy bééVehetik az asztalsarkát és inkább magamnak cserélem ezeket /nem bonyi/ és 24000-renként elviszem nullgaranciásan a szervízbe ugyanennyi pÉzért.
Szemét lehúzósak mind! Ez nem kétség! Nekem tipikusan az ajándék bukógomba volt ilyen. A gyári gomba akkor még 52000 volt és kérhettem hozzá, mondom ok. Vártam rá 1 hónapot, de úgy, hogy azt mondták mindíg, hogy 3 nap és itt van! Majd mikor megjött munkadíjjal akarták felszerelni (5400-ért). De nemis ez a lényeg, hanem az, hogy mikor írtuk a papírokat, beírta nekem a bukógombát az extrákhoz amiket plusszba rendeltem hozzá. Ez azt jelenti, hogy utólag ki kellett majdnem köhögnöm! Aztmondta, hogy ő erre nem emlékszik, hogy ajándékba egyeztünk meg és nem extrába! De aztán, mondtam, hogy akkor kérem a Kawás sisakot ajándékba, mert ha van lehetőség ajándékra, akkor nincs az hülye, akinek ha lehet ajándékot kérnie egy listából az inkább az extrákhoz íratja.
Na ez ellen nem igen tudott érvelni és már derengett is valami...

Nah, sorry a kirohanásomért

CoR