Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem... De hozzátenném azt, hogy miaz hogy munkadíj egy garis motornál? Nekem a 6000-res és most a 12000-res szervíznél a DMC-nél (BigBang) ilyen, hogy munkadíj NINCS! Külön rákérdeztem és azt mondták NINCS! A garanciának és szervizeknek ez a lényege, hogy csak a gyári ajánlott dolgokat rakják bele, gyári áron, amiből maga a kereskedő is részesedik!

Mondhatni Tégedi is jól átvágtak! Te azzal a 13000-rel az olajat fizetted ki és nem is kaptál kedvezményt, max 3000 forintot, hogy odavitted és "hagytad" magad te is becsapni .

Nekem ez a Személyes véleményem és kÚÚvannyukat!

CoR
Kecskeméten 17-20.000 egy szerviz
én oda fogom vinni, majd kiderül....de legalább nem húznak le
Bocs! Cegléd nem Kecel!
Pécsiekkel énsem vagyok kibékülve, nagyon álszent lehúzós banda. Más ismerőseimnek is hasonló tapasztalatai vannak.
Keceliekkel van még tapasztalat, őket csak dícsérni tudom.
Szia.Nem kevernék senki alá sem itt a fórumon belül,de nekem is elküldhetnéd az idom képét.
Bocs ha megbántottam valakit.Én átengedem aki előbb fizeti mint én.
címem:gaborcsapo@t-email.hu
Köszi
Szia Frst.
Fehérvár teljesen jó és kösz a tippet,bár lehet nekiállok egyedül olajatcserélni,nem hiszem el,h ezt nemlehet kivitelezni otthon.Persze,ha mást is kell,nyílván viszem,de akkor már konkrét oda viszem.Nagyon szép a motorod megkell,h dícsérjelek.Te igazán adsz rá!
én vasárnap reggel megoldottam a 6000es szervízt szombaton vettem olajat+szűrőt és lecseréltem itthon igy kijött 12ropiból, most meg megprobálom a szervízkönyvet pecsételtetn
asszem ma este tudok felrakni képeket
De ha neked az egész került ennyibe, akkor még jobban is jártál mint én, mert nekem CSAK munkadíjnak számítottak fel 13 ezret ehez még plussz 3800-ért olajszűrő még jó hogy ajándék olajom, mert ha még azt is ott kell venni 4000/L*4 = 16000 azaz végösszegbe ott kellett volna hagyni 32800 HUF-ot ez már rablás... na mind1... most 6000-esnél okosabbak leszünk Én vagy Debrecenbe (SpeedLine) egyesek dicsérik, vagy Miskolc... de előtte odatelefonálok én konkrétan rákérdezek az árakra! Egyébként énse azért viszem szervízbe, mert nyomorék lennék (csak kikaptam már az injektorsort, hogy kiszedjem a fojtást ) megcsinálni ezt a pár nevetséges dolgot, sőtt ha nem is tudnám mit kellene átnézni, ott a kis könyv mi-miután jön... dehát kell az a nyamvatt pecsét.
Képet tudnál küldeni az idomról?
robertohgt@citromail.hu
Nem érezhető, probálgattam, de csak az olajat nyomja ki...
holnap reggel visszem szervizbe
Erre csak azt tudom írni, hogy EHHH! Nemhogy örülnék, hogy csak ennyi! Nekem a Kawasai Vácnál az 1000-res szervíz 24000 volt! Olaj+olajszűrő és egy kis láncfújás... Na igen, itt lehet mondanom, hogy engem nagyon átbaXtak . De azóta sem voltam ott. Ez ilyen... Aki nem ért hozzá az tejel mint anya-maci.

CoR
Sziasztok. Van egy ZX 9 versenyidom alsó részem,szerintem Z 750-Z1000-re fel lehet tenni blokk idomnak. Zsír új,fényezetlen,ki sincs fúrva még. Akinek kell egy tizesért viheti. Ha kell képet küldök!
gabor67,

http://www.tibelli.hu/ én ide hordom le. Igaz székesfehérvári, de az előző gépet is ők szervizelték nekem. Inkább utazom 120 km-et, de bennük megbízok.
teljesen jogos: a fotengely allapotarol nem ad vissza info-t a computer....

nekem most gyorsitaskor kattog valami. remelem, hogy csak a lanc nyult el a palyazastol. elleonrizni fogom. ha a lanc az, akkor cserelek es egy fust alatt kap egy kisebb lanckereket elore. (hogy ezutan meg jobban nyuljon a lanc... )

a kormany-cseszem is kezd kopogni. azt mar szedte szet valaki? meg lehet huzni a felso kifli levetele nelkul, vagy ki kell szedni a teleszkopokat kormanycsapagy allitashoz? ez konkret kerdes, tudja valaki?
Nem írtam oda: Szeged, hivatalos BMW márkaszaervíz.
Egy jóbarátom hosszas országos szakemberekkel történő telefonálgatás után úgy döntött, elviszi a bmw-jét Szegedre, hogy "kompúterrel" nézzék meg mi lehet a halk kopogás oka 3-4000 között, gáz berántására a motorban? Cseréltek lambda szondát + munkadíj, 75-ezerből kijött, kopogás maradt. Két hét múlva telefonált Kecskemétről, hogy menjek érte, mert igencsak felerősödött a kopogás a blokkban. Szétszedte, el volt törve a főtengely.
óóó Jürgen! Ne idegesítcs kibaszott Szegediek... Oda vittem a mocit 1000-es szervízre... kb 15 perces meló volt lecserélniük az olajat és a szűrőt kicserélni ~ 13 ezer munkadíj qrvaédesssss... na mind1... többet oda se viszem, leszarom, hogy ott vettem a mocit
Akkor a szimmering mehetett tönkre. Kb 3.600 ft anyagköltség. Vagy elgörbült a villa. Nem jár nehezebben azóta a teleszkóp?
hat en pl. sajat magamnak szerelem a motort, nem szivesen engedek a kozelebe senkit. egyszer probalkoztam szervizzel, "termeszetesen" fogalmuk sem volt mi baja a motornak....
Sziasztok.Lassan kilőve az összes szervíz?Mondjon már valaki egy megbízható,jó,alapos szervízt.
Kíváncsiak vagyunk a mocidra,biztos tutin fog kinézni!
Hétvégén ki,miket csinált,merre mociztatok,eléggé megállt a fórum!
en Szegedet motorvasarlas celjabol kozelitettem meg, de gyorsan elfelejtettem. pokhendiek voltak, semmire sem tudtak igeretet tenni, de marha nagy eloleg es foglalo kellett volna nekik. nem csoda, hogy meg mindig nem adtak el azt a motort, amit hala Istennek en sem vettem meg. Szeged nem jo hely, egyebkent sincsenek arrafele kanyarok. : ]
Janika!
Én holnap viszem a gépet 6000-es szervízre Ceglédre! Szegedről - szegedet messze elkerülni szervíz és kawamotor vásárlás szempontjából! olaj 4e Ft/liter, olajszűrő 2,5eFt, munka 5eFt - 20-25eFtból megvan, ha nincs extra valami. 1 órás munkadíjnál ha többet számolnak fel az átvágás!
Ma rakom fel az új leo vince motogp style kipuffot próbára, majd mondom a tapasztalatokat
Épül szépül a gépem, már van hűtőtakaró dísz, oldal hűtőtakaró (karbon) mint az ezreseken, alsó idom, Z-s markolat, integrált hátsó lámpa, álítható rendszámtartó, króm kormányvég, dob (próbára), 2,5 cm-es emelése a hátsó résznek, alu Z-s láncvédő, hátsó sárvédő (mint a sima Z-ken). Ha majd minden fent lesz lesznek képek is
Sziasztok!

Hétvégén elkaptam egy gödröt és akkorát szólt az eleje, hogy azt hittem, hogy leszakad villástól...
a végeredmény az lett, hogy a bal eslő lengécsillapitómból elkezdett folyni az olaj...

ezt lehet javitani vagy abszolút csere?
Persze,k.vári születésű vagyok.Látom egykorúak vagyunk...Én is k.váron voltam katona 1986-87-ben,a füredi 2-ben.És Te?
Csak nem ismerjük egymást?Névről nemtudom,régvolt,de én soha nem voltam motoros,csak mostanság.
Gabor régóta vagy kaposvári? én Taszáron voltam katona , gyakran jártunk a Desedára strandolni motorral ha kaptunk kimarcsit. Volt ott 1-2 motoros cimbi.....20 éve már, a nevükre is alig emlékszem