Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja ha csizma, nekem Sidi Vertigo van. Nagyon király kis darab.. és bírja és bírja és bírja...
Szerintem a Metzeler Sportec M-1 nem rossz guma. Az M-3 valószínűleg még jobb. Nekem van még egy hátsóm tartalékban de ha elkopik akkor szerintem vagy M-3 vagy Racetek lesz a következő. (Személy szerint én csak a Pirellit és a Metzelert használtam, ezekben bízom - mindkettő 0 fokos acél radiál)

FeherCapa380: nekem 6500 van a hátsóban de még nincs vásznon az M-1. Mondjuk nem gyilkolom a gumit...
Ha csimmarol van szo, akkor csak azt tudok: Oxtar-t NEM ajanlok, mert ugyan kenyelme, jol szellozik, konnyu, csak eppen pillanatok alatt tonkremegy.

Ha gumaszrol van szo, akkor en mindenkeppen a kifejezetten sportgepekre valo gumit ajanlom. A Z szolidabb teljesitmenye mellett is tartos maradhat es kivalo kezelhetoseget biztosit a gepnek. Nekem 2-szer volt fenn versenyrol visszamaradt (tehat hasznalt) Pirelli Dragon Supercorsa Pro - ez kifejezetten palyagumi. Sokkal puhabb, mint az utcai sportgumi (a "Pro" jelzi, hogy tenyleg versenygumirol van szo) es a Z-n 5000km-t kibirt, mindketszer - de akkor mar vaszon. (A foton lathatod megfestve, az van a motoron.) Most Michelin Pilot Sport-ot (ez normal utcai sportgumi) hasznalok. Eloszor nagyon bizonytalannak es csuszosnak ereztem es kozuton most sem vagyok 100%-ig elegedett vele. Viszont palyan - amint a Zrider fele mellekletek mutatjak - megalja a helyet, a gumi tobbet tud nalam. Ergo kozuton is jo, csak a visszajelzesei kicsit gyengek en egy leheletnyit bizonytalan vagyok vele. A Metzeler Sportec szeriat ugyan meg nem probaltam ezen a motoron, de a kovetkezo az lesz, amit felrakok. (Szerintem eleve a vilag legjobb gumimarkaja es kozelebrol megvizsgaltam: nagyon jo anyag, jo minta, jo profil. Viszont lehet, hogy erosen kopik - ezt nem tudom.)
Én gagyidaszt vagy nájkot strandon is jól vezetik a vizet, de a sikamlósabb részeken (csempe) is kellő a tapadás
Ki milyen papucsot ajánl?
Halik!
3-4 óra múlva indulok a család után, és igen Z-zek a Mátrába utánuk, szombaton indulok vissza délután. Nem ígérek semmit (család dönt, én meg pihizni szeretnék kicsit), de itt a telóm: huszas kilencharminchetes tizennégy ötvenöt, csörizz, hátha összehozunk valamit.

Ruha: Én közúton mindig bőrszerkó, gerincprotektorral, városban is a minimum a bakancs-farmer-kabát. De most (40fok fölött nem lehet....) asszem meghazudtolom magam, mert nem lehet elviselni a meleget, és a mátrába bakancs-farmer (térdprotektort felrakom) gerincprot bőrkabát kesztyű lesz a felállás, nameg a csomagok...

Janika: a dob köbö 3 hete ment el, egy márkatárs vette meg, aki csak néha szokott itt fórumozni (nem vettem le a hirdetést, de pótolom) viszont felraktam egy másikat, a képét láttátok az előző fórum lapon. Ha eladom mielőtt felraknám a gépre akkor hadd menjen (Brno után akarom felrakni, ha addig nem megy el) Nagyon dizájnos
baszki....
Zrider, ha a fotokbol van eredeti meretben is, akkor legyszives kuldd el nekem Oket! (Mostmar nehez lenne tagadni, hogy mit muveltem ) Ha nem banod, mindent elkuldhetnel - minden foto erdekelne, nem feltetlenul csak az, amin rajta vagyok a Zetorral. fehercapa380@freemail.hu

Milyen hulyen nezek ki rajta...
ja és még1 amiért nyavajgósnak neveztél! Ne tudd ezzel a szöveggel eladásra kinálni: megkimélten csak túrázásra használtan első női tulajtól.
Sziasztok!


Szükségem lenne egy Z1000-es hátsó ülésre!s.o.s!Thx!
Cap! csak mert imádok kib*szni az emberekkel, közzéteszek pár fotót róllad!
Gratula!
Én is nemrégiben jutottam hozzá és minden jót tudok elmondani róla.Használd egészséggel.
A képet majd ne felejtsd el.
Köszi Zrider,a méreteimmel"baj van".Sajnos ill.nem sajnos vállban kicsit széles vagyok és 92kg.Pár éve nyomom a súlyokat,úgyhogy nekem talán csináltatnom kéne bőrruhát.Azért köszi!
Meg hogy megosztjátok ki,mibe van,hát meglepően beöltöztök!Nekem is ezt a tendenciát kell követnem és biztosan igazatok is van.
Ma mentem mint állat egy barátommal akinek chopperje van de húzta ő is ameddig ment a hondája.
Rájöttem,kéne egy szélterelő oda előre 160-felett cug van.
Fiúk,lányok,nagy élmény a motorozás az tuti!
Hi gabor67! ha beleférsz a ruhámba (173cm 75kg) vagyok, viszek1et +ba sőt még van kölcsönbe egy újszerű 42es triálcsizmám is ,nem divatbemutató a lényeg hogy védve vagy egy esetleges zakónál. Z
Motorparts! küldjétek már el mailben az összes kabon védő árát(Z 750 04-06), mert a gépem nem nyitja meg az árlistátokat. Főként a 3 deklivédő érdekel de jöhet a fejidom és a váztakarók is! köszi Z zrider@freemail.hu
Hali! a stra ndra még kijutotam de haza a Loki mecss miatt már nehezebb volt, szunnya majd másnap a Zvel nyomtam egy Szfvárt oda-vissza ezerfokban ma meg dután kimetünk az "oldalkocsimmal" quadozni-endurózni, ugyhogy ma is készrevágtam magam. Jürgen a Z-t viszed a Mátrába? Mert ha igen vmejik nap arra gurulok és megzavarhatnák együtt az ottlakók nyugalmát! Z
Az a sárvédő nekem kell! Biztos vmi jó drága szar...
szép jó napot mindenkinek
Örömmel adom tudtotokra h beléptem a ZZZZzzzzzz táborba, ma megvettem a gépezetet
Ha hazahozom tolok fel róla képeket, remélem holnap már itthon alszik
Szerintem teljesen igazad van!
Z1000 idomok
Sziasztok!

Ermax műanyag idomok és plexik kaphatók az új Z750 és 1000-hez!
Z750
Én mindíg beöltözöm (full bőr és gerinc protektor) még melóbajáráshoz is. Én félek csupaszon menni.
En palyara tetotol talpig borben es protektorokban. Kozuton szinten, ha elore tudom, hogy meleg mutatvanyok kovetkeznek. Turazni szinten ilyesmiben, mert a turan az ut nem-ismerete teszi veszelyesse az egyebkent nem tul gyors motorozast. Amikor ismert uton kozlekedek (es itt szigoruan a kozlekedes utemeben torteno ovatos haladast ertem), akkor le szoktam vetkozni farmer + polo kombinaciora pl. delutani banyatora meneskor. Tegnap este pl. igy mentem kocsmaba, a sisak is otthon maradt. Ilyen magatartast senki ne kovessen!
Aha.Hát extra felszerelésre nem futja.bör cipőben/nem motoros/,farmer,bőrkabát,bukó,kesztyűben szoktam menni,bár mostanság a rövidnadrág is sok...Még térdvédőt esetleg veszek,de most nincs pénzem ezekre a dolgokra.Gyűjtenem kéne.Nézegettem,de borsos az ár,eért sem vettem.Persze tudom,hogy kell ill.ajánlott.Azért aug.elején bepróbálok egy menetet tuti.
Ti hogy öltöztök ebben a rekkenő hőségben?
A palya-szabalyzat szerint csak zart borruhaban, zart bakancsban, kesztyuben es sisakban szabad a palyara menni, ezt a palya alkalmazottai ellenorzik. Ennek ellenere lattam mar tobb embert, akin nem volt borruha es ha nem tevedek farmer nadraggal is talalkoztam mar. Ha hozol bukot, kesztyut, farmert, dzsekit es mondjuk felcsatolhato terdvedoket senki sem fog szolni egy szot sem. Ha van gerincvedod, akkor az is jo. En vasarnap a nagy hoseg miatt mar protekrorok nelkul mentem, de azert nem ez a jo irany. :] A palya 2 legyorsabb pontjan 150km/h a sebbesseg (vagy tobb), vedoruhara szukseg lehet, bar komoly serulessel jaro, csunya bukas eselye az Euro-Ringen nagyon kicsi, szovall betojni nem kell...