Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Saját képre gondolok, nem az IXIL gyári képére
http://www.ixil.com/7195.html
Kattints a nevemre, van fent kép.
Setzer! Töltenél fel kép/képeket a mocidról? Kíváncsi vagyok, hogyan is mutatnak IXIL dobokkal...
Köszönöm szépen
Szerintem csontra ki vannak égve a kidörgők, mert nem csak hogy iszonyatosan csattog, hanem a hangja is olyan fordulaton mintha egy bádogvödröt ütögetnél alukanállal. Engem kifejezetten zavar már, így el tudom képzelni, a forgalom többi résztvevőjének mennyire tecchet. Bár ők nem hallgatják túl sokáig.
Szia,
nekem Frits Attila szereli a motoromat.
Kawaskikhoz nagyon ert, biztos tud segiteni. 20 9 210 350
Orsi
Setzer,

még azt is érdemes megnézni, hogy nincsen-e esetleg valamelyik tőcsavar lelazulva ami a leömlőt a blokkhoz fogatja. Nekem kettő le volt, amikor meghúztam az előírt nyomaték szintre akkor megintcsak javult a helyzet. (ezt is valami külföldi fórumon olvastam, hogy a rezonancia miatt ez többeknél probléma volt)

--
frts
És valaki jó szervizest tudtok ajánlani?
Köszi
érdekes első lábtartó :D
Irányjalző ügyben a Louis-t tudom ajánlani.
Sziasztok!

Z750 -re szeretnék valami jó sportdobot.
tudtok esetleg valami jót ajánlani?

illetve kis indexet hol lehet szerezni hozzá?

előre is köszi.

Robi
Küldjük az orosz hangszórót!
na meg is próbáltam gyorsan :)
odo ra állítod
mode ot nyomva tartod és resetet nyomogatod :)
jatényleg a mode-ot tartsd nyomva
Nem nyert.
odo ra állítod és nyomva tartod a resetet
asszem ennyi
Koszi, javitottam.
Megvan a link:
http://www.riderforums.com/sho...

Lehet, hogy fel kell regisztrálj, hogy láss mindent.
Előre is köszönöm! (nem szívesen olvasnám vissza ezt a 3000 hozzászólást )
Van egy korábbi hivatkozás Frts által, mely a szekunder levegő lezárásával megszünteti a visszadurrogást. Megejtettem én is a beavatkozást és jobb lett a helyzet. Keresd vissza a fórumon, vagy, ha esetleg ő is olvassa, akkor szerintem közzéteszi ismét a linket.
Megpróbálom megkeresni én is.
Emiatt nehogy megválj ezektől a csövektől Kuriózum szerintem itthon!
Jópofa ez az Ixil, de szerintem baromi hangos. Úgyis kilátásban van egy jó kis dobtömés, mert őrületesen durrog motorféken, aztán kiderül, hogy halkabb is lesz-e tőle?

Én fordítva csináltam, ma reggel néztem meg a service manualt és abban is pont úgy van leírva, ahogyan én csináltam.
Sejtettem a kipufogóról ! Náluk megy nagyon az Ixil.
Gratulálok a részidőhöz, én eleve a neten kezdtem, de kicsit tovább tartott...
Igen, usaikai. Bontottam egy sört, ráültem és elkezdtem kombinálni azt a sok gombot rajta. 3 percen belül sikerült megfejteni a kódot.