Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

add el a motort és nem fog
Iridiumos gyertyakat teszek a gepbe.
Valakinek valami hozzaszolasa volnae?
Köszi a tippet Figu!
Kesz is, most atiranyitok mindent oda.

De ha nem lesz jo...
Borsónak elöl-hátul zx-10 van
És a zx10 (2004-2005) hátsó rugóstagja mennyire passzol a régi z-hez, ez talán még egyel komolyabb, mint az ezredesé, vagy rosszul gondolom?
Én is tervezek egy kis futómű "javítást".
Z.
A Grossglocknerre nincs repülöjarat, a motoros elmeny ott kezdödik. De a Dolomitok sem rossz - ugye Csutka?
Szerintem a gmail korrekt, régóta használom és tuti
Aki túrázni akar az tegye azt országon belül azt kilehet bírni és rengeteg ismeretlen hely van kicsi országunkba.Aki nyaralni akar, az menjen repülővel vagy busszal
YAHOO
Amire tervezték? Ez egy mindenes motor. Bármit ki lehet belőle hozni a túraszekértől a pályagépig. Kérdés kinek, mire kell...

De ár/érték arányban alkatrész ellátásban/árakban verhetetlen darab
beszarok a freemailen, azt hiszem most lett elegem belöle. Nincs valai jo tippetek. gmail, yahoo?
Ez a lenyeg...
Neeem kell a nyavalygás csajok
gyúrjatok nyakra vazzeg
FIGU
Na latjatok, ezt akarom elkerülni.
A z750 nem egy turamotor, rakhattok ra akarmit... Fuj rajta a szel, sportos futomü, kemeny az üles, stb... DE EZ BENNE A SZEP, egy igazi motor es amire terveztek, arra tökeletes.
Nem akarok tulzasokba esni, de ha egy Varaderora teleszkop kormanyt raksz es levagod a plexijet, az meg nem lesz egy VTR...
A KAPPA-nak is van gyári konzolos. Bár én leszedtem..... nem tetszik
Igen, enduro, de egy regebbi Paris-Dakar, azt hiszem 1000-es.
BMW-t az F800R-t probaltam, illetve az R1200R-t.
A kicsi nagyon finom eszköz, HI-Tech, es tökeletes ket szemelyre, viszon turazni, mar egy kicsit vekony. A nagy boxer is rendben van, csak egy kicsit "öreges"
Givinek van egy túraplexije, az konzolos. A többihez (Puig és társai) meg kell fúrni a fejidomot, ezért használtan nem fogsz találni. Nézz szét E-bayen
Ebben az esetben megteszem a szükséges lépéseket
Hali.Nem tudja valaki honnan tudnék beszerezni egy 2004-es Z-re plexit vagy esetleg valakinek eladó?Leszed a szél!
igen 04-06-os Zébe simán belemegy a 03-06-os ezredesé
Hi!
Mellik BMW volt, mert ha enduro akkor van még alternatíva bőven,
nekem az F 800 GS például tetszik és nem annyira elérhetetlen
mint az 1200 GS,
bár én kipróbáltam a KTM Adventure 950 és 990-esét is SUPERLOTYÓ pályán hát bakker nagyon meglepett pozitív irányba ,
illetve mentem vele gyorsan is /reptéren/ 200-ig parádés a kényelem és nem vagyok KTM fan
FIGU
Első szériás z-k ről beszélünk
Esküdj
Neked igy van megoldva?
Egy az egyben az!
Szia!

Rajta vagyok a kérdésen
Erőteljesen baxogatom a Z-s alkatrész árúsokat a cuccokér
Nem tudod véletlenül az ezres hátsó rugós tagja mennyire csere szabatos a 750-ével?