Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem Robi akart ilyet csinalni?
ez

Elfelejtettem a linket!
Helló mindenkinek!

Nem tudjátok véletlenül regisztrálva van e ő? Vagy valaki ismeri? Ha valami elérhetőséget adtok akkor oda írjatok. Köszönöm.

Üdv: Imi
Amúgy meg ne sértődj, de marhára nem érdekelnek az alulöltözött, fizetett modellek. Lehet látens homi vagyok?
Miért? Bóknak szántam.
bocs a harmadik
a második mondat azért valahol kicsit szomorú
Igen a narancs nagyon szép. De az a leányzó sem rossz. De nekünk Te vagy az első és az egyetlen motoros nő az életünkben.
A narancs szép még mindig
nekem a kicsit husibb lányok "tetszenek", de hát izlések és pofonok
Igeeeen....... a két naked jóóó téma.... .
Már megint az a fránya foci. Inkább beszéljünk Bivaly fotográfus modelljeiről, a két naked-ről.

Illetve a nyári olasz túráról.
Nem dünnyögök. Próbálom megúszni a büntetést..
jóvanna nem kell dünnyögni
Mikor kellett volna mondanom? Az utóbbi jó pár meccs közben elmondták, hogy a SuperBowl napján van. Most ugrott be.

Bulldogs új alapokon szerveződik. Beszéltem velük, ők nem mentek. Úgyhogy innentől engem igazából nem is érdekelt volna annyira.
tavaly és tavaly előtt is február közepe felé volt és én olyn nyugodtan semmittettem itthon ma, közben meg ott ronthattam volna a levegőt
hát ilyenkor kell megmondani, hogy lemaradtam róla
Én? Miért?
MA van ... ezért még kikapol
Nem értelek félre, sokan mondták már, de én lusta is vagyok, meg esőmenő is. Szóval maradt. A leányzó meg "csak" egy aranyos modell. Csupasz, mint a Zé. :-)
Szerintem ma volt/van...
részemről rendben lenne, csak hát vége a szezonnak ugye ráadásul én folyton elalszom , amiért kicsit szégyelem is magam
mikor lesz idén Aréna? oda kimehetnénk
még talán csucsu kollégát is sikerülne elcsábítani
Nagyon ott van a leányzó. Az első feleségemnek volt ennyi haja egy időben. Igaz akkor nekem is ekkora volt. Éppen katona voltam.
Agree...
Lehetne szervezni fórumos, NFL nézést, ahogy volt rá korábban próbálkozás. Nemsokára kezdődik az Arena bajnokság. Még pörgősebb és látványosabb!

http://www.youtube.com/watch?v...
Egy keves haj csodakat muvelne a fotoval