Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1996-2007 Debrecenben laktam, illetve dolgoztam, bocs szolgáltam .
Nem emlékszem, de egyszerűbb, ha odaviszed a cuccot és rákérdezel. Nekem is ajánlották. Amikor én vittem (2006) eléggé tiltakoztak, de megcsinálták. "Nem vállalok a festésért felelősséget..." mondta, de bevállt.
Hello!

Köszi! Én is nézegettem itt már..de nekem az egyszerűbb tankpadok tetszenek...bár most ezen Monsteros-tankpadon gondolkozom ami a x-bikes-nél van de az meg nem olcsó...
Helló hol ki...hogy....
Nem vicc .
Vááá te így ismered Debrecent.... hogy,hogy.... az egy szűcs mester azt mondja a párom.... és jól dolgozik...ja és nem emlékszel mennyi volt...
De most tényleg, vagy ez vicc akart lenni? Mert ha tényleg, akkor kérdésem lenne...
Csákány Norbi!
Nekem az idén télen 15e csinálták meg (csak tisztítás) és még nyühögtek is érte! Gusztustalan volt
Hali! Fémhálós fékcsöveket hol érdemes csináltatni?
Ki, mit ajánl? Színválaszték stb! Ha tudtok segíteni köszi!
Mert befogja a frissen ruha.
Amúgy az István utca Tesco felőli részén van egy családi ház (70-es évek stílus), ahol szuper módon tisztítják, és meg is festik ahol kopott, akár szinenként. Az én régi fekete-sárga-szürkémet ott csinálták.
Miért... nem de közel jársz műtő a szakterületem azon belül is a szem... .
létezik olyan is... fehéret meg miért ne...
Egész véletlenül láttam meg a kirakatba nem is kellet túrni . . itt Debrecenbe állítólag van 1-2 ilyen intézmény ahol fellelhetőek jó motoros cuccok
Gynús ez a turi dolog! Nem mentőzöl véletlenül ?
Lehet, hogy még benne van a gazdája.

Szerintem add be egy bőrtisztítóba, mondjuk egy tizest biztos lerántanak rólad, de olyan lesz, mint újkorában. Mondjuk fehér pólót ne vegyél fel alá utána.
Bakker, hol jársz Te, ahol ilyeneket lehet túrkálni? Rámvaló is van? 92 kg. 183 cm.?
Hali!
Tele vagy lóvéval vazeg
FIGU
Hali sikerült szert tennem egy Dainese bőr cuccra turiból igen baráti áron nem tudtam ott hagyni viszont igen kellemetlen a szaga tudjátok olyan turis, kotu szaga van szerintetek,hogy lehetne paktikusan szagtalanítani..... . előre is köszi....
miért nem szép
Bagster ülés esetleg nem érdekel...
Dehogyis szep!
Csak ez van...
Köszi a képet... Igen néztem mivel keresztbe-fönt van a tartály így azzal nem kell variálni. Adják hozzá a rugós tag alján lévő "himbarendszert". Gondolom arra gondoltál?! Maga a rugós tag hossza gondolom teljesen kompatibilis....
Simán belemegy. Nekem a GSX-R-é is bolt on volt. De ne csak a rugóstagot vedd meg, kell még más is a beépítéshez....
felőlem akár...
a szélvédelem miatt kár siránkozni, plexivel nem orvosolható, csak mérsékelhető...
épp ez a szép a naked motorban, ennyi...
Dögöljön meg a szomszéd tehene is ?!
Ez szép....