Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

No, ez hamar ment
Az Akra már piacra is dobta titán sportkipuját az új Zezresre.
Az az első, nekem is az van. írj egy mailt a tom@eniac.hu-ra s privátban folytatjuk.
2003-as evjarat nem tudom hanyadik szeria
Hali.
Szép a vas.
Megnéztem gondold meg és beszélünk.
üdv.
Esetleg megnézhetnéd az enyémet (eladó holmik között), és ha tetszik, írj e-maillen egy csere-elképzelést! Asszem az érdeklődés nem komoly, illetve leginkább magam sem tudom mit akarok... Leginkább legalább ötféle motort... Úgy jól el lennék egy darabig...
Én is nagyon szeretem.
De a Kawasaki Z-k nagyon tetszenek és váltanék stílust.
Úgyhogy ha valakit tudsz és egy jó DRZ akar akkor lehet bizniszelni.
Nagyon sok mindenem van hozzá amit külön összeszedni sok idő és sok pénz.
üdv.Dávid.
Szia!
Melyik széria? Ha az első akkor lehet, h. tudok egyet.
Hali!
Hát hiába reagáltam már febr.1-én ld.: #28136 hozzászólás...
Még egyszer, úgy néz ki megyek, s lehet nem egyedül.
Mindig szerettem volna egy ilyet...
Panyo, mi is a pontos időpont? Mi amúgy max egy héttel előtte fogjuk kitalálni, de az ne zavarjon, úgyis "önállósodnunk" kell, mert kocsival kell mennünk a picuri miatt.
Jaja, ő az :-) Ha találkozol vele, mondd meg neki, hogy üdvözlöm. Csaba Norvégiából. Köszi
Hali.
Van 1 Suzuki DRZ 400 E-SM kitünő állapotú motorom amit elcserélnék Z 750 vagy Z 1000 re értékegyeztetéssel.
A DRZ-n van 1 Yoshimura rendszer,Dino Jett,Carbon deknivédők,Renthal kormány,Fűzött küllős Excel kerekek újszerű gumikkal,Enduró kerekek új gumikkal,2DB D.I.D Lánc 13-14-15,39-41-44-47 Lánckerekek,Plussz idomok az endurózáshoz.Kizárólag Motul 300V 15W50 oilt használok 1000-1500km cserélem.
tel.06-20-5-636-213
ha 1-re gondolunk es van 1 pizzeriaja akkor o endurozik es ktm 525 exc-je van.
Udv. mindenkinek!
Hat igen, immar ket ezredes van a varoban
Ha van elado valakinek az lenne az igazi, de azt is jo lenne tudni, hogy hol lehet hozzajutni ilyesmihez kedvezo aron.
Koszy
Szia! Üdv a klubban. Ismersz esetleg egy Lajos Sándor (Laja) székelyudvarhelyi motorost?
sziasztok kovacs denes vagyok szekelyudvarhelyrol es egy z 1000-es boldog tulajdonosa.
decemberben vett motoromrol hianyzik a legterelo plexi.
ha van valakinek plusz en megvennem
Ok rendben. A túrára jelentkezők eddig:
- Gyapi
- Agentbulu + 1fő
- Csuhás + 1fő
- Robis
- Kiszé
- Szomszéd
- Én + 1fő

- TomLamb ?
- Csutka ?
Márciusig találjátok ki! ! !
Üdv Mindenkinek!
Három napja nem jártam fent és ahogy olvasom a hozzászólásokat, lehet jobb is...
Konkluzióként Bivalyhoz csatlakoznék
Nem én erőltetem a véleményem másra. Az egész abból indult ki, hogy azt mondtam, kellett a győzelemhez egy kis szerencse is. Péter rögtön közölte, szerencse nem kell a sporthoz. Szerintem meg mindenhez kell egy kis szerencse is. Ahhoz is hogy a balesetben ne maradjunk ott.
Köszönöm. Az ár kecsegtető, de sajnos nem a méretem.
Még egyszer köszi!
Nem tudom miért.
Igen ebben a szezonban érte el ezt a sorozatot. valamit nagyon elnéztél. Péter olvass egy kicsit utána.
De a lényeg az, hogy a Ti véleményeteket akarjátok másra kényszeríteni. Én így látom, ezt olvasom ki a statisztikákból. És még egyszer, nem azt mondom, hogy a Saints nem érdemelte meg a győzelmet. nagyon is. Bátor húzás volt amit csináltak. Bejött. Nyertek ennyi. Teljesen egyetértünk. Csak én azt mondom, hogy egy csipetnyi szerencse is kellett hozzá. Mint mindenhez.
Igen a mai újságírás abból él, hogy megfizetik őket. Nem tudom melyik bolygón élsz, de ezen a bolgón ez van. Nem abból élnek, hogy eladják az újságot.