Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amint elhoztam az első dolgom lesz hogy rommáfotózom, és baszom is fel a galériát ide
Szavadon fogunk!
így is 6 nap lett a 3-4 ből,egyszerre sokat nem akar senki sem menni.a harmadik nap meg kihagyhatós aki nem akar jönni(Tremosine Brescia- Milano -Tremosine Brescia
352 km 6 óra 40 perc (oda vissza))
Gyertek!
Jövő 7en Pénteken
Be iktathattatok volna egy kis lazulós stanyicli ásztatgatós,hereverés napokat is... un,hogy le esett egy kis lehet csatlakozunk...
Hali!
Igen valószínű,de csak a 2. nap a húzós
Helló
Minden nap gurulás lesz
FIGU!
Túrával kapcs.,valószínű Tozsó és haverja is jön,de csak 2 napot maradnak!érdekel?
Cső!
Mi van Csucsu mikor látjuk már a géped ?
Hali betyárok
Szia Borso!
Voltam feléd, szegény "Zsoltinak" szarrá nyomtam a csengőjét
FIGU
de
nem
igen
Hali komám . de hamar leléptél.....
Itt sajna nyomor van, és nagyon elszomorító a helyzetük!(sok 100 év a lemaradás)
Jó éjt!
Szép álmokat a selyemöltönyökkel!
Jó éjt, most már tényleg mennem kell!
Remélem márc. 15.-én végre el tudok jutni az évadnyitóra. jó lenne arcokat is kötni a sok névhez!
tv-ben sem rosszak az emirátusokban is láttunk cifra formákat, de az afgánok ... ott még szegénység is van kicsit sajnálom őket
Buknak a selyemöltönyre az biztos! És Milánóban sincsenek olyan napszemüvegek mint itt. (Már aki megteheti)
de ott sokkal szebb zakók vannak
legalábbis a tv-híradóban minden ottanit folyton abban látni
Az Afgánok is felvennék +20foknál a kabátot (fázósak) csak nem egészen olyan az anyagi helyzetük mint a dubai-i "sorstársaknak"
én se a télnek drukkolok pedig én szeretem a havat csak most már kezd kicsit elég lenni belőle
mire hazajössz, lerendezzük a fentiekkel, hogy meleg legyen
az arab kollégáim is elkezdtek nyűgösködni, amikor Dubai-ban "csak" 25 fok volt azzal jöttek, hogy már a kabátjukat keresik, mert a pulcsi már nem elég