Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem mindenki nyert aki a játékot szereti!

A jobb csapat nyert! Respect!
Természetesen nincs igazad.

Jó meccs volt és a jobb csapat nyert. Ennyi.
Szia Bituman!
Nézegettem az általad is használt Givi cuccokat (tartó konzol, doboz stb..)! Megosztanád velem a tapasztalataidat? Mennyire terhelhető a kicsike? Illetve mennyire használható az utas szempontjából a deréktámasz?
Köszi!
aki lemaradt most kezdi a sport2őn... Go Saints
Köszi Gyapi, isten vagy!
Z.
Kawasaki:17x175,Z75013x127
nem mellesleg az NFL.com-on el lehet olvasni a kiértékeléseket, véleményeket. egy a sok közül:
"Perhaps these Colts are only built for regular-season success, because a single Vince Lombardi Trophy isn't much to show for all of those 12-plus win seasons."
amikor az utolsó percben a néger bácsi nem volt képes elkapni a labdát :DDDDD
bár kérdés, hogy honnan nézzük a szerencsét :P
szerinte Ő ma nem igazán boldog :)))) nem mintha akkor lett volna idejük behozni a lemaradást :D
Ha apám néger akkor én is az vagyok.
Hagyjuk már ezt a szerencse dolgot.
Mi volt a szerencse? Az eladott labda? Sztem hibátlanul fordult le a védőjátékos az elkapóról
Vagy a meccs melyik részére gondolsz szerencse szó alaatt?
Ezt hívják szerencsének. Ha nem játszanak a meccs második felében ilyen rosszul, akkor megnyerik.
szerencse, mi? :S
az ugye mellékes, h a Colts párszor elpaszolta magát ... HA HA HA
Sziasztok!

Van köztetek olyan, akinek régi z750-ese van és nincs nagyon mélyre elásva így a téli pihenő alatt és le tudná nekem mérni a feliratok nagyságát?
Fényezve lesz a gépem és matricát kellene csináltatnom.
Ha valaki tud segíteni, annek előre is köszönöm!

Z.
Alapvetően az esélyük 50% alatti volt erősen. Rettentő szerencse kellett a győzelemhez. De nagyon szép volt.
mi nem hittünk benne, mert tudtuk h nyernek mekkora meccs volt ááá
Azért senki nem hitte volna hogy nyernek, inkább csak bíztak benne a rajongók. Az Arizona-t azért én is sajnálom, hiszen földieim.
ennyiiiiiiiiiiii
nálam boldogabb ember most nincsen es ezt Borso es Knapet nagyon jól tudja. Az első negyedben nem ertettem mi történik, még a másosikban sem nagyon. De nagyon nagy és váratlan húzás volt az onside kick, el is dőlt a meccs:)
go motherfuckin saints
Remek döntő volt, a jobbik csapat nyert, én pedig bebasztam
NYERTÜNK!
Megtudtam!
Nana. Arizona-t én is szeretem, de saját magukat ütötték ki.

Saints a számok tekintetében magasan a legeredményesebb offense volt ebben az évben. Most, hogy mi a pöcsömet kapkodnak összevissza nem tudom. Kíváncsi leszek, hogy jönnek ki a szünet után.
A Colts-ot én se csípem, ezért inkább Saints. De rájuk meg haragszok mert kiütötték az Arizonát. Így legalább tök nyugodtan tudom nézni
igy vagyok vele énis
Az a helyzet, hogy kurva jó irányító és az utolsó negyedben félelmetes, de valamiért nem bírom.
bukjon Manning és csapata Gooooo Saints
Nekem is Robis jutott azonnal eszembe róla!

Panyo, konkretizálódtak a dolgaim, szeretnék én is csatlakozni az olasz túrához.