Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak a rugófeszítés,.Az ezredesnek meg a Ninjának már gáztartályos van... A csere után érezhetően jobb lett a kanyarvétele, jobban kezeli az úthibákat, és jobban bírja a hátsó terhelést is.
Úgy tudtam a hátsó ezen is állítható...vagy nem?
Most elbizonytalanodtam
A hátsó rugóstagot cseréld ki z1000-ére vagy Ninjára. Előre nálam tökéletesen bevált a 15-ös versenyolaj
Én velük beszéltem http://www.futomu-tuning.hu/?i...
és bár ennél a telónál túl sok alternatíva nincs, de vannak lehetőségek. Egy komplett szervíz spéci olajjal már már segíthet (szimering cserével 20K). Ha nem elég utánna jön a rugó csere... Telefonon kicsit barátságosabb árakat kaptam tekintve nem egy bonyolult szerkentyű...
Tavasszal meglátogatom őket
Minden év Március 15-én van. Tavaly egy kicsit szét volt esve. Mi Tihanyba mentünk. Egy kicsit eláztunk. Tavaly előtt Velencei tó, kb 1100 motor volt. Na az rendben volt.
Tavasszal tervezem én is a futómű karbantartást!(5 éves a kicsike ideje le ellenőrizni ) ,de lehet keményítek az elején 1 kicsit?
Hogyan állítottatok előfeszítést?
Egy progresszív rugó mibe fáj?
Olajat milyenre cseréltétek?
Miféle évadnyitó? Ha lesz legalább 15C akkor én is megyek, különben nem akarnék szétfagyni a bőrruhámban...
Eddig minden évben gurultunk. Gyere csak. Jó lesz. Volt úgy, hogy Március végén síeltem. Igaz az Norvégiában volt.
Szia Panyo,
bocs hogy nem vettelek fel tegnap vagy ma, de k..va sok a meló és lóf..zra sincs időm, még most is pötyögök...
Március 6-án még elvileg snowboardozunk, úgyhogy mókás lenne gurulni 15én. Ha minden jól megy ott leszek!
Asszem 15-én én is otthon leszek és szeintem még zével, megyek.
Nincs lehetőségem $
Tehát marad az olaj meg a rugó csere
Én ott leszek. Nekem jó.
Ló estét!
Márciusi (megbeszélés)találka lehetne az évadnyitón!(márc.15 Balatonfüred)
Kinek lenne jó?
Hali! Én kingmidasnal csináltattam, bár csak olaj lett benne cserélve, mer előfeszítése állítva, de érezhetően jobb lett. Ha van lehetőséged vegyél rá fordított telókat, az az igazi.
Ti hol rázattátok gatyába az első telót?
Picit szeretném keményebbé varázsoltatni, ha foglalkoztatott valakit hasonló gondolat, hogyan sikerült orvosolni?
Mérget azért ne vegyél rá.... .
Igen, én is szeretnék egy ilyesmit, de két moccot fenntartani azért túlzás lenne, meg gazdasági válságban is vagyunk ugyebár... Most még jó darabig nem leszek túl aktív motorozás terén...
Pontos még nincs!Ezért kellene minnél előbb összeülni!
Juni-Júli a körübelüli időpont
Hali!
Vettem,de az "úgy néz ki" az nem elég
Hali!
Hát igen én is szeret(t)em az ilyen rázógépeket
Emlékszel még beszéltük,hogy én a KTM 625 öt cseréltem le a kis Z-d re
De azért a kistestvér megmaradt (EXC 400)
Nagyon jó néhanapján sarazni egy kicsit,főleg,ha ráérnék
Cucc, csak nem passzol a motorhoz
Ez olyan kis izé. Bár nem a méret a lényeg, de...
A gyári szebb!
Klassz.... lehet olcsóbb mint 1 Bagster