Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen
/db ugye? Köszi Zsolti
Z-1000 szinrefujt idom 23200ft tartó 4800ft
Oké már észrevettem a különbséget.
z1000 2007-töl érdekelne amiben van index vagy azer6n-é. Melyiknek mi az áruk? Első szériás z750-re szeretném rávarázsolni. kell hozzá valami tartó konzol is?
Üdv!

Sajna elfogyott minden amit kérdeztél!
Melyik évjárat?
fekete kéne de van különbség az 1000 indexes és az er6n-é között?
fontos lenne az ár is
Ujban tudok segiteni szinrefényezve jönnek! Pontosan melyik kell ER vagy Z sima vagy indexes ja és milyen szinben?
Hello Zsolti!
Lenne egy kérdésem. er6n hütőidomja és az1000-é amibe már bele van integrálva az index egy és ugyan az? Mi az áruk?
Ha van bontott az is érdekel.
Ilyet nem tudok
Értem. De azért létezik E -s is?
Tudok olyat is csak nincs benne E jel a rendörök szorakozni fognak!
Mert Made in USA
Te, a labancoknal nehogy vegyel motort, kib...ott draga. van valami extra adojuk ra. Az uj VFR1200 14.000 EUR a fricceknel, a labancoknal meg 16.000 EUR
Hali!
Altalaban kintröl hozzak be a motorokat es igy a HUN importör jutaleka kimarad, es csak a sajatjuk marad a rajta. Egy cimboram vett igy XJ6-ot, elvileg oke volvele minden.
Integrált indexes teljes hátsólámpára gondoltam.
Sziasztok.
Kérdésem lenne hozzátok.. szeretnék egy uj kawasaki Z 750 et venni,de nem márkakereskedésben,hanem egy független többféle motorokat ertekesitő kereskedesben,Ő azt mondja minden ok,gyári gari,stb.ez valojában igy van?tudtok errröl valamit?
Köszi mkinek.
Rendszámtartóm van hozzá 12800ft egy pár index 4100/pártól 25000ft-ig!
ŐŐŐŐ Semmiképpen
Gyári kawa ár érdekel?
Ugyanmár. Nem dőlt össze a világ. A "basszameg" az Haiti-n van.
bassza meg
Mert ez ma délutáni történés...
Hi Petya!
nem is mondtad tegnap ,
dobj 1 mailt a részletekről,
illetve hogy még is mi az elképzelésed
FIGU
Hali Csucsu!
csak ha faja az idő
kint vagy a Foodapesten
állítólag valaki kurvára dobálja az üvegeket
FIGU
Hölgyek, urak!
Elsejétől munkát, állást keresek, teljes munkaidőst, Budapesten. Lehetőleg. De mondhatni minden megoldás érdekel.
Akinek van ötlete, kérem ne itt értekezzünk, hanem a knapeti@gmail.com mail címen, vagy a knapeti skype címen.
Köszönöm a figyelmet.