Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vegyél inkább egy biciklit
Na akkor én nem mehetek sehova.... .
ez csak tanács, de a cimbim szlovákiában már ki köhögött
50 eurót az E normás dobja miatt
Persze értem én....na majd látjuk... a vak is azt mondta...
elvileg nem érdekli őket, bár nem tudom hogy csak a saját pógáraiktól vagy bárkitől
OK szerintem is ez a legjobb megoldás !
JÓL ÉRTELEK ? Vissza az eredetit? Na, ne már.Akkor mi a túrónak árulják ezt e rengeteg tipust ? A poliszok meg honnét tudják mi a gyári és mi nem ?
Motort elkobozni?Az fasza És,ha Olasz gyártású a dobom?
sztem inkább pattogósan...és egyetértek a Figuval, ha bevállalod tökmind1 mid van hozzá. az enyém öblös-üvölt-mély-visszadurrog, de ezt is akartam hallani! a labik mindenért megvágnak, ott kezdik, hogy prizma...itthon meg sok rendőr motorozik és ismeri a dobokat, a környékeden meg téged is.
Ha nem sürgős a dob vétel akkor gyere el a márciusi évadnyitóra,és élőben halhatsz egy pár változatot
akkor lemegyek és megnézem
mármint ha végre lemászom a kanapéról, mert elfogynak a filmek
csak tanács ha elhagyod a határokat dobd vissza a gyárit
az osztrákok még hagyján,
de a szlovák, cseh, horvát poliszok köcsögök és direkt szopatnak,
a digok pedig elkobozhatják a motort is
FIGU
Igen erre gondoltam ! Még ez szólt NÁLAM a legjobban .Mármint öblösen -mélyen .
OK, bár sajnálom
ragasztottam a lenti bejárati ajtóra 1 cicát neked ha még nem tépték le
Üdv!
Akkor én mit szóljak a Martinnal...
Hali!
nekem ARROW carbon van, nem drága 60 körül van újonnan
szerintem faxa.
az E betűről az a véleményem hogy lószar,
ha szűkítővel mész, ne vegyél,
ha viszont anélkül használod kurva mind 1 hogy van benne E vagy nincs
csak 1 példa erre, a labancoknál a polisz előkapott 1 teleszkópos szart, akinek belement a csűbe már fizettett is, és leszarta a betűket, műbizonylatot stb
ezért ha kell a szabvány kb, 10 perc meló itthon és mehetek is
FIGU
Persze ! Ez a topik kihagyhatatlan .Csak egy kis unszolás kellett!
A hivatalos oldalakon a hangminták szinte értékelhetetlenek.A you tube -n a felvételek baromi amatőrök. .Az igazi,autentikus ha "élöben " lehetne meghallgatni?
Szia FIGU!
Elnézést, hogy nem jött össze a csütörtök 7ig bent voltam, örültem, hogy élek most se sokkal jobb a helyzet
jelentkezem, ha lesz bennem valamennyi energia még este 6 körül hét közben
Most nézem Krejjának is GPR vant fenn
http://www.youtube.com/watch?v...
Motor Gyilkos!
http://www.youtube.com/watch?v...
Erre gondolsz ennek nem lessz öblös hangja szerintem
Szia Borso!
Üdv!
Örülök,hogy nem hagytad ki
A kipufogókról csak annyit,hogy "E"betűvel ellátott dobot vegyél,ha teheted!Csucsu és Agentbulu dobja nagyon jól szól Mivv!Gyapi töbszörös szalagkorlátgyőztes dobja különösen öblös lett!Én a Leót lecseréltem egy GPR dobra,mert a leónak nagyon éles volt a hangja,de majd a többiek kommentelnek
Sziasztok !
Szükségem lenne jó tanácsra ! 2009 kawa z750 -re milyen kipu-t vegyek-és hol ? Azt szeretném ha mély - öblös hangja lenne!Talán Laser X-treme Gp?
Üdv mindenkinek !
Már közel egy éve olvasgatom a topikot a kezdetektől fogva (még egy évem van hátra) ,de csak most panyo11 invitálására léptem be Köszi Már eddig is sok- sok hasznos infót megtudtam és sok jó arc is van itt. Mivel nem vagyok egy tipikus grafomán alkat -azért fogok néha írogatni!
Ha nem baj