Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Figu!
Sejtettem en, hogy az asszonnyal van a gond. Ö nem birja.
Egy igazi BMW-fun, tavaly nyaron voltunk kisebb utakon egy BMW-s kollegaval, ö vitte az asszonyt es a csomagokat. Na az ota lassan valook lesz a motorbol.
Amugy ez a Hamburg-Budapest dolog meg sem fordult a fejemben, az autopalyan kurva unalmas lenne, es lehet az akarmilyen motor.
Hali Soma koma !
Igazsága van az előttem szólónak ,
a legoccob megoldás az ülés csere ,
persze ha rendszeresen motorral jössz mész Hamburg és Bp között például akkor megértelek
FIGU
5-800-at simán megyünk egy nap alatt, de hátulról nem tudnék veztetni.... 600 km felett már megérezte a párom, ezért a motor árához képest csekély befektetésért egy Bagster ülés belefért. Az meg egy bőrfotel a gyárihoz képest, és 2-3 órával megnyújta a tűrőkéoességet
Ülj fel hatra es menjünk 200km-t, nem hosszabb tavra, csak 200km.
Hosszabb távra felejtős? í

Attól függ mennyire szereti az ember, és hol reszel rajta. Túrázni jobb mint egy ER-6N, pedig valaki azzal ugrott le Madridba
danger
Többféle is van nekik,márc. 19-21 motorkiállitás
Szeretek terepszínben parádézni. Emlékeztet a régi időkre, amikor még hivatásból hordtam.
Itt nézelődj. Bármit megcsinálnak egyedileg is. És szerintem nem drágák.
http://www.tankpad.hu/tankpad....
Szevasztok!

Nem tud valaki olcsón Z-re illő tankpadot? vagy esetleg gyárit occsón?
köszi ment a mail!
E-mailben tudok küldeni képet, meg mindent ami érdekel. Dobj egy tesztmailt a soma74cpt@freemail.hu címre.
Az árat még nem tudom, úgy körülbelüli elképzelésem van.
Csak tájékoztató jelleggel 1,4M-ért beszámítanák...
De a típus attól is függ, hogy maradok-e 2012. októberig Deutschlandban. Potsdam-Berlin után kinézne két év Hamburg...
A japánok itt drágábbak, mint otthon, viszont a BMW-k, Ducatik olcsóbbak. Ja tényleg lehagytam az új Multistradat, még ő is a pakliban van.
Tudnál mondani pár információt a motorról?esetleg egy árat is?
Igen, akár már holnap is, de nem bármi áron
Kétszemélyes valamit. VFR-800 áll az első helyen, majd az új CBF1000F, esetleg BMW, de próbáltam ősszel GTR-t is, hát azt elég volt terelgetni.
Z1000 2005-ös fordított első teleszkópok fékkel együtt eladóak (13,000km-rel). Ugyanitt van egy eladó hátsó Z1000 rugóstag is 6000km-rel+ egy merevített hátsó lengővilla. Kutyacsont, tengelyek, stb. megvannak. Érdeklődni: seducertt@hotmail.com
Mindegyik hibátlan karcmentes, garanciával eladó.
Szia!Ha jól olvasom lehet hogy eladod a motorod, ha döntöttél az ügyben engem érdekelne , mert én meg pont ilyet szeretnék!
és mit akartok helyette
Hát ez az, hogy szereti és tetszik neki, de kényelmetlen és hosszabb útra (kétszemély+csomag) felejtős.
azzal sose szabad törődni inkább szerettesd meg vele
Egyetlen nőnemű oka van annak, hogy el akarom adni tavasszal, mondjuk egy szezon nyafogást még megérne
gecire nem bírtam megállni, ezt a szép időt 20 km-rt mentem de nagyon jót tett a lelkemnek, na meg próbált meggyőzni hogy ne adjam el...
Te nem vagy tiszta "széptestvérem", de azért irigyelek...

Előbb-utóbb mindenki (de)militarizálódik egy kicsit és ráadásul szabálytalanul, "csőrebaszva" hordja a cuccot.
Ez a sztrírfájter stílushoz tartozik...
'tán útközbe partraszállást játszottál