Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ma elővettem a cekkert kerültem egyet geci jó volt...
ügyes!
Ennek semmi köze a kipu témához, de eszembe jutott, amikor egyszer hazafele félreállított a német autópályán két rendőr, és elemeire szedték a motort meg a cuccomat. Kábítószert nem találtak, csak egy kupac koszos bugyit meg 15 kiló Lindt csokit... Egy helyre nem néztek be: az ülés alá... Amatőrök...
Jé ott vagyok a képen.
A gyáriba bele van nyomva, hogy Kawasaki.
Hála.... hogy semmi komoly....
na meg a mókusőrs és a számháború madarak és fák napján!
nem is valami szép gyerekkor a mostani
loptuk a kukoricát, a szőlőt, mindenkinek volt BMX-e és egész álló nap kint bandáztunk a házak között aki nem törte el valamilyét gyerekkorában, az szinte nem is volt gyerek
Köszi FIGU!
akkor nagy májer voltál a placcon! de jó gyerekkorunk volt...most már a bicajozást is pléjsztésönön oldják meg!
Minden ok Norbi!

Köszi a jókívánságokat! A srácok hál istennek jól vannak 1-2 nap és jöhetnek vissza hozzánk!
NEKEM banánüléses volt és kék gumi volt a kerekein
rendes gyerek vagy, simogasd meg a fejecskédet
én meg néztem egy csomó Star Trek-et ma állati volt megyek is, veszek egy hatalmas külső vincsesztert a géphez kell nekik a hely
Váromm már ezt a napot is!
Sza Pitju!
a spanoknak jobbulást
FIGU
meg még volt mellette választékként a camping, meg az a banán üléses járgány, aztat nemtom hogy híjják...
Egy strandkorlát kéket.... . mizu ....
Köszi.... .
Ma voltam piacon ráhibáztál
Vettem Faterkámnak egy bűrdzsekót!
csak a "tacskóóóóóó"
mi a helyzet a zakópiacon
Hello! 1 KÉK verseny bringát!
"Kawasaki - A motorkerékpár "

Most a Discovery-n.
Isten ments más se hiányozna soha többet bicikli..... . miért akarsz te nekem ilyen rosszat..... . .