Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kopasz csajok nem jönnek be. Sajnálom... Ezt leszámítva nem csúnya, ez tény.

Motor meg übher. leszámítva a rendszámtartót. Nem is tudom a gyárban hogyan gondolták...
bármelyikhez szódát? de fura izlésed van neked
Itt mindenki a újra tanul?
Pont ma voltam beiratkozni keresztféléves képzésre, másoddiplomára, vállalkozásfejlesztés szakra Szintén levelező, Gyöngyösön. Közel a Mátra (Eger-Gyöngyös) NYAMI
Többnyire az irodában ülök és szoftvert magyarítok, de el tudok ugrani a környéken egy fél órára. Holvagy napközben? vagy akár reggel.
Amúgy a rettenetes gyári rendszámtartót nem tervezed lerúgni róla? Vagy ugye már nem az van rajta és ezek régi képek.
Szódával elmegy...
Sziasztok!
Robis!Nállam lesz a plexid,hétfőn vagy kedden merre kószálsz?
Te aztán tudsz élni apám.
Jó sokat fogytál az adatlapos kori képedhez képest
Fitnesssss ?
milyen már vagy ruha nélkül
Tetszik a motorom? :-D

Így télvíz idejére...
Igen, az ár miatt első sorban '04 és '05-ös jöhet szóba.
Ahhoz nem elég mod. Szerintem. De nem szar. Azt hittem többet mutat.
Igazi Mad Max style. Nagyon tetszik.
rántott dinoszaurusz
az a lényeg!
meseállatot ettél?
üzemgazdász vagyok, kereskedelem szakirányon
nem ebben dolgozom, de azért hasznát veszem
na megvót az ebíd, karfiol leves, sült vadnyúl most megyek beindítom a kicsikét még az idén nem ketyegett
Jaja középfok kell
Akkor te már király vagy, grat

Én is úgy vagyok vele, elpocsékolni nem fogom a gépet, mert én tudom. hogy nekem mennyit ér...
Na jó reggelt, vagy delelést.
Húsleves, rántotthús, stb...?
Én kész vagyok , február 26-án van diplomaosztó, de nem megyek haza érte. A turbánosok csinálják nekem a melót.
Egy középfok kell a diplomához?
Még nem tudom, hogy mi lesz. De legrosszabb esetben is marad egy három éves motorom, viszont akkor dugok rá egy akrát, nincs mese.
így van! teljesítem a küldetést. bár ha kitavaszodik oda kell figyelnem hogy miként osztom be az időmet... mit tanultál?
csak vicceltem én is 23 évesen álltam neki a főiskolának és milyen jó volt, hogy nem álltam neki előbb
úgyis az a lényeg, hogy nekiálltál és végig is csinálod
bizony tényleg esélytelen...de a lényeg hogy nem csüggedsz!