Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ááá félreértesz. Nekem csak szimplán nem tetszik, hogy ennyire megnyújtja a motor farát. Ennyi.
Na, az uccsó.
Rendszámtartó meg van még. Nekem nem tűnik csúnyának. Különben is esőben még jobban teli verne sárral, ha nem lenne ott.
Meg nem vagyok az a kicicomázom a motort, suvickolom fajta. Inkább használom, mint dédelgetem.
az én családom nem is érti de ezt nem is csodálom
ha átengednek, gyere át van mogyoró és szotyi itthon
Ezért kell társaságban sasolni a meccseket. Ha lehet. Nekem sincs sajnos társaságom ehhez, a környezetem nem rajong a fociért.
két hete nem láttuk a főnökünket, ami nem baj, de ha bemegyek két bőrönddel a szemem helyén, nem lesz túl lelkes bár az meg legyen az ő baja
csak én bírjak ébren maradni
Dobtam emailt.
az a gáz h németet próbáltak tanítani nekem világ életemben, úgyhogy nem sokra megyek az angollal
Egy éjszakát igazán ki lehet bírni!

Saints? Szorítok nekik... lehet nagy bumm lesz?
GOOO SAINTS!
0:30 addig meg aludni kéne, de hát nem megy, annyira izgulok már most
Így is lehet angolt tanulni
Sport1 23:30 Superbowl Goooo Saints!
Teljesen komplett a blokk. Váltója, kuplungja mindene meg van.És jó is. Azért vettem anno hogy építek belőle valami gépet. de abbamaradt. Vagy inkább el sem kezdődött. Igen Albertirsán lakom.
Váltó? Jól látom, hogy Albertirsán laksz?
Szeva!

Egyedül a karbi hiányzik róla.Gyújtás,önindító,generátor,rajta vannak.Nagyon jó állapotú a blokk.25000-ért odaadom. Útban van.
Magamnak? Azt már megtaláltam, csak a manit kell összegyűjtögetni...

Nekem nincs olyan csatorna. Marad a youtube. Meg az nfl.com
pedig azt hittem, magadnak keresel valami szerelnivalót
ESPN-en 5 óta NFL összefoglalók mennek
Én? Dehogynem. Csak ezek az infók segíthetnek talán az eladásban. Segíteni próbálnék.
nem bírsz magaddal
Mi van hozzá/rajta? Mennyi mani?
Eladó Kawasaki kz400J blokk. Jó állapotban. motorsokk@citromail.hu
Oké, csörögj rám. A kopasz leányzó nekem ellenben bejön. Alul is kopasz legyen.
Hááát én csak a fejét látom...
Csáó!
A felül kopasz nekem se
Mi a helyzet?
Én össze vissza megyek egész nap,de majd Miklós felé kanyarodok,de hívlak majd.