Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello Zsolti!

Ja ja tudom hogy nem egyszerü ezért kérdeztelek hogy nincs e véletlenül felétek elfekvőbe egy felső villahid.
De úgy látom meg kell rendelnem horror áron.
Azért köszi csö
Szia! Kereshetsz a boltban!
Ha a 636-ot használod variálni kell a magasitó befogásával de ezt egy esztergályos maros megoldja. De ha a Z-1000 felsö kiflit veszed hozzá egy az egyben felmegy rá!
akkor facca kint 4100HUF
Végül is csere be re volt ha azt nézzük nekem ingyen volt
remélem ebayről vetted, mert akik itthon árulják majd 3szoros áron mint amennyiért kintről megjön
Szia érdekelne a motor!a boltnak a számán kereshetlek?
Visszamentem a régebbi hozzászólásokhoz és láttam hogy irtad a 636-os lengővilla beépítése z750-be. Ez is érdekelne hogy mennyire macerás és mi kell hozzá.
Előre is köszi
Üdv!
Megnéztem amit irtál de nincs nekik sajnos.
Értem én amit mondasz hogy nem stimmel ezért akartam akarok z1000 villahidat de egyszerüen el vannak tünve az alkatrészek mint az arany óra.
semmi gondod?
fejidom tartó? kormányhatároló?
szerintem mindenképp z1000 alsó felső villahídját használd
minden stimmel, semmit nem kell variálnod

én anno 25.000 ért vettem kompletten amikor cseréltem

kérdezd meg kakasdot ha még nem kérdezted.
link
Értem.
Azért küldök egy képet hogy szerinted erre hogy lehet feltenni a kormányt magasítóval. Mert ha ez ki van találva akkor már nincs is semmilyen gondom. előre is kösz Csabi.
Igen ezért irtam hogy kikell csrélni(préselni) a 636 tengelyt és a te Z-d tengelyét bele! Egyedül ne csináld szerintem !
Az az igazság hogy alsóvillahid van tengellyel (636-os) de annak a tengelye rövidnek tünik. plussz a 636-os felsö villahidra nem tudom hogy hogyan tegyem fel a kormányt és a kiemelőt.
Szevasz!

Mi ezt ugy oldottuk meg hogy vettünk
636 alsó felsö kiflit és a közepét a te Z-d nek át kell spéselni
Van bontottan 636 alsó felsö kpl 55000ft ha új kell csak a felsö 45800ft!
Szia Zsolti!
Az az igazság hogy 750-em van és át akarom alakitani. 636-os szárak már megvannak és úgy olvastam hogy az 1000-es villahidak pontosabban elvileg elég lenne a felső de nem tudom hogy mi az igazság. Ha tudsz segiteni annak nagyon örülnék,a szárak átmérője felül:50mm alul:52mm.
Örülnék ha megirnád az árát egyben és külön külön is.
Köszönöm előre is üdv Csabi
Szia! Felsö kell vagy kpl?
Sziasztok!
Örülnék ha valaki tudna eladó z1000 villahidat.Égen földön kerestem (kivéve a márkakereskedést) mert hát elvégre válság van!
Előre is köszönöm üdv mindenkinek Csabi.
Én is úgy vettem az enyémet, hogy törött volt az eleje és a tankon is volt egy ütés.
Nem kell pánikba esni, magyar bontókba sok minden van, ami nincs, az Ebay-ról megszerezhető, töredékéért, mint a gyári.
Nekem szerencsére lámpát nem kellett cserélni, meg a lámpatartó keretet sem, csak a lámpamaszkot, és a kilóméterórát, ez utóbbi volt a leghúzósabb. A tank is javítható, Sima Béla (Bp. XIV. ker.) csodákra képes, nagyon jutányos áron. (Az össz. javítás 106.000 Ft volt, fényezés nélkül.)

Szerintem annyira nem gáz, hogy 300-ból ne lehetne megjavítani.

Javaslom érdeklődje először körbe alkatrészileg, javításilag:
Sima Béla:
http://simabela.extra.hu/kezdo...

Z.
A tiedhez is gratula!
Ha az enyémre gondolsz akkor köszönöm.
amúgy mentél már régivel meg újjal is?
Én erről nem tudok,velem kifizettették a mind 748 köbcentit Abban az esetben nem kell ha már külföldön kifizetted,én erről tudok!
Szia na mizu...