Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 féléve...és eddig teljesen jól szerepelek.
10 év múlva nem tudom hol kötök ki, de jelenleg a mélyépítésben nyomom és közművet építünk.
akkor engem mennyire aggaszt ápr 16ig kell/ene bemutatnom, ami esélytelen igy ráhúzok egy félévet és csak ősszel államvizsgázok, addigra csak meglesz

De ha tényleg tud vki olyat ami teljesen hivatalos érdekel minden lehetőség
jó jó, de mióta
ugye nem baj, ha a 10 év múlva épülő házamat nem rád bízom
igazad van! ha egyből középsuli után megyek, tuti elökörködöm...de ez a nyelvvizsga kérdés engem is aggaszt. pedig még 2.5 év a végéig.
sosem késő elkezdeni még ha ez meglesz levelezőn megcsinálom a növényorvosit másoddiplomaként, abból lehet igazán megélni
Nem lenne baj a nyelvvizsgával ha nem lennék ilyen rohadt lusta tanulni, meg munka, motorozás mellett nem is olyan egyszerű de majd lesz valahogy...

Sajnos el kell adom a Z-t, mert az ára kell az új gépbe , ha nem megtehetném megtartanám, mert nagyon szeretem...
én meg pécsen nyomom az építőmérnökit ennyi idős fejjel...
bírom én... a többiek hozzám képest furán rakták a cipőt!
1 milláért nem kapsz jó Z-t, csak törött, garázsban tartott, női tulajdonost. Mindet így egy hirdetésben.
Végül is ki tudja, jól jön a nyelvvizsga a külföldi növényekkel való kommunikációhoz. Sok sikert hozzá. Akkor már célegyenesben vagy. A mocit meg ne add el.
tessék: szebbet jobbat nem találsz és ennyiért szinte ajándék, keress bátran megegyezünk
Zzzzz
jó lenne ha csak azzal meglehetne oldani
Növénytermesztő agrármérnök, még a régi 5 éves egyetemi képzésben csak kellene mostmár egy nyelvvizsga
ittál volna inkább tejet
minek iszik, aki nem bírja szánkózni ma mentek
szintén jó reggelt! sikerült a buli! a vodka-redbull kicsit összerántotta a pocakomat...
Nekem van egy felesleges, csak a nevet kell átírni...
Amúgy én a műszakira mentem nyelvvizsgázni, és könnyebb volt, mint a Rigó utcai! Van mintafeladatsoruk és felkészítő is.
na igen jó reggelt
Amúgymeg jóreggelt!
Árat nem is mondtam, lévén azt te tudod. Az újabbak eleve szóba sem jöhetnek, azok inkább 1,5-től indulnak felfelé.

Mindazonáltal ha van rá 1 millió, akkor az a maradék 250 ezer már nem lehet gond. Pláne egy ilyen remek motorért!
eladónak eladó, de nem ennyiért
1,250 alatt senkinek nem adom oda lehet rá mondani bármit, de az a motor egyben van és az a futómű sokat megér
Hali!

Borsó "tehene" ( ő hívja így ) szerintem eladó lehet. Ráadásul elég komoly futómű került bele tavaly.
Ez a kép szebbé tette a napomat!

Elég a hóból! Két hónapig még sosem állt a masina.
mit tanulsz?
Látom/Hallom hogy vanitt egy pár eladó Z-s Kawa. Én most tervezek venni egyet 1-2 héten belül, 1 M-ig. Ha van valakinek ilyen akkor írjon, vagy linkeljen pl. használtautóról. üdv.
egy ilyenem megmaradt a papagájszínü mociról.
volt már javítva de korrektül néz ki és az összes fül és pöcök hibátlan rajta. 18répa az ára

link