Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelem, fontos szolgálati közlemény!

Külföldről behozott motor esetén NEM kell a köbcenti után fizetni (a 24 ft-os tétel)!
Azt ott megcsinálják a helyszínen 5000ft-ért bár arra is kellett várni!
+ kinek van kedve olyan motorral motorozni, amelyiken már meghalt valaki?
Ja meg a VPID számot hamar megcsináltatni ne felejtsd el!
Na fasza, ezek szerint 240.000 Ft megy állambácsinak
Köszi a segítséget.
Sza Csucsu koma
gratula, faszányos lett a paripa
FIGU
Ezek az adatok 2010 januárra vonatkoznak
Először is a közlekedésfelügyelethez kell vinni előzetes időpont egyeztetéssel,ott csinálnak műszakit 4360ft eredetvizsga 500ccm fölött 17000ft és egyedi forgalomba helyezési engedély 22800ft.Utána lehet menni befizetni a REG adót.Amit ha tudsz akkor nem írom le.Ez mind megvan kb 1 nap alatt,és az összes kapott papírral bemegyünk az okmányirodába.Ott kapunk 5 db csekket .Tehát 2x6000ftTörzskönyv,forgalmi+5500ftrendszám+585ft ez a matrica a rendszámra+24ft szorozva a köbcentivel az átírási díj!Asszem leírtam mindent.
Hi all!
Nállam ezek voltak a költségek(2009 jan)
Regadó: 142.000,-
MGA vizsga: 15.000,-
Eredetség vizsgálat: 17.000-
Első fog.helyezés-műszaki: 26.800,-
Rendszám: 4.500,-
Műszaki matrica: 450,-
Forgalmi+törzskönyv:12.000-
+10.000,hogy ne üljek 1 napot a vámon pakirokat kitölteni,számot igényelni,befizetni,stb...megcsinálta az ügyintéző.
Ja és 3 nap az egész
Ha vennék egy motort Németországban, amit itt forgalomba helyeznek, majd 6 hónap (600km) után vinném haza és szeretnék rá szép csínos magyar rendszámot.
Milyen sallangokra gondolsz?Én most jártam végig ezt a procedúrát esetleg tudok segíteni.
Köszi, de a regadó megvan, a többi sallang kellene, illetve hogy mennyi időt kell rá szánni.
Ha egy százast engedek belőle, akkor se új gumi, se szervíz...
Hali!
Nem akarok az enyém mellett beszélni (áááá, dehogy ) de ha nem értesz hozzá, és nincs is ismerősöd aki szeret és tud legózni, akkor hagyd a pi...ba.

Más
Mennyibe fáj egy külföldi motor "magyarítása"? 180.000 lenne a regadó és még? Időben?
Tegnap megtámadott a BMW F800R...
Köszi szépen!
Én ezt a törött motort egy lehetőségként hoztam fel , hogy mi a véleményetek róla, érdemes lenne belevágni vagy nem.ahogy látom a visszajelzéseket valószínű csak szopás lenne vele!
Csá Csucsu! Zsírul néz ki, de javíts ki ha tévedek, de szponzor motor lett? DC jó márka :-D
Szia! Most számoltam vissza egy 2008-as Z-750-et! Tölem vették 1 gazdás makulátlan! ára 1490000Ft Narancsmetál ha érdekes lehet keress meg hétfön! adatlapoon megtalálsz!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z750-
3546851
hű bammeg de szép az ezredes! gratula!
Sztem a tankot sem egyszerű lenne kijavítani....
Mennyivel jobb egy 2007-es törött romhalmaz, mint egy 2006-os jó állapotban lévő ismert előéletű?
ha bevállalod, a sugomotor.hu-n vannak bontott cuccok. sztem 3 kilóból nem tuti hogy megúszod. egy bontott műszerfal 50ropi.
Több mint 1 éve rakták fel, és a számon nem lehet elérni senkit sajna.