Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Peter!
A forgalombahelyezés el kell keserítselek nem kevés idő! Budapesten 2-3 hónap! nem vicc. Legjobb barátom tegnap csinálta meg a jogsiját, ma intézik az új mociját foglalóval szerződéssel (cbf 600s - persze fekete ) és neki mondták, hogy várni kell a forgalombahelyezésre 2hét-1 hónap közötti időt, de örüljön, hogy csak ennyit, mert ha következő hónapban venné 2szer ennyi lenne, és ők mondták, hogy Pesten 2-3 hónap a várakozás...

Nem kell félni a pályázástól: aki gyorsabb úgyis kikerül (ahogy Borsó is mondta), de valóban fontos, hogy kiszámítható legyél. Ha elkezdtél egy kanyart akkor azon az íven teljesítsd végig. Nem kell nézni a tükröt ki jön mögötted, aki hátul van majd felméri hol megy el melletted, nem kell előzékenyen figyelned mi van mögötted, mert akkor nem tudsz figyelni magadra, így nem is élvezed a szabad kanyargászást és pont így fogsz íveket váltani, mert el akarod engedni a mögötted lévőt. Nem kell, majd elmegy ahogy tud! Nem verseny van, nem kell nagy sebességgel döngetni első a biztonság. Szép fokozatosan bele fogsz jönni, és biztos vagyok benne, hogy akkora élményed lesz, hogy alig várod majd, hogy legközelebb is gyere, arról nem beszélve hogy hazafelé majd akkora önbizalmad lesz, hogy vigyorogni fogsz a sisakban

Fene a tankkamerámat, bár kész az állvány, és jó is, de a kamerába csavarható csavar menete nem szabványos, így csináltatnom kell, szóval rá kell ragasszam majd a kamerát a jó kis állványra, ha akarok kamerázni, márpedig szeretnék...
a zx9 tort romma...
igazabol nem nezel a tukorbe, mert csak megijedsz
vagy lehajtod, vagy leveszed! DE ettol fuggetlenul: az ugyis latszik, h kezdo valaki a palyan, vagy sem. vagyis ha latszik, hogy bizonytalan vagy, akkor nem fog elzugni melletted a kanyarban 3000000-rel. erre mindenki vigyaz, hiszen az neki is fajhat.
en mondjuk az elso palyanap elott 3 napig nem aludtam, hasmenesem volt es NAGYON feltem aztan kiderult, hogy nem olyan gaz, mint amilyennek latszik
igazabol ket esettol felek:

1. elcsuszok - en hibam, en bajom
2. megyek az ivemen de soknak erzem. kiljebb engedem, de kozben valamelyik profi eppen korbemotorozni keszul, a tukorbe nem latom, csatt... - nem tudom ki hibaja, de mindkettonk baja : [

en nem gondolom, hogy versenyzonek szulettem, mar csak azert is, mert ha jol korulnezek M.O.-on, akik versenyeznek, azok sem szulettek annak (tisztelet a kivetelnek). gyerekkoromban motorversenyzo akartam lenni, aztan a szuleim szamitogepet vettek nekem - annyi penzbol, amennyibol motort is lehetett volna! - ANYUUU! - programozo lettem. : [ gaz...
akkor az er6 tört,vagy a zx?
nem voltál konkrét borsi.
nem azzal van a gond, ha kezdo vagy, hanem azzal, ha azt hiszed, hogy versenyzonek szulettel
az er6 is annak kepzelte magat... aztan lett is baj belole
meg ha eleg szeles a palya, kikerul, aki tud motorozni
ne felj, menni fog !
ugye vasarnap ilyenek nem lesznek? : [
ezert kerdeztem, hogy hogyan kulonitik el gyakorlott palyazokat a magamfajta vakeger kanyarvadaszoktol, akik nem talaljak a kanyart de ha megis, akkor nem tudjak levadaszni : ]
jOBB,MINT HA ÍVET HÚZOTT VOLNA!
akkor teged kikerultelek
vicces nap volt... ennyi vakegeret regen lattam egy kupacban vesznek mindenfele nagy motorokat, sok sok kobcentivel, aztan nem talaljak a kanyart.
az egyik er6n kiterelt egy zx9-et, aki romma torte szegeny magat a soderagyban. a srac a kanyar kozepen ivet valtott...
nálam 1 hét volt, és hoztam haza a mocit
Sziasztok!
Csak egy kérdés: a forgalomba helyezés meddig "húzódott" nálatok? Ha megvan a rendszám, mennyit kell várni az okmányirodára? Lövésem sincs róla, de ki vagyok akadva, mert nekem a boltban azt mondták hamar meglesznek a papírok, erre már a 3. hete várok hogy akkor forgalomba helyezik-e már végre a gépsast, de semmi...
Nektek milyen tapasztalataitok vannak?

Köszönöm, ha valaki reagál!
mindenkinek fekete az új Z je :)))))
bezzeg olyan még nem jött velem szembe mint az enyém pedig már egy éve megvan...
errefelé tuti nincs ilyen
Szia!

ha eléggé tudtam koncentrálni erre, akkor az enyém volt az egyetlen új z750,egyébként fekete.
Hát,ha jobb kanyarban 12-vel esett,akkor biztos ő volt!
Szia!
EN kint voltam, de TE ott voltal?
mondjuk engem nem nehez megtalalni, megint egyke lany voltam a tied milyen szinu Z?
Helló!

Nagyon jó volt a mai körözés a hringen!
Ha minden igaz Borsót látni véltem!Lehet ez?
A tegnap még egészséges hátsó gumi ma estére egy képlékeny,szakadt gumimassza lett
Most voltam először pályán,de nem fogom ezután kihagyni.
hétvégén festjük a mocimat, szóval már alakul :)
Bocs, bocs! Elírtam!
Lippi!

Nekem ugyan nem Z750-em van, de abban biztos vagyok, hogy az újságíróknak semmi sem elég jó. Szerintem kár az alapján motort választani, amit pl a superbike-ban olvasol. Azt javaslom - mire csak jövőre szeretnél motort venni - vadászd a tesztmotorozási lehetőségeket a márkakereskedőknél, az alapján el fogod tudni dönteni, hogy jó, vagy nem rossz az a motor.

Egyébként hanyadik motorodat veszed meg jövőre?

Peti
üdv mindenkinek.
Régen jártam nálatok, de most sikerült. Egy jó pár oldalt lemaradásom van.Ez az euroringes találkozó engem is érdekel, ha minden igaz szombaton már b.p. leszek, úgyhogy vasárnap reggel én is csatlakoznék hozzátok, ha nem baj.
8 dugattyús fék? ... olyan űrhajón sincs Legújabb 1000 es csúcsgépek is 4 dugattyúsak (zx10r, gsxr 1000), ritkán 6, egyes évjáratok régebben vagy r1. Hayabusa 6 dugattyús ami érthető is... de erre 8 dugattyú? ahhoz csúcs supermoto kell
Hááát... 140-150 körül még elviselhető! Utána tol hátra az ülésben hiába is kapaszkodsz....
DrBig koszi a valaszt.

Szelvedelem mennyire gyenge?
Egy haverom szerint 140-ig feldobja a szelet fej fole az elso idom.
Sportturazni szeretnek vele, nem palyazni, tehat nem zavarna, ha nem tudok vele 200-zal menni...
Inkabb az, ha nem lehet vele min. 1.5 orat egyhuzamban menni sportos tempoban orszaguton.

Zlippi
Capa!
Délelőtt is így is úgy is fél órát lehetne egyszerre fent lenni, tehát semmiben nem érinti a délelőtti kanyargászást a program, mind1 ki van a pályán a számunkra üres félórában. Reggel 9 (én már ott tervezek lenni kicsit hamarabb)!
Lippi!
A gumijáról azt tudom mondani, hogy nem is tehettek volna rá jobbat... Ugyebár most cseréltem és a michelin közel sincs ahhoz a dunlophoz! Ülését szokni kell, első napokban nekem sem bírta a seggem, de már minden szép és jó! Én is 180 fölött vagyok és semmi panaszom sincs! Nos, a futómű tényleg puha kicsit, amin bőven lehet javítani(elöl - hátul). Ami nagy gondom, az a szélvédelem és a fogyasztás! Nekem idáig 7 fölött eszik... Lehet, hogy elbírt volna még azért egy 8 dugattyús féket...