Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!Ez tényleg nagyon király!kiváncsi leszek a végkifejletre!
tényleg istenien nézki
gratula
jujj, nagyon jó lesz :)
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁlat. Na ezt szombaton megnézem élőben. Az egyetlen fehér Z750 lesz itthon. Nagyon tetszik. Gratula
Szeva! Fényezés kész!Öszerakni még nem tudom,más melókkal meg vagyok csúszva.
Szervezzünk szombatra gyapihoz motornéző túrát. Én biztosan megyek hozzá.
Szeva Gyapi!
Hogy állsz? Igazán dobhatnál fel egy pár képet még akkor is ha nincs még teljesen kész.
orcsik.csabakukacfreemail.hu,30 297834kettő kis indexhez van egy rendszmtartóm a gépedre ingyen elvihető.Gyári indexhez 4000 ft,kicsit várni kell rá,mert én is úgy vágatom.
Köszi!
Tessék!
Válassz!
A számát átdobom mailben.
Szevasztok!

Valaki tudja Gyapi e-mailját? Rendszámtáblatartót szeretnék tőle venni,ha még foglalkozik vele...
Be tudnád ide írni légyszives, hogy mi van a kipuffodon?
Ex - xxxxxx
köfi

Vagy bárkié jó, akinek tunying auspuffja van.
Sziasztok!

Időnként,azért be-bekukkantok ide böngészni!

Mi a kérdés cimbi?
Számsorok? HOgy hogy mit,természetesen tippmix eseményeket
A kártyát még nem kérték, de egyszer a sokból már volt hogy megnézték a csövet hogy szabvány é....
És kérték már tőled ezt a kártyát vagy ellenőrizték már a számokat a kipuffon?
De remélem tudod is mit jelentenek a számsorok! Szerintem valami gravírozó megtudja csinálni! Ez csak tipp
Na ezért nem bántam azt hogy annyiba került az enyém amennyibe.

Ugyanis benne az E betű sok számmal, a jogsim mellett a kis bizonylat amin ugyanaz a számsor a börűvel, és bekaphatja az összes fasz rendőr.
Mellesleg az összes alkalommal megdícsérték hogy nagyon brutális hangja van.

Köszönöm a dicséreteket, tisztára belepirulok

Esetleg vkinek nincs vmi ötlete, hogy hol vagy hogyan tudnék belegravíroztatni E-betűt meg számsort?
Hagyjad már abba a nyivákolást. Végre jó hangja van a motorodnak, jelzem annyira nem lehet hangos a ( a video alapján) hogy ne tudd elviselni.
Élvezd inkább.
Az enyémen pl egy percig nem volt gyári kipufogó.Asse tudom milyen hangja van (vagy inkább nincs) azzal.

Húzzad neki, 3-ba tartsd kicsit fordulaton, majd engedd kicsit vissa hadd durrogjon!
Szép hangja van, de papírok nélkül így nem mernék felmenni a mátrába. Én is így bele voltam habarodva a racefit-be, de sajna meg kellett válnom tőle. Majd ha sok pénzem lesz beruházok egy eredetibe....
kurva szép hangja van, ne aggódj megszokod, max 1 hét! a ringen láttam schnaujét de a hangzavarban nem halhattam, hogy milyen pontosan.
Még barátkozom vele, brutális, szokatlan (lejjebb írtam, h. qwa hangos és mindenki engem néz), de szerelmes vagyok a hangjába!

A jobb fülemre már alig hallok!