Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van, és inkább egy durva airbrush festéssel bolondítsd meg.
Akkor vedd át a Ninja vagy az Ezredes arany Tokico fékjeit is

Szerintem a fejidommal óvatosan, mert nagyon karakterisztikus része a motornak, a helyedben csak lecserélném az új Z1000-es fejidomjára, és akkor még meradhatna a műszerfal is, bár erős szívás lesz az fix Viszont stílusban tökéletesen passzol, és vagányabb is
Nem is rossz ötlet...aranyra eloxálom a felniket, arany villák, arany krosszkormány arany lábtartók....alakul a kép

Valami kisebb fejidomot szeretnék, még nem dőlt el hogy milyen hogyan...

ezért is várom az ötleteket mindenkitől, ami használható azt megtartom
Szerintem akkor már cseérld le a lábtartókat is valami durvábakkra PL: 320426774675 (e-bayen másold bvele keresésbe).

Mi lesz a fejidom helyén?
nahát nahát......gyönyörű...lehet ebből csodát tenni
Döntöttem..motor marad nálam, viszont átípítésre fogom.....

Fejidom leugrik, krosszkormány, nagylánckerék hátra, DC fekete fehét airbrzsh, fém fékcsövek, zx10 eleje.,

Aki tudna nekem bármilyen ötlettel előállni, szívesen veszem, illetve akinek van már tapasztalata akkor szívesen veszem a hozzászólásait
Az beb@szna...

Még melóba vagyok, délután feltolom a videjót
Hali, lássuk már azt a csoda furulyát!
ezzel azt akarod mondani, hogy kénytelen vagy gyártatni egyet a baloldalra is, hogy stereo legyen?
az nem baj ha nagyot szól
kép? videó? toldmááá :)
Bejöttem reggel melóba, és azóta alig hallok a jobb fülemre

Robis: Hívd fel Fenyőt, úgy tuti válaszol
Örülök, hogy megfogadtad a tanácsomat és a 6-osét szerelted be. Mondtam, hogy nem kell alakítani
hello szomszéd,
gratula és kiváncsian várom a videot, de hidd el 1 hét múlva megint azon jár majd az eszed, hogy "vajon hallanak az autósok?"
Bezzeg nekem nem is válaszolt a Fenyő.
igazán sajnálom
Nah felkerült a az új p3'niszhosszabbítóm, Fenyőnek hála Egy pöppet szerintem hangos
Holnap rakok fel képet meg videót.
Ja, csak ez a régire jó, az újra nem. Nagy kár.
Javítok!Ezúton!
Jó reggelt Mindenkinek!
Ezutón szeretnék Gratulálni Csutkáéknak a gyerkőchöz!
Hi!
Az utasülés kényelmetlenségére a legjobb megoldás, ha otthonhagyod az utast. Én ki akarok szállni a zéből pont az utasgondok miatt. Marad a VFR. Egyébként októbertől eladó az enyém is.
Sajnálom az eszközt...
Csákány mantas köszi a gyors választ az tényleg nem nagy összeg főleg ha ilyen sokat jelent azt hiszem hogy én már a nyugodtabb,megfontoltabb nem igazán racingos motorosok közzé tartozom akkor gondolom nekem nem igazán lenn jó mivel ezzel inkább sportosabb keményebb lesz a futómű vagy nem... pl a zzr 1400 illetve a GTR 1400 a futóműve nagyon tetszett mivel nem éreztem a z út egyenetlenségeit persze tudom totál más kategória.
S.O.S.
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Az elmúlt hetekben többször is kiégette a biztosítékot, az a mozdulat amikor felraktam a refit. Tegnap ismét kicseréltem a biztit, majd este amikor mentem haza felraktam és mint egy rossz izzó vibrált, gyorsan le is kapcsoltam, és szerencsére csak a garázs előtt kapcsoltam fel ismét a refit, amikor is 2-3másodpercnyi vibrálás után meghalt minden. Se gyújtás, semmi azóta... A biztosítékok az ülés alatt rendben. Mi lehet a gond? Van még valahol azon a biztosítéktáblán kívűl valahol bármi ami kimehetett? Járt már vki így? Segítsetek légyszi...
de igen, az alsó csavar kattan az a húzó a feső a nyomó
melyik a húzó és melyik a nyomó?
az egyik kifelé a másik befelé csillapít, nem?