Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sz@r!

Egyébként tuti kis gép, egyetlen hátránya, hogy picit nehéz. (mondom én aki még életében nem motorozott Z1000el )
Sziasztok,érdeklődnék,haver gondolkodik nagyon 1000 gép vásárlásában,tudnátok mondani valamit az új szériás Z1000ről?
Mik a jól és nem túl jó tulajdonságai?
Motorjáról,futóművéről?
Minek az neked? Gyöngyit akarod magadhoz láncolni?
Jaj majd elfelejtettem!
Motor láncokat keresek mindenféle méret érdekel,szóval aki meg akar szabadulni régi,kopott,kinyúlt láncától szóljon!
Ok!
Az első ülésen csak 1cm-es szivacs került rá pluszban,nem rossz,de a régivel sem volt problémám
A hátsón az eredeti+3cm memory hab+1cm szivacs van.
Megbeszéltük!
2004-es Z750-hez keresek kilóméterórát.
Tudtok bontót ajánlani (elérhetőséggel).
Köszönettel:

Z.
naná hogy megtetszett, de még nem szóltam, hogy merénylettel készülök ellened
hétvégén el akartam kérni egy 10perces körre, de végül elfelejtettem, ha majd most gurulunk, akkor megejthetnénk
csak a hátsóban gondolkodom egyelőre, neked milyen az új első ülés érzésre? vagy nem voltak gondjaid a régivel se?
mennyibe csináltál Steeve?
nekem is volt egy régebbi sérült ülésem, ez kapott nemrég új bőrt
a cím megvan. oda én küldöm vissza meg te és remélem egyszer összefutunk,majd akkor meghívsz e bambira
Emiledre ment a címem!
Köszi!
dobj egy címet.a héten megyek a dr.bácsihoz mert a másik fele a blokkon maradt. és már küldöm is.
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat! Megnézem azt a láncot.....
Ez semmiség,Gyapi mesternek
Hálás lennék,ha elküldenéd a párt mintavétel céljából megcsináltatom vele és a töröt részt és visszaküldöm
Neked nem kerül semmibe!
most hogy újra elővettem elég ramatyul néz ki és egy kis darabját is elvitte a víz de ha nem találsz máshol szívesen elküldöm
Hali!
A hasidomot lefényképezted?
nem tudom hogy be volt e fújva.az az igazság abban a pillanatban nem azzal voltam elfoglalva de asszem 240 km után kívánta nagyon. ganaj:nekem gyorsításnál sírt és 4-500km után húznom is kellett egy picit 1000km ig max 6000 es fordulat inkább forgatva mint eröltetve.persze mindenkinek más.én így csináltam valaki azt mondja hogy ezeket már nem is kell járatni
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
Csak nem megtetszett az ülés?
Ha gondoljátok valamelyik nap kölcsönadom az enyimét kipróbálásra
A Gyöngyi most már nem panaszkodik eddig neki is fájt a sejhaja.
A szalonból úgy adták át, hogy be volt fújva láncspray-vel? Mert az enyém nem volt. Száraz volt mint egy szűzlány.
A láncra gondoltam már én is, viszont ha az ad ilyen csilingelő / enyhe kerepelő zajt, azt úgy tudnám elképzelni hogy ha adott terhelés mellett beremeg a lánc. Kenése egyébiránt rendben van de azért egy double-check nem árt.

csuhaas: Nálad mit jelent a lánc sírása? Sebességtől / ford.számtól függetlenül mindig hallható?
Mivel én hazafelé nem találkoztam a télapóval Így befújtam a láncot
Azt szerintem ismerjük, láttuk törni a Ringen.
Talán a kenés hiánya volt az oka.