Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a fehér fekete 750 ez honnan van? életemben nem láttam még, 2009ben ilyen szín nem volt vagy mégis? Én is a 2008as 1000 gyöngyház fehérért vagyok oda, persze azt télleg plusszba feldobja az ülés az elsővilla meg a felni. a fekete fehér kurva jól hangzik...
Égetett cukor szín.
Ez csak másolás lenne. Ezért jobb a fehér, kevlár keverés.
mi ez a candy burn orange?
jól néz ki az tuti , de ha összehozod valahogy a színeket ilyenre az lenne igazán zsír

szerintem a piros dobja fel
Igazából erre gondoltam:
Hali!
szerintem fekete , de ha az adot színekből kell választani
akkor fehér , feketével
FIGU
csatlakozom szomszédhoz ha fehér lesz gyapi mocija akkor az én szívem is fájni fog az irigységtől
Már mint a CB1000es Hondának pakolt oda?
Ha fehér lesz, szerintem nagyon feldobná egy fehér-fekete felni. Mondjuk a tiéden a polírozott részt fehérre festetnéd. Vagy nagyon gáz?
Gyöngyházfehér, karbon első sárvédővel, térdbetéttel és karbon betétes hűtőtakaróval. Én már látom is magamelőtt. Pusztító lenne. Karbon kipuff, fehér elő ülés, karbon hátsó. ÁÁÁÁÁÁÁÁllllllat.
Pedig ma reggel láttam egy szépet,és elbizonyolodtam.
Én iszonyúan fehér mániás vagyok, ergo ne arra festesd, mert végem lesz az irigységtől
Igazábol a szín kiválasztása:Candy Burn Orange-Black diablo-vs gyönygyházfehér-black diablo....az elöbbire várnom kell mert még a labor piszmog rajta.Nem tudok dönteni szeríntetek?
Mi hiányzik még?
Van mindenük,de csillagászok!Steve olcsobb !l
Én mindenképpen 1000-est vennék a helyében,1 hónapja probáltam egyet,nagyon egyben van.Ja és a hondát leverte mint a sz..t!
Pontosítok:Egri vízhordólány! Z750 hancúrozásra a legjobb!
ez a duma gondolom az egri auto dealertől jön.
Ha vissza nézed Panyo fotóit, akkor pont a fejed fölött van, egyébként milyen kölyökképű vagy azon a képen.
Egyszer ültem új Z1000en közvetlenül új 750 után és nem voltam elájulva, tulajdonképpen tök ugyanolyan volt abban a 10percben a 2 motor, persze városban nem érzi az ember, pályán gondolom odakúr. Bálint a ringen a régi Z1000el egyenesben csúnyán elnyúlt
15k ezzel a 3 hímzéssel együtt
Az szupi mert ő is olyan motort szeretne venni amit nem kell ahhoz pörgetni hogy nekilendüljön.
Kicsit nehéz,de menet közben egy kezesbárány.Mélyről húz mint a vízhordólány!
Azt mondod hogy nehéz?
És motorikusan milyen,alulról is jól tolnak,akár a 750 is?