Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor holnap ilyen körül. jó éjt
Ezt érdemes megnézni!
A elsőfék brutális lehet

Jó éjszakát mindenkinek!
Ok!
Megköszönném,ha valahogy elküldenéd sablonnak(Gyapinak)persze oda vissza postát állom!
De megnézem előtte,ha készítessz róla fotót
az a baj hogy elég messze vagytok,de a cimbim is műanyagozik+teljes hasidomot vettem hozzá.ha esetleg érdekel sablonnak el tudom küldeni,de előbb nézd meg a törött darabot.
Hű!
Jó lenne,ha Gyapival megcsináltatnád(asszem beszélhetek a nevében )És le is tudná venni a sablont
Ja. a jobb oldali teljesen ép.a bal oldaliról holnap este dobok képet.egy ügyes műanyagos összedobja+fényezés.
Hi!
Viszek egy üres Dvd-t ráírod?
Hy!Csuhaas!
Most nézem neked ilyen hasidomod van(volt)?
faszák lettek a fotók Panyo, köszi! Hát az uccsó Bükk lefele csak 150mb az ismert okok miatt Bükk felfele 350mb, Mátra lefele ami téged érint 877mb
No,Gyapi én erre gondoltam!
CSESZNEK. EBÉD?
sziasztok.én is próbáltam 1000 es hasidomot szerezni de sajnos égen földön sem találtam. ezért hajtottam rá a kis tesóéra.szerintem az is van olyan szép ,mint a nagyé.
Hát... Sajnálom a múlt szombatot...
Sziasztok zsiványok!
Nagyon megy a hasidom téma
Én is láttam egy jót,de sehol sem találom a képet z1000-es é csak két oldalon van idom és nem nyúlik előre
"Műanyagos Gyapi" ez jó!
Agentbulu mekkora a mérete az eredeti Mátrás vidiónak?
Krejja a képet várom!
Zirc-csesznek az nagyon jó,de sajna még nem mehetek1fontos alkatrész még hiányzik-1000es hasidom
Ha a kérdés komoly, akkor Zircet dobnám fel ötletként.
Hüttő takarót lemásolom,az úgy is fogyóeszköz.
Alkatrész megvan ,motor otthon,lábam ok.Merre gurulunk a hét végén?
"Üvegszálas Gyapi" , egy hasidomra én is vevő lennék
Szia FIGU, most hétvégén nem akarsz gurulni valamerre?
Sziasztok.2005-ös z750-hez kellene nekem bukógomba taró.Amit 3 csavar fog ívesen a blokk oldalára.Ha esetleg valaki tud valamit legyen olyan kedves hogy szól.Megtudnám csináltatni is csak kellene minta.Ha esetleg valaki tudna nekem adni 1 napra mintát az is megfelelne.Előre is köszönöm.
Szia Gyapi koma!
Remélem minden ok
ha tudok segíteni hívj
FIGU
Szeva!
Kingmidas komát tudom ajánlani a fórumról
az adatlapján minden elérhetőség meg van,
szervize Dunaújvárosban
FIGU