Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva szomszéd!
Na hogy muzsikál a kipu, tettszik?
Szeva Fenyő!
Jó ez a kipu,nem?!Ez az a "2." darab" ebből a fajtából?
Amugy hogy megy a bolt?!Remélem tele vagy,mint a lagzis kutya!
Utólag is Bolgog szülinapot!
Széles utat!
Bocs bamba vagyok és vak. Nem láttam a szememtől. Azért köszi...
Srácok kingmidas szokott még errefelé járkálni? Nem tudjátok milyen műszerfal van neki a motorján? Esetleg valami elérhetősége? Egy nagyon jó ismerősömnek kellene tőle pár infó... Köszi előre is...
Üdv Nektek!
Írtam neked mailt. Köszi.
Ma már elmentem egy pár rendőr mellett, egyelőre nem basztattak, annyira azért nem vészes a hangja. Pont jó (csak még nem szoktam meg).
Szeva!Küldj egy mailt a címemre(nevemre kattintva megtalálod),aztán valahogy összeütjük,az időpontokat!Sajnos most éppen munkahelyet cserélek,ezért 'kissé"el van b@szarintva az időm!
De ha helyrebillenek az idővel,megoldjuk!
hali
mennyiért csinálta rá a dobot? azzal h rá szegecselte azt a yosi fém lemezt azzal elvileg van hozzá bizonylatod? kicsit fárat vagyok nem tudom kifejezni magam szóval h műszakin át menjen és a rendőr ne basztasson. vagy?
Látom,már megtaláltátok!Nézd meg a motorhangok/legmagasabb pontszám/visszamenőleg-régebbi videók!Ott még mindig fent van a schnau-é is az első ötben(tegnapelőtt néztem meg),most már másfél éve! :-))
M ester, írtam neked, hogy nekem is kellene egy ilyen gyönyörű ágyú a gépezetre. Van egy tel számod, amin hívhatlak?
Köszönöm!
Szeva 'szomszéd"! Felraktam a vidit is!
És igen
Ma beszéltem reggel Fenyővel, megkértem, hogy dobja fel az enyémet is mert, mert én csak telefonnal tudnék videjót csinálni, Ő meg fényképezőgéppel csinálta. Ma ha minden igaz felkerül.
természetesen te brada!
itt van (gondolom) schnau-é :)
link
És ki csinálja az airbrush-t?
Bocs a belevau miatt...
Ma rakja fel a videót, amit tegnap csinált, mikor felkerült a dob. Ha tetszik, akkor én eladom lehet az enyémet... (egyenlőre nem tudom megszokni + mindenki állandóan engem néz ) Ha van kedved fussunk össze vhol és hallgasd meg élőbe.
Egyébként a száma: 306448009
Télen az enyém is kap egy "kis" átfestést és airbrusht. Nagyon koponyás lesz. :-)
Az airbrush rendben lesz egyet se félj.
Legalábbis nekem tetszeni fog
Oksi, felhívom, de mi a telefonszáma. Mert azt nem találtam az adatlapján.
jó döntés volt, nem rossz gép ez csak itt-ott egy kicsit reszelni kell rajta
eleje átépítésében keresd mantast, ő is most akar nekiállni, neki már elmondtam mindent róla