Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ricsi bontó Bpest Fáy u 2. 750 1000 alkatrész,idomok. komplett blokkot hoztam tőle.elvileg van nála egy 08 as 1000es fehér törött.
Sziasztok!hogy bekapcsolódjak,Ceglédről toltam ki az ezrest és mire hazaértem (240km) nekem is sírt a lánc.
1000-es gyári plexi engem is érdekelne
hmmmm, akkor ennek utána járok telefonon, árakat nem látok a honlapon, de a világ végén vannak ahogy nézem. hátha van 1000es plexijük is
köszi
Sugó-Motors-nál állítólag jó áron van az üllés.
Nem véletlenül a láncot hallod?
neeem, csak szeretnék egy komfortosat eszkábáltatni, úgy hogy közben a régi is megmarad! de köszönöm szépen a felajánlást, igazán gáláns tőled gyapi mester!
Mi történt,elhagytad?Enyémet használhatod bármeddig.
Nehogy 4000 fölé pörgesd. Az első 800 km-en csak 4000-ig húzhatod.
Sziasztok, tarhálnék...
Nincs valakinek egy eladó új Z hátsó ülése?
nehogy megvedd , keresek neked egy ilyet valahol
hali mindenkinek. nincs véletlenül z750 hez (2005) lábtartó rögzítő csavar? tudom nem tart mindenki othon egy készletet de hátha ,már a másodikat hagyom el ,a kawa kereskedésbe meg 1000 forintot kértek egy db csavarért! az SKF-be meg hasonló sincs.
A kettő egyezik (új motor). :)))
Nem erőteljes a zaj és függ a gáz adagolásától is. Ha nagyobb (ford.szám gyorsabban felugrik) illetve kisebb gázzal gyorsítok (ford.szám lassan emelkedik) akkor nincs, csak egy bizonyos terhelés mellett jön elő.
Gyapi ilyen a világon nincs, tegnap hoztad el, de már lábtartó zsír, kipuff jobb mint volt és a felni is fényezett? Arra is volt időd, hogy a küllőket fényezd vagy ilyet szereztél? Hétvégén gurulunk? Örülök, hogy 2perc alatt kiheverted a dolgot és a moci még csak szebb lett
óra szerint vagy a valóságban
vidd el szervizbe ha ennyire új
:)))
Eléggé új (200km van benne).
Még jó, hogy már tegnap elhozta a motort, így hétvégére bittos kész lesz.
Nekem jobban tetszik így röviden, mint amilyen volt!
Gyapi úgy készülj, hogy egy hűtő oldal elemet, rá kell majd igazítani egy régi Z750-re is. Csinálom neked az üzletet keményen. Jó ez a dob.
Gyapimura Short Exhaus Sistem többszörös szallagkorlátgyöztes válságkezelő dob:
Mennyire új? Vagy elütötted a Télapót.
Sziasztok,

Egy kis segítséget szeretnék kérni a Z1000 tulajoktól.
Adott egy 2008-as modell. Gyorsítás közben 3000-4000 1/min fordulatszám tartományban egy érdekes csilingelő hang hallható (olyan mint ha enyhe szelephang lenne, vagy mint amikor alacsony oktánszámú benzin miatt becsörög a motor). A motor még meglehetősen új, így ezért kérném a véleményeteket arról, hogy ez a zaj normális vagy sem?

Minden hozzászólást előre is nagyon köszönök!
ez az útvonal nekem is jó :)
hali betyárok!
elvileg jó a hétvége, gyakorlatilag még bármi lehet addig
sajna túl messzire nem tudok menni idő szűkében
Gyapi örülök hogy minden ok
FIGU