Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szeva panyó11!ha holnap jöttök csesznek felé csörgess meg légyszi.elgurulunk mi is arra és elviszem hasidomot.ha úgy jó. vagy nem? küldök egy tel számot az emiledre. köszi
ott leszek
Nem ragadok ott
8-9 felé odamegyek
jó, de nem ragadsz így ott? korán odamész nézelődni?
Hali!
én átmegyek, ha nem esik
FIGU
Vájjá most nézem!
"Szeptember 19-én motorosbörzét rendez az Érdi Motoros Egyesület. A nyitás reggel 07.00 órakor lesz. A helyszín az Érdi Stop-Shop bevásárló központ parkolóházának második emelete. Mindenkit szeretettel várunk. A belépés díjtalan."
Ide elmennék találkozzunk itt 10.00 kor!?
Érden a Tesconál van a kút(Jet/lukoil mellet elmész be a körforgalomba a tesconál ki és ott a kút Lehet,hogy shell mert asszem átvette az összes tesco kutat.
csalódott vagyok
10kor Érden Jet kút? Gondolom Te 0son jönnél...
Halihó!
Akkor holnap nem jön senki?
Nem értem miért írod most ezt nekem?
suzuki gsx r 1100 ese van kolegamnak 98-az lassucska karbis
Hát ezt nem tudom,de a Fazer 1000 is 280 környékén beadja a derekát.
Miért? a kicsiZ is beleszalad a 250-be. pedig az csak 103 ló
Ez még a régebbi Z
287nél?
Az már lassan R1 vagy CBR1000R végsebesség!
Egy 126LE motortól azért már kicsikét soknak tűnik!
Helo Mindenki.Aki tud az ne hagyja ki a holnapi túrát,egy hete voltam arra egy túra keretében nagyon jó az út Holnap dolgozok nem tudok menni de érdemes.
Én hívtalak,de telefonközelben sem voltál!
Holnap ki jön?
Csesznek környéke lessz az uticél!
Indulás 10:00 körül!
Szóval...............................
Én sem leszek már ma csak 22:00 után(mozi)
Igen a cb1000r-nek. 240-nél megállt a honda,a kawa meg 287-nél
egy ideig nem leszek gép elött, de izgulok, hogy holnap mi a túró lesz, remélem valaki rámozdul a túra szervezésre
Máshol nem találkoztam a képel.Lehet hogy photoshopal csinálta valaki.
Szívesen megnézném még utoljára Gyapi fekete gépét, úgyhogy akkor gurulunk holnap? Jó idő lesz úgy látom és a Cseszneki dolog nagyon teccene.
A fotók menüpont alatt van. 2010-es szín
Gyapi kolléga a fekete fehér 750es képét honnan szedted? Egyedileg legyártott motor? Vagy netán a 2010es szín? Az jó lenne mert tavasszal tolnám ki az új motorom és fehérben nagyon gyilkos lenne...

Köszi válaszod előre is...