Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kérdésedből azt veszem ki, hogy van nem sor4-es is? Szerintem elég. Ha 25 éve elég volt két személyre a 350-es CZ, akkor ez is elég lesz.
Sziasztok..
Nagyon szépen köszönöm a kérdésemre a válaszokat.lenne még 1 kérdésem,h hegyre 2 személlyel ok a sor 4es Z?
Ausztriaban hegyen használnám..
Gratulálunk az utánpótláshoz... .
Szia Aranyvirág Csuti, gratulálok, és persze a párodnak is. Sok egészséget és mérhetetlen türelmet kívánok nektek.
Hy, Csutka!
Gratula a picihez , kitartást nektek......
Ja és a lényeg, hogy a benzinfüstöt már szokja.
Gratulálok!

ez a nyelvnyújtás ez nekünk szól?
Halihó!
Szeptember 17.-én megszületett lányocskánk, 56 cm-rel és 3700 grammal. Egyelőre küzdünk a kezdeti nehézségekkel (illetve csak a szülők, a leányzó mindig tudja mit akar és hogyan... ). Az autókázást már most imádja, a motorozást csak azért nem, mert egyelőre nem éri el a lábtartót...
Jaaj, félreolvastam
Sziasztok!

Eladó lett a motorom ismét és immár sajnos tényleg muszáj leszek eladni...
Az alábbi linken mindenki megnézheti: http://www.hasznaltauto.hu/3290135_kawasaki_z1000_2006


Z fórumosok előnyben!
Robisnak kell a dob, ő kapja a motort .
Vagy ha Panyo megveszi a dobot, kap hozzá egy motort
Ha megveszi valaki, akkor az dobbal együtt kapja
Kösz, lehet szombaton letekerem.
Szia Körfa!
Agentbulu mindent elmondott,mi ülést cseréltünk pontosabban komfortosabbá lett mókolva
A ringen is jól viselkedett kétszeméllyel
Sajnos le kell hajolnod és a hátsó lábtartó mögött van egy kicsi luk.Oda dugd be a kulcsot és fordítsd el.Ezt mind fejel felfelé csináld.
Hali!
284 km nem sok,de jó volt
A Cseszneki szakasz rövid(nekem)
csucsu, ha már ilyen hülyeséget csinálsz, hogy eladnád a szépséget, a kirottyantódat igazán elboltolhatnád velem egy gyárira.
Hello, ha nem nagy kérés berajzolnád a cseszneki túraútvonalat a google map-en? Hétvégén elmennék arra, a múltkori Mátra is tetszett csak én egy hét csúszásba vagyok hozzátok képest.
Köszi, csoki
A hátsó ülés kinyitásáról már volt szó korábban. A fórum 989. oldalán részletesen, fényképpel le van írva a technika.
Hát még ilyen próblémával nem találkoztam!
De az tuti hogy a bal oldalt van!Nézd meg jobban!
Sziasztok!

Nemrég hozzám került egy 2004-es z750.
Néztem a használati utasítást és aszerint a motor bal oldalán van egy kulcsos zár az ülés felnyitásához.
Hát az enyémen ilyen nincs. Valaki meg tudja mondani, hogy miként lehet felnyitni az ülést?
Válaszokat előre is köszönöm!
Z.
Szia körfa,

nyáron nyomtunk 2500km-t 6 nap alatt és bár fájt a popónk, de tökéletes túra volt, az első nap pl 800km-el indítottunk. Kezes gép 2 személlyel is, viszont az ülés nem a legkényelmesebb hosszú távon, de ha valaki elkötelezett Z hívő, azt nem érdekli vagy ülést cserél.
Hali, ez nem egy kétszemélyes túramotor. Nyáron Horvátban voltunk az asszonykával és a 900Km büntetés volt egy napra. Viszont egyedül bírható lett volna szerintem...
Van már nagyon sok megoldás az ülés Upgrade-re amit én mindenképpen ajánlok ha két személlyel fogjátok használni a mocit.