Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérdezd panyo-t illetbve e párját, mert ők rendszeresen ketten nyomják.
dobj egy e-mail címet nekem légyszíves.
Gyapi, hasidom nekem is kellene, ha nagyon ráérsz és jó óccó. Én a helyedben csak örülnék, hogy csak Ausztráliában lesz kapható, így lesz egy egyedi motorod idehaza
Szia.
Igen érdekelne.infót kérek róla.köszi
Ha nem akarsz újat akkor nekem van egy egyéves 6000km el ha érdekel.
sziasztok.
Most tervezem uj Z 750es vásárlását ,és egy nagy kérdésem lenne hozzátok.,mégpedig h 2 személlyel milyen ez a motor?Elöre is megköszönném mert mielőtt 2mill kifizetek ezt jo lenne tudni.
Egy ügyes kéz csodákra képes és ha azt összerakod az maga a csoda
OKs, szólj, ha készen van.
Kb 1 hét,ára nem lesz vészes.Első sárvédőt kihagynám.
gyapi, mikorra lesz hűtő oldalelemed és mennyiért? Első sárvédőt is tudsz készíteni és mennyiért? Tudod a télen át akarom szabni a kicsikém festését. De amit lehet meg akarok tartani eredetiben.
Ó hogy szexuálják meg a...
Nálam van a hasidomod,meg tudom menteni!
Ausztrália. Koalát nem adnak mellé?
Helló!
A fekete fehér z750 2010-től kapható,eddig úgy néz ki hogy csak ausztráliában.
Igen velem találkoztál, reggeltől 18 óráig riogattam az autósokat, most meg mindenem fáj, hát már 3 hete nem moccoltam, talán ma is megyek, ezek az utolsó meleg napok, ki kell használni.
Igen, pontosan így volt.
Az én voltam
A benzinkútnál nyomtam egy kürtöt .Kékesröl lefelé jövet(álltam a motoron)ti pedig fölfelé jöttetek.
Azt hiszem még mantassal is találkoztam(legalábbis olyan motor volt mint az övé).
Hazaértem,ebéd,majd 2óra veretés még terepen .Öcsém kipróbálta az XR-t és fel is szentelte egy jobbosban.Szerencsére nem lett komolyabb baja neki meg a motornak sem
most, hogy mondod, télleg láttunk egy kék Z-t, de azt hittem egy "local hero" volt
ja tényleg, kivel találkoztunk Parád után a kútnál és utána Kékestetőn is? Olyan zöld kicsiZ mint az enyém.
Teljesen megértelek Robis. Én is most értem haza. "Csak" 350 km-et mentünk a haverokkal, de nekem is kivan mindenem. Viszont ezt a távot egy tank benzinnel tettem meg. Nem nagyon húztuk neki.
Agentbulu, Panyo. Véletlenül nem Veletek futottam össze Zirc határában? Mostanában nem voltam net közelben és csak most olvastam, hogy arra a környékre terveztetek gurulást. Egész véletlenül mi is Csesznek, Zirc környékén jártunk.
Na végre aljutottunk a Mátrába. Lenyomtunk 400 km-ert, a Cserháton keresztül oda és vissza. Hulla fáradt vagyok. Pásztón találkoztunk Tozsóval is. Jó kis nap volt. Most értem haza.
Sajnos a pihenő az a szerelőnél van,mert a karbiszinkronomat úgy elcseszték hogy most állíttathatom be újra.:(
Gyorsan told ki a pihenőből
Gyere!
Ok!Hívtalak most,majd megpróbálom megint,ha indulunk Érdről
(70/339-46-83)
Aj de jó nektek,én is szívesen elgurulnék Csesznek felé,csak hát most a moci pihenőben van sajna.