Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Műanyagos gyapi, csinálhatnál első sárvédőt és hűtő oldalsó elemet is. Most úgyis van időd rá.
ha megmarad a Z jövőre akkor engem is érdekel egy hasidom...
nemá, Gyapi most már ne csinálj 1000 hasidomot, eredetileg azt akartam, de 750 lett belőle, persze utólag jöttem rá, de most már nincs rá keret, hogy lecseréljem, mert a fényezés ára húzós
ismerünk egyáltalán bárkit akinek új 1000 van hasidommal?
Gyapi hogy álsz a cuccok begyűjtésével? lábad?
Üvegszálas műhanyagokkal.
Gyapi, Te foglalkozol műanyagos munkákkal is? (nem mintha épp kéne, csak kíváncsiskodom. )
(mi még mindig egyben vagyunk, lehet, hogy a doki bácsi fogja hamarabb megunni a dolgot. )
Szevasztok!
Müanyagos Gyapi szivesen másolna 1000-es hasidomot,750-re illesztve.+hasidomért tartóval.
Sziasztok.

Egy műszaki problémában kérném a segítségeteket 2005-ös évjáratú Z750-em van, 27.000 km-el és kormánycsapágyam kezd meghalni :( , legalábbis erre következtetek, behúzott első fékkel a villát "összenyomva" halk kattogó, recsegő hangot ad, jobbra balra mozgatva semmi, csak berugózáskor.
Ez valóban kormánycsapágy? és ha igen tudok javasolni egy jó szervizt pest környékén (kötelező szervizeket magam végzem, de ezt nem merem).

Előre is köszi
Sziasztok!

A Kawa hivatalos oldalán található képek szerint nagyjából hasonló a 750-es és az 1000-es hasidoma. Persze a képek torzítanak egy kicsit, és nem is ua. szögből van fényképezve. De szerintem "műanyagos" Csabi meg tudja oldani a dolgot.
A sárga a 750-es, a fehér az 1000-es hasidoma. Árban mindkettő húzós: 100.292,- és 109.848,-.
Mennyi a hasidom? Lehet beneveznék egyre.

Ja, kész a kipuffancsom, jövőhét pénteken megyek érte
Majd dobok fel vidit.
Ezt vágom, a "0." darab a Pilyuéról lett másolva és most az Én mocimat díszíti... Csak nem voltam vele tisztában, hogy az 1000-é így néz ki és még a fórumon sem láttam volna senkinek ilyet... Ezért furcsáltam, hogy azt ajánlottad csuhaas-nak.
Legjobb tudomásom szerint nem. Volt egy tesztalany, akinek gyári 750es hasidomja volt és arról vette le a formát meg a tartót.
Az ezresre valóból készített már Csaba?
Steve, rákérdeztem a gyertyára, ha a sráctól vennénk akkor 2690-ből el is küldené darabját. Ez nagyjából ugyanaz, mint a 38€/4db, csak itthon ezt még szét kellene küldözgetni...
Amúgy élettartam növelésen kívül van más előnye az ilyen gyertyának?
?Kafferbivaly
Ezért van ez a topic. Összetartunk, mint a kafferbivaly.
ja és mindazoknak akik segítettek. köszi
köszönöm neked plastic M Csabi hogy megteremtetted és megosztottad velem azt a gyönyörű ékszert amivel szebbé varázsolhattam az én kicsikémet köszönöm neked. ámen
Hali! Vaterán sem drága... Tavasszal nekem is esedékes a csere.
Na szevasztok
Tömeg komával beszéltük hogy rendelünk gyetyákat a mocinkba

NGK cr9eix a gyári gyertya iridiumos változata.

a legolcsóbb szett amit találtam 38 euro a német postával együtt.

ha valaki tud ennél olcsóbban, vagy szeretne velünk együtt rendelni az szóljon nekem és neki is rendelünk (így nem kell kifizetnie mindenkinek ha postát haza)
Az Z1000 hasidom kicsit más és szebb szerintem, de azért a 750es sem rossz. Valószínüleg azonosak a felfogatási pontok, de ha nem akkor Csabi biztos kisakkozza, bár nem eccerű.
sok sikert!
Ok.
Úgy legyen!
nagyon köszönöm valószínű hogy passzol,mert minden idom amit vettem az kicsiZ-é.
Ha jó a 750es hasidom is,akkor keresd "müanyagos" Csabát,Dunavarsányban müködik,20/32358kilencvenhat
igen. nem direkt volt.egy pár éjszakát végig sírtam hisz életem álmát vágtam neki a szalagkorlátnak egy bukkanó után szitált be
köszönöm de mindent sikerült szereznem a Ricsitől. csak az alja hiányzik.minden idom passzol szerintem a hasidom is jó
Az új kicsiZ hasidomja jó rá? mert akkor tudunk segíteni.